בנקים למשכנתאות – כל מה שאתם צריכים לדעת

תמונה של בנק

משכנתא היא לרוב ההלוואה הגדולה ביותר בחייו של כל אדם, וללא ספק מדובר בהתחייבות ארוכת טווח לשנים רבות. רוב הישראלים זקוקים למשכנתא גדולה על מנת לרכוש את דירת החלומות שלהם, לכן חשוב לפעול בשיקול דעת ולבצע סקר השוואת מחירים ותנאים בין כל הבנקים המציעים משכנתאות.

כדי להשוות הצעות משכנתא מכל הבנקים בארץ בקליק אחד מהיר עליכם למלא את הפרטים שלכם בטופס המופיע באתר. פורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית הוקם בין השאר במטרה לאפשר לכם לקבל הצעות אטרקטיביות למשכנתא, חשוב לציין כי כל אדם יכול לקבל הצעה גם אם חשבון הבנק שלו מוגבל או אם סורב למשכנתא מאחד הבנקים.

השוואת הצעות למשכנתא מכל הבנקים בארץ

נכון להיום, פועלים בארץ שמונה בנקים למשכנתאות, ביניהם בנק משכן פועלים למשכנתאות, מרכנתיל דיסקונט, הבינלאומי למשכנתאות, מזרחי טפחות, אגוד, לאומי, דיסקונט ובנק ירושלים. הבנקים מתחרים זה בזה ונלחמים על כל לקוח. לכן, חשוב לנצל את התחרות הקיימת, לבצע סקר שוק מקיף באמצעות האתר, ובקליק אחד ניתן לקבל הצעות משתלמות מכל הבנקים.

חשוב להדגיש כי משכנתא לוקחים לתקופה ארוכה, לעתים ל- 25 שנה ולמעלה מכך. בתקופת ההלוואה דברים רבים עלולים לקרות ולהשתנות, לרבות הריבית במשק, מדד המחירים לצרכן, משכורת ועוד. לכן, אין למהר בלקיחת משכנתא מבנק זה או אחר, יש לבצע סקר שוק מקיף ולבחון בקפידה כל הצעה, ומומלץ לקבל ייעוץ מקצועי על מנת לקבל החלטה צרכנית נכונה ואחראית.

הדרך הבטוחה לקבל משכנתא זולה יותר

באמצעות פורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית תוכלו לקרוא מידע חשוב בנושא משכנתאות, להשוות הצעות בקלות, לקבל ייעוץ מקצועי ולחסוך עלויות רבות. ככל שהמשכנתא שתקבלו זולה יותר כך תחזירו פחות כסף לבנק, תיהנו מהחזר חודשי נמוך יותר, ותיהנו מתנאים מועדפים.

פורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית הוקם כדי לסייע לכם לקבל הצעות אטרקטיביות למשכנתא ולהצליח להגשים את החלום הנכסף לדירה בישראל. צוות הפורטל עומד לשירותכם, נשמח לסייע לכם ולענות על כל שאלה, ולעזור לכם בהחלטה הגורלית מאיזה בנק לקחת משכנתא. השאירו פרטים באתר וקבלו גם אתם משכנתא בתנאים טובים יותר.  

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות והבנקים הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא בנקאית

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • יוגב שלום 24.6.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי, אבל לא הייתי בטוח דרך איזה בנק לעשות את זה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נירית ומאיר 24.1.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים ודרך איזה בנק לקחת את המשכנתא, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • יעל לוי 21.10.2015
  "משכנתא חדשה, ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל