איך משיגים משכנתא גדולה יותר?

חוסכים למשכנתא לרכישת בית

איך משיגים משכנתא גדולה יותר?

חלום רכישת הדירה הוא חלום משותף למרבית משפחות ישראל. הבעיה מתחילה בקשיים ההולכים וגדלים בהגשמת החלום. המחירים המאמירים, הרגולציה המכבידה בכל הקשור למשכנתאות ושחיקת השכר מתאגדים להם יחדיו ומקשים על השגת משכנתא מספקת בכדי לרכוש דירה ולהגשים את החלום.
 אולם, קיימות מספר דרכים ושיטות שיכולות לסייע בהגדלת סכום המשכנתא אותה תקבלו מהבנק. אספנו עבורכם מספר טיפים ועצות בכדי להצליח בתהליך ולצאת לדרך חדשה עם דירה בבעלותכם.
עבודת רגליים: אין מה לעשות – כאשר מדובר בהלוואה הגדולה ביותר שקרוב לוודאי תיקחו בחייכם, צריך להשקיע לא מעט בעבודת רגליים. בדקו בכמה שיותר בנקים למשכנתאות ומרבית הסיכויים שתופתעו מן ההבדלים. בעוד כל הבנקים כפופים לאותה הרגולציה ולאותם החוקים, בנקים שונים מפעילים דרכים שונות לחישוב פרמטרים מסוימים הנלקחים בחשבון בעת בחינת בקשת משכנתא. כלומר, ייתכן שבבנק אחד תאושר לכם משכנתא בגובה 70% ממחיר הרכישה בעוד שבבנק למשכנתאות אחר תקבלו אישור ל- 75% עם הצגת אותם הנתונים. הבדל זה יכול לעתים להוות את הפער שבין האפשרות לרכישת הדירה לבין הצורך בוויתור על החלום.
צירוף לווים: אחד מהפרמטרים הקריטיים ביותר הוא כושר ההחזר שלכם. כושר ההחזר במילים פשוטות אומר באיזה סכום של החזר חודשי תוכלו לעמוד מתוך ההכנסות שלכם, לפי ראיית הבנק. במידה והמשכורות הקבועות, או ההכנסות הקבועות שלכם, אינן מספקות את הבנק מבחינת אישור משכנתא תוכלו לצרף להלוואה לווה נוסף. משמעות הדבר היא שהנכס הנרכש עדיין יירשם על שמכם בלבד אולם ההכנסות של הלווה הנוסף תתווספנה לחישוב כושר ההחזר שלכם כלווים. משמעות נוספת של צירוף לווים להלוואה שלכם היא שהלווה הנוסף יהיה חייב גם הוא בחוב. כלומר, אם לא תשלמו נטל תשלום החוב ירבוץ עליו.
הצהרה על כל ההכנסות: עוסקים פטורים רבים ועוסקים מורשים רבים אינם מצהירים על מלוא הכנסותיהם משיקולים שונים. הצהרה על מלוא ההכנסות גוררת משמעויות מס נוספות אולם היא מגדילה את ההכנסות שלכם בעיני הבנק וכנגזרת מכך, את כושר ההחזר שלכם.
התנהלות חשבונות: הקפידו הקפדה יתירה על התנהלות מופתית בחשבונות הבנק שלכם בתקופה של שלושה חודשים לכל הפחות טרם בקשת המשכנתא. התנהלות טובה של החשבון תקל עליכם לקבל משכנתא גדולה יותר. מיותר לציין שחריגות מהמסגרת, החזרת צ'קים, החזרת הרשאות או בעיות אחרות בחשבון יכולות להקשות מאוד בקבלת אישור למשכנתא.
הבלטת נקודות חוזקה: בעת הגשת הבקשה נסו להדגיש את כל הנקודות הבולטות לחיוב העשויות לשחק לטובתכם. נקודות כאלה יכולות להיות תשלום דמי שכירות עד היום, התנהלות חשבונות תקינה, רכבים בבעלותכם ללא שעבוד וללא חוב, ותק בעבודה וכו'.
נעזרים ביועץ: לפעמים, איש מקצוע שמנוסה בתהליך ובקיא באופן בו דברים עובדים יכול לסייע בקבלת אישור למשכנתא גבוהה יותר. אמנם השירות כרוך בעלויות נוספות אולם השיקול בסופו של עניין תלוי בכם ובמידת נכונותכם להשקיע בתהליך.
כעת אנו בטוחים שתצליחו להשיג משכנתא גבוהה יותר (או לפחות לבקש משכנתא גבוהה יותר) ולהגשים את חלום רכישת הדירה. בהצלחה!
קראו גם על משכנתא לזכאים וגלו לאילו הטבות אתם זכאים

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל