תוכנית תנופה לממציאים

מימון כסף לשני יזמים בתחילת דרכם

ישראל ידועה כמדינה מובילה בתחומי חדשנות ויזמות, וכדי לסייע ליזמים ולחברות טכנולוגיות בתחילת דרכן הוחלט על הקמת תוכנית תנופה לממציאים מטעם המדען הראשי, במשרד הכלכלה והתעשייה. תוכנית תנופה מסייעת ליזמים באמצעות מימון אטרקטיבי בתנאים הנוחים ביותר, וזאת ללא דרישה או רווח בתמורה.

יתרונות בולטים ליזמים

במסגרת תוכנית תנופה יכולים יזמים לקבל מימון בתנאים נוחים כדי להוציא לפועל רעיונות ומיזמים חדשים בתחומי טכנולוגיה וחדשנות, וכדי להפחית סיכונים. המדינה מודעת לסיכון הרב שנוטלים יזמים על עצמם כדי להגשים חלומות ולהוציא לפועל רעיונות חדשים. לכן, באמצעות מימון בתנאים נוחים המדינה מסייעת ליזמים במימון בניית אב טיפוס, הכנת והגשת בקשה לרישום פטנט, כתיבת תוכנית עסקית, שיווק, בדיקת היתכנות טכנולוגית וכלכלית ועוד.

חשוב לציין כי תוכנית תנופה לממציאים מעניקה יתרונות חשובים ליזמים ולממציאים, כגון:

 • תמיכה כספית בתנאים האטרקטיביים ביותר.
 • תמיכה ביזמים מכל תחומי התעשייה.
 • היזם אינו נדרש לוותר על זכויותיו במיזם או להקצות מניות למדינה.
 • היזם אינו נדרש לעזוב את מקום עבודתו כתנאי לקבלת הסיוע.
 • סיוע כספי עד 85% מתקציב המיזם ועד 200,000 ₪ למטרות שונות.
 • תמיכה וסיוע מקצועי ליזם על מנת לממש את המיזם.

למי מתאימה תוכנית תנופה ומי יכול לפנות לקבלת סיוע?

יזמים פרטיים, קבוצות של יזמים וחברות חדשות בבעלות יזמים בכל תחומי התעשייה, כל אלו יכולים לפנות לתוכנית תנופה מטעם המדען הראשי. התוכנית מיועדת רק ליזמים תושבי ישראל מעל גיל 18 ולחברות חדשות הממוקמות ורשומות בישראל ונמצאות בבעלות יזמים המתגוררים דרך קבע במדינה.

התוכנית מסייעת לחברות חדשות שעדיין לא הגיעו לשלב מכירות וטרם גייסו הון משמעותי לצרכי השקעה במיזם. כדי לקבל את הסיוע האטרקטיבי יש להציג פתרון טכני מגובש כדי שמנהלי התוכנית יוכלו לבחון באופן מקצועי את המתווה והרעיון.

חשוב לדעת כי במסגרת תוכנית תנופה לממציאים ניתן לקבל סיוע בשתי דרכים עיקריות – סיוע כספי בהתאם למגבלות כמו עד 85% מהתקציב הנדרש להקמת המיזם או עד 200,000 ₪, וסיוע מקצועי למימוש המיזם ולהצלחתו.

מידע נוסף על הלוואות נוספות לעסקים שניתן לקבל באמצעות יועצי האתר

הקרן החדשה לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים

קרן BDSK בערבות המדינה

כדי לשפר באופן משמעותי את הסיכויים לקבל סיוע מתוכנית תנופה מומלץ לפנות ליועצים המנוסים של פורטל מידע (המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית). אנו מסייעים ליזמים ולעסקים רבים בתחילת הדרך ומציעים מגוון פתרונות מימון וסיוע בהגשת מסמכים לתוכנית תנופה ולקרנות ייעודיות שונות, נשמח לסייע גם לכם.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הייעוץ העסקי המובילות בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 70% מהגולשים שלנו מצאו יועץ בעזרת האתר

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • גולן שרעבי
  "העסק החדש שלי כמעט קרס. ברגע האחרון פניתי לייעוץ מקצועי ובלתי תלוי באתר. גם הצלתי את העסק שלי וגם חסכתי כמעט 4,000 שקלים בשנה אחת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • לימור נחמיאס
  "ליווי עסקי הוא אבן דרך בבניית עסק ובשמירה על יציבותו. קיבלתי הרבה טיפים מהמומחים באתר וייעול ההתנהלות הכלכלית שלי גרמה לי להגביר את המכירות בכ-17% תוך שלושה חודשים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יהב אלמוג
  "בשוק כל יועץ לוקח סכומים לא הגיוניים ויוצא שאתה עובד בשביל לשלם לו. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית נותנים ללא עלות מידע שלא יסולא בפז. עד כה חסכתי כ-7,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אלינור בן אברהם
  "השוק מוצף מידע מוטה ולפעמים מטעה. המידע שמומחי האתר מספקים הוא אובייקטיבי לחלוטין. באמצעות מומחה מטעמם הוצאתי את העסק מהקשיים
  צלמית תמונת פרופיל