קרן קט"י ירושלים

כסף מזומן שניתן כהלוואה

קרן ניו יורק של הסוכנות היהודית הנקראת גם קרן קט"י (קרן טיפוח יזמות), מעניקה הלוואות עד 350,000 ש"ח לעידוד יזמות בקרב תושבי ירושלים, מטה יהודה והסביבה. מטרת הקרן לסייע ליזמים מקומיים בירושלים, בית שמש ובמטה יהודה המעוניינים להקים עסק חדש או להשקיע ולהרחיב עסק קיים בירושלים והסביבה, בהתאם לרשימת היישובים שנקבעו על ידי מנהלי הקרן.

הלוואה משתלמת לעידוד יזמות בירושלים והסביבה

חשוב לציין כי קרן קט"י ממומנת על ידי הסוכנות היהודית, הבנק המלווה את הקרן הוא בנק אוצר החייל. באמצעות קרן קט"י יכולים יזמים ובעלי עסקים בירושלים והסביבה לקבל הלוואה עד לסכום של 350,000 ש"ח לתקופה של עד 6 שנים.

ניתן להחזיר את ההלוואה בפריסת תשלומי החזר לאורך 72 חודשים, קיימת אפשרות לתקופת גרייס של עד 12 חודשים. תנאי הריבית להלוואות עד 350,000 שח דרך קרן קט"י הם ריבית פריים + 1.5%. כדי לקבל את ההלוואה המשתלמת נדרש היזם להון עצמי של 20% השקעת בעלים, כמו כן עליו להציג בטחונות חיצוניים של ערב אחד לכל 100,000 שקל.

הקמת עסק או השקעה בעסק קיים

קרן ניו יורק של הסוכנות היהודית (קרן קטי"י ירושלים) מסייעת מדי שנה ליזמים בירושלים והסביבה באמצעות הלוואה אטרקטיבית לתקופה ארוכה. ההלוואה מיועדת ליזמים המעוניינים להקים עסק חדש באזור ולבעלי עסקים קיימים הזקוקים להלוואה כדי להשקיע בעסק הקיים, למנף אותו ולהרחיבו.

כדי לקבל הלוואה עד 350,000 ₪ דרך קרן קט"י יש לעמוד בתנאי הסף שנקבעו, כמו כן יש להגיש בקשה מסודרת ומפורטת הכוללת תוכנית עסקית, מסמכי התאגדות, אישורים שונים מרשויות המס, לרבות אישור ניהול ספרים כחוק ומסמכים נוספים. כדי לשפר סיכויים ולהגיש בקשה מסודרת ללא עיכובים מיותרים, מומלץ לפנות לעזרת המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית (מידע).

אנו מתמחים בהגשת בקשות לקרנות של הסוכנות ולקרנות בערבות המדינה. נשמח לסייע גם לך להגיש את הבקשה ולשפר את סיכוייך לקבל את ההלוואה הנחוצה עבורך. השאר פרטים באתר ונחזור אליך בהקדם.

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • ברק בן זאב 27.7.2016
  "לקבל סיוע מקרנות פילנתרופיות הוא כמו לזכות בלוטו, רק מעטים זוכים. בזכות הטיפים באתר הצלחתי להשיג את הסיוע הזה לעסק שלי
  צלמית תמונת פרופיל
 • אפרת קציר 17.12.2015
  "אני מקדמת מיזם בתחום החינוך, אבל לא ידעתי איך לפנות לקרנות הסיוע. מומחי האתר סייעו לי במילוי הטפסים, הגשתי וקיבלתי הלוואה בתנאים מעולים
  צלמית תמונת פרופיל
 • חמוטל ברמן 20.6.2015
  "ידעתי שאני עומדת בקריטריונים של הקרנות הפילנתרופיות אבל הבקשות שלי נדחו. נכנסתי למרכז הישראלי לצרכנות פיננסית ובעזרת המומחים הצלחתי להגיש שוב בקשה ולקבל הלוואה"
  צלמית תמונת פרופיל