מימון נכסים מניבים

גרף של נכס מניב

מתלבט היכן להשקיע את כספך? מחפש אפיק השקעה מועדף המאפשר לך ליהנות מתשואה גבוהה? לאור הריבית הנמוכה במשק ובגלל הבורסה התנודתית והלא יציבה, אנשי עסקים ומשקיעים רבים החלו לרכוש נכסים מניבים כאפיק השקעה מועדף ומשתלם כלכלית.

רכישת נכסים מניבים מאפשרת לך למנף את כספך באמצעות הלוואה לרכישת הנכס וקבלת הכנסה חודשית קבועה. ישנם מגוון פתרונות מימון נכסים מניבים באמצעותם תוכל לרכוש נכסי נדל"ן אטרקטיביים וכך תוכל לצבור רכוש נוסף, ליהנות מרמת סיכון נמוכה לכספך, ומאפיק השקעה משתלם, במיוחד כיום כאשר מחירי הנדל"ן רק ממשיכים לטפס מעלה.

תכנון פיננסי לרכישת נכס מניב

כדי לרכוש נכסים מניבים עליך לבצע תכנון פיננסי מדויק ומקצועי הכולל את היקף ההון העצמי העומד לרשותך וגובה ותנאי המשכנתא וההלוואות שעליך לקחת כדי לרכוש את הנכס. כמו כן, תכנון פיננסי כולל עלויות נוספות כמו דמי תיווך, עלות שכר טרחה לעורך דין מקרקעין, עלויות אחזקה שוטפות של הנכס, עלות פתיחת תיק משכנתא ועוד.

פתרונות מימון לרכישת נכס מניב

כאמור, נכס מניב מייצר הכנסה קבועה ושוטפת לבעליו, ניתן לרכוש בניין משרדים ולהשכיר את המשרדים לחברות שונות, לרכוש מבנה מסחרי ולהשכיר את החנויות, לרכוש דירת מגורים ולהשכיר אותה וכדומה. יש לתכנן מראש האם מעוניינים לנהל את אחזקת המבנה והשכרתו באופן עצמי או בעזרת חברה ניהול מקצועית.

ישנם שיקולים רבים לבחירת נכסים מניבים, ביניהם מיקום ואטרקטיביות הנכס, רמת הסחירות של הנכס, אפשרויות למימוש הנכס תוך זמן קצר ועוד. לכן, רצוי לקבל החלטה לרכישת נכס מניב בליווי אנשי מקצוע מנוסים, בין אם בכוונתך לרכוש דירה כנכס מניב שתייצר עבורך תשואה קבועה, מבנה מסחרי או בניין משרדים.

לאחר בחירת הנכס עליך לגייס את ההון הנדרש לרכישתו, לכן מראש עליך להתמקד בנכסים מניבים שתוכל לקנות. עליך לזכור כי ניהול נכס מניב מצריך זמן והשקעה מאחר ויש לדאוג לתחזוקה שוטפת ולמצוא שוכרים לתקופה ארוכה. חשוב להדגיש כי בנקים וחברות מימון חוץ בנקאיות יציעו עבורך פתרונות מימון לרכישת נכסים מניבים בהתאם לשווי הנכס ומיקומו. ככל שהנכס יקר ואיכותי יותר וככל שרמת הסיכון בעיני הגורם המממן נמוכה יותר, כך תוכל לקבל מימון גבוה ואטרקטיבי יותר.

כדי להגיש בקשה לקבלת מימון נכסים מניבים עליך לספק לבנק או לחברת המימון פרטים רבים אודות הנכס וכן להוכיח יכולת החזר גם אם תתעורר בעיה עם הנכס או תתקשה למצוא שוכרים. לכן, חשוב לפנות לייעוץ מקצועי של צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, ואנו נלווה אותך לכל אורך הדרך כדי לסייע לך לבחור נכון את פתרונות המימון המשתלמים והזולים ביותר עבורך לרכישת הנכס המניב.

בעל עסק? מידע נוסף על גיוס אשראי לעסקים

יעוץ עסקי ופיננסי לעסקים

גיוס הלוואות לעסקים

מעוניין לקבל מידע בנושא פתרונות מימון לרכישת נכסים מניבים? השאר עכשיו פרטים באתר וצוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יעניק לך ייעוץ מקצועי, ללא כל התחייבות מצדך, ויסייע לך לקבל מימון נכסים מניבים בריבית אטרקטיבית.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הייעוץ העסקי המובילות בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 70% מהגולשים שלנו מצאו יועץ בעזרת האתר

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • גולן שרעבי
  "העסק החדש שלי כמעט קרס. ברגע האחרון פניתי לייעוץ מקצועי ובלתי תלוי באתר. גם הצלתי את העסק שלי וגם חסכתי כמעט 4,000 שקלים בשנה אחת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • לימור נחמיאס
  "ליווי עסקי הוא אבן דרך בבניית עסק ובשמירה על יציבותו. קיבלתי הרבה טיפים מהמומחים באתר וייעול ההתנהלות הכלכלית שלי גרמה לי להגביר את המכירות בכ-17% תוך שלושה חודשים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יהב אלמוג
  "בשוק כל יועץ לוקח סכומים לא הגיוניים ויוצא שאתה עובד בשביל לשלם לו. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית נותנים ללא עלות מידע שלא יסולא בפז. עד כה חסכתי כ-7,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אלינור בן אברהם
  "השוק מוצף מידע מוטה ולפעמים מטעה. המידע שמומחי האתר מספקים הוא אובייקטיבי לחלוטין. באמצעות מומחה מטעמם הוצאתי את העסק מהקשיים
  צלמית תמונת פרופיל