מימון וגיוס אשראי לעסקים ולחברות

מנכ

כל עסק שמעוניין להתרחב, בין עם מדובר על מכולת שכונתית או קונצרן גדול, זקוק להשקעה כספית מסוימת. במידה וההון הדרוש אינו קיים ברשות בעל העסק, ישנו צורך לגייס אותו מאפיקים חיצוניים.

גיוס אשראי לפרויקטים מקרנות ממשלתיות

המדינה מכירה בחשיבות הפיתוח של המגזר העסקי אשר תורם לצמיחה, מחזק את הכלכלה, יוצר מקומות עבודה ומשפיע גם על מעגלים נוספים בחברה, מעבר לתחום הפיננסי – שיפור המצב הסוציואקונומי, בניית תשתיות בפריפריה, התקדמות טכנולוגית ועוד. בגלל סיבות אלו, קיימות קרנות שמסייעות לבעלי העסקים בפרויקטים חדשים ובפיתוח החברות באופן שוטף.

אם נתייחס לקרנות ממשלתיות, אז אפשר לציין את קרן הסיוע בערבות מדינה לעסקים קטנים ובינוניים, שם ישנו מסלול מיוחד שמיועד במיוחד לצורך השקעות. ההלוואות דרך הקרן, שממומנת על ידי משרד הכלכלה, מתאימות לעסקים שמחזור עסקיהם אינו עולה על מאה מיליון ₪, כאשר האשראי ניתן עד לתקופה של חמש שנים בריבית אטרקטיבית למדי.

אופן הפעולה של קרן זו, הוא יצירת הסכמים מול בנקים ספציפיים ולהבטיח להם, כי המדינה ערבה לבעל העסק שקיבל אישור חיובי מהקרן. כתוצאה מערבות זו, הבנקים המסחריים יכולים להעניק אשראי ללא סיכון גדול עבורם.

מעבר לכך, ניתן גם לציין את מסלול הסיוע להקמת מפעלים בפריפריה, שגם הוא ממומן על ידי משרד הכלכלה כדי לקרב את הפריפריה לישראל. מפעלים חדשים שיוקמו בפריפריה, או שמא יועברו אליה מהמרכז, יקבלו הטבות כספיות משמעותיות – כל מפעל שישקיע מעל 300 מיליון, יקבל 20% תקציב מהמדינה.

מימון וגיוס אשראי מבנקים

גיוס אשראי לעסקים ולחברות דרך הבנק תלוי מאד ביחסיו של בעל העסק עם הבנק הספציפי, רמת הביטחונות שלו והיסטוריית האשראי. בעל עסק אשר אינו יכול להציג ביטחונות ברמה מספקת ומעוניין לגייס סכום גבוה של כסף לצורך הפרויקט, יקבל לרוב תשובה שלילית. זאת מכיוון שהלוואות עסקיות נוטות להיות בעלות סיכון גבוה במיוחד והבנקים המסחריים הקשיחו בשנים האחרונות את מדיניות מתן האשראי.

במידה ויש לך שאלות נוספות בנוגע לגיוס אשראי עסקי, אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית נשמח להפנות אותך לגופים המקצועיים ביותר. השאר את פרטיך באתר ואנו מבטיחים כי הנציגים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

 

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יערית בכר 5.10.2016
  "נזקקתי להשקעה מיידית בפיתוח אפליקציה. באתר למדתי איך לגייס משקיעים בקלות. תוך שתי פגישות סגרתי עם משקיע גדול, במקום לבזבז זמן וכסף על משקיעים לא רצינייים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מיטל ברוך 12.6.2015
  "חיפשתי משקיע לעסק שלי שעוסק בנדלן. דרך האתר הצלחתי לגייס את המשקיע הנכון, וחסכתי כך עשרות אלפי שקלים על עסקאות שהיו נופלות ומפילות אותי איתן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ערן ליפשיץ 22.6.2016
  אותי מעניין השוק בחו"ל אבל האנגלית שלי לא כל כך טובה. מומחי האתר הראו לי דרך פשוטה לגייס משקיעים באנגלית, ויש לי כמה הצעות בעשרות אלפי שקלים ממשקיעים כבדים על השולחן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • בן גורביץ'
  "לגייס משקיעים זה השלב הקשה ביותר, אבל באמצעות המומחים של האתר הצלחתי לגייס הון התחלתי של מיליון דולר!"
  צלמית תמונת פרופיל