כמה עולה לבעל עסק קטן הלוואה מבנק?

בעל עסק קטן שמח שיאשרו לו הלוואה מהבנק

בעלי עסקים קטנים סובלים ממצוקת אשראי קשה, עליהם להתדפק על דלתות הבנקים, חברות האשראי וחברות המימון החוץ בנקאיות על מנת לקבל אישור להלוואה, גם להלוואות קטנות יחסית בסכומים של עד 50,000 ₪. בנוסף, ישנה עמימות לגבי עלות ההלוואה לעסק קטן, למרות חוק מתן הסדרת הלוואות שנועד לשפר את המצב ולסייע לבעל העסק להבין כמה עולה לו ההלוואה.

כיצד לחשב כמה עולה הלווה מבנק?

ברוב המקרים, כדי לקחת הלוואה, בעל עסק קטן ניגש לבנק בו מתנהל חשבון העובר ושב של העסק. עליו להגיש בקשה מסודרת ליועץ ההלוואות בבנק או לפקיד השירות המטפל בו. כאשר בעל העסק מקבל הצעה הוא לרוב יתקשה להבין כמה בדיוק עליו להחזיר לבנק, כיצד מחושבת הריבית, מהן העלויות הנלוות לקבלת ההלוואה ועוד.

זו מציאות המקשה על בעלי עסקים קטנים מאחר ועלויות המימון הגבוהות מקשות עליהם בניהול העסק ובשיפור הרווחיות. לכן, חשוב לדעת כי לכל בנק יש מספר סוגי הלוואות ועלויות שונות כמו עמלת פתיחת תיק ועמלות נוספות. כדי לברר כמה בדיוק עולה ההלוואה בבנק כדאי לפנות ליועץ הלוואות פרטי שמכיר את כל מסלולי ההלוואות של הבנקים ושל חברות מימון חוץ בנקאיות. כך בעל העסק יכול להשוות בין הצעות ולקבל החלטה פיננסית שקולה ואחראית, וגם לחסוך בעלויות.

למידע נוסף בנושא ולברור כמה עולה הלוואה בבנקים, השאירו פרטים באתר. צוות המומחים של פורטל מידע יחזור אליכם עם כל הפרטים הנדרשים עבורכם כדי לקחת הלוואה זולה. כמו כן, נשמח להציע לכם הלוואה אטרקטיבית, ללא עלויות נסתרות, בהתאמה לצרכים הייחודיים שלכם.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הייעוץ העסקי המובילות בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 70% מהגולשים שלנו מצאו יועץ בעזרת האתר

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • גולן שרעבי
  "העסק החדש שלי כמעט קרס. ברגע האחרון פניתי לייעוץ מקצועי ובלתי תלוי באתר. גם הצלתי את העסק שלי וגם חסכתי כמעט 4,000 שקלים בשנה אחת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • לימור נחמיאס
  "ליווי עסקי הוא אבן דרך בבניית עסק ובשמירה על יציבותו. קיבלתי הרבה טיפים מהמומחים באתר וייעול ההתנהלות הכלכלית שלי גרמה לי להגביר את המכירות בכ-17% תוך שלושה חודשים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יהב אלמוג
  "בשוק כל יועץ לוקח סכומים לא הגיוניים ויוצא שאתה עובד בשביל לשלם לו. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית נותנים ללא עלות מידע שלא יסולא בפז. עד כה חסכתי כ-7,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אלינור בן אברהם
  "השוק מוצף מידע מוטה ולפעמים מטעה. המידע שמומחי האתר מספקים הוא אובייקטיבי לחלוטין. באמצעות מומחה מטעמם הוצאתי את העסק מהקשיים
  צלמית תמונת פרופיל