ייצוג בנקאי וניהול מו"מ מול הבנק

בעלי עסק בפגישה על התוכנית העסקית שלהם

יזמים, עסקים קטנים ובינוניים וחברות סטארט-אפ, כל אלו ועוד נתקלים בקשיים רבים עם הבנקים, לכן מומלץ לקבל ייעוץ בנקאי מחברה המתמחה בנושא מורכב זה. לחברה מקצועית יש פתרונות מוכחים כיצד להגדיל את מסגרת האשראי, להוזיל עמלות וריביות, לנהל מו"מ יעיל עם הבנקאים וכיצד לקבל הלוואות בתנאים נוחים ואטרקטיביים יותר.

חשוב להדגיש כי התנהלות בנקאית נכונה מוזילות את עלויות המימון עבור היזם או העסק, היא מאפשרת לשרוד תקופות קשות בחברה, לנצל הזדמנויות כלכליות ביעילות, למנף את הארגון ולהרחיב את פעילותו, וכן לשפר ביצועים ורווחים.

ליווי עסקי פיננסי ובנקאי

כ-40,000 עסקים נסגרים מדי שנה בישראל, ביניהם עסקים קטנים רבים. הסיבות לסגירת העסקים מגוונות, אך במקרים רבים הסיבה המרכזית היא קשיי מימון ואשראי ותכנון פיננסי לקוי. לכן, חשוב לקבל ייעוץ פיננסי הכולל גם ייעוץ בנקאי, כך היזם או העסק יכול לקבל ייצוג מול הבנקים המאפשר לו לשפר את מסגרת האשראי ולקבל פתרונות מימון אטרקטיביים.

כדאי לדעת כי בעזרת ייצוג מול הבנקאים משפרים את יחסי העסק עם הבנקים, תקשורת טובה עם הבנקאי משפרת את היחס לבעל העסק והוא יכול לקבל מענה מתאים לצרכיו הייחודיים ולתנאים המשתנים בעסק.

ייצוג בנקאי הוא שירות חשוב לכל היזמים והעסקים, באמצעות מומחים מנוסים ניתן להתנהל נכון וביעילות מול הבנקים השונים, למרות התדמית האגרסיבית והמאיימת שלהם. כדי לנהל מו"מ מול הבנק יש להכין מודל עסקי בצורה מקצועית, להציג את המודל נכון בפני הבנקאי ולהוכיח לו כי היזם רציני, מסוגל לעמוד בתחזית לפי המודל העסקי, וכי בעזרת המימון והאשראי מהבנק העסק יוכל להצליח, וזה גם האינטרס של הבנק.

ליווי וייצוג מקצועי בכל הסיטואציות הנדרשות מול הבנק

לפני שאתם קובעים פגישה עם מנהל הבנק כדי לנסות לשכנע אותו להעניק לכם הלוואה גדולה, להגדיל את מסגרת האשראי, לקבל פתרונות מימון אחרים וכדומה, חשוב להיערך נכון לפגישה המכרעת, וכדאי להגיע גם בבגדים אלגנטיים כדי להותיר רושם טוב יותר.

למנהלי בנקים יש מרחב תמרון גדול, הם יכולים להציע מגוון פתרונות ליזם או לעסק הקיים, עם זאת ללא ייצוג בנקאי אתם עלולים לגלות כי המשימה לקבל הלוואה או להגדיל את האשראי היא כמעט בלתי אפשרית. בעזרת יועצים מנוסים שמכירים היטב את כל הבנקים ויש להם קשרי עבודה ארוכים וטובים עמם, משפרים משמעותית את הסיכוי לקבל את האשראי הנדרש לצרכי היזם או העסק.

למידע נוסף ולשאלות בנושא ייצוג בנקאי וניהול מו"מ יעיל מול הבנק, הנכם מוזמנים להשאיר פרטים באתר. צוות היועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מסייע מדי שנה ליזמים ולבעלי עסקים רבים להתנהל נכון מול הבנקים, נשמח לסייע גם לכם. השירות הינו ללא עלות וללא התחייבות מצדכם.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הייעוץ העסקי המובילות בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 70% מהגולשים שלנו מצאו יועץ בעזרת האתר

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • גולן שרעבי
  "העסק החדש שלי כמעט קרס. ברגע האחרון פניתי לייעוץ מקצועי ובלתי תלוי באתר. גם הצלתי את העסק שלי וגם חסכתי כמעט 4,000 שקלים בשנה אחת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • לימור נחמיאס
  "ליווי עסקי הוא אבן דרך בבניית עסק ובשמירה על יציבותו. קיבלתי הרבה טיפים מהמומחים באתר וייעול ההתנהלות הכלכלית שלי גרמה לי להגביר את המכירות בכ-17% תוך שלושה חודשים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יהב אלמוג
  "בשוק כל יועץ לוקח סכומים לא הגיוניים ויוצא שאתה עובד בשביל לשלם לו. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית נותנים ללא עלות מידע שלא יסולא בפז. עד כה חסכתי כ-7,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אלינור בן אברהם
  "השוק מוצף מידע מוטה ולפעמים מטעה. המידע שמומחי האתר מספקים הוא אובייקטיבי לחלוטין. באמצעות מומחה מטעמם הוצאתי את העסק מהקשיים
  צלמית תמונת פרופיל