חשיבותו של חזון עסקי

blank

חזון עסקי הוא מסמך כוונות, מטרות ויעדים של העסק, הוא מהווה מעין מסמך “אני מאמין” של היזם, בעלי מניות בחברה או מנהליה הבכירים, לעתים כותבים את המסמך בשיתוף עובדי הארגון כדי ליצור מוטיבציה וכדי לחזק את הקשר בין העובדים לארגון ולמטרותיו.

בסיס לעבודה וליעדים ברי השגה

מסמך חזון עסקי נהוג לכתוב בשלבים הראשונים להקמת החברה, לרוב היזם כותב את המסמך בעצמו או בעזרת יועץ עסקי. אפשר לכתוב את המסמך גם לאחר הקמת העסק, בשלב זה כדאי לבנות את החזון יחד עם בעלי המניות, המנהלים הבכירים בארגון ועם העובדים המסורים.

חזון עסקי נועד לשקף ולהצהיר מהן כוונות ומטרות הארגון, מהם היעדים שרוצים להשיג ומהו הערך המוסף ללקוחות העסק ולקהילה. חשוב להדגיש כי מטרת החזון העסקי אינה להציג רק חלומות ויעדים של היזם, מטרת המסמך להתוות את הייעוד של העסק ולגרום להנעה לפעולה של כל הגורמים הרלוונטיים הנדרשים להגשמת היעדים ולהצלחת העסק.

עוגן חשוב לפעילות העסקית

כל עסק מעוניין לגדול, להתרחב ולהרוויח כמה שיותר כסף, עם זאת לעסק יש יעדים נוספים המהווים נדבך חשוב לפעילותו. לכן, חשוב לכתוב חזון עסקי לארגון על מנת להתוות את הדרך להגשמת היעדים החשובים, החזון העסקי מהווה מעין עוגן יציב וסמן דרך לבסיס הפעילות העסקית ודרכי הפעולה, בימים שקטים ושלווים ובתקופות סוערות.

למידע נוסף ולשאלות בנושא מהי החשיבות של חזון עסקי השאירו פרטים באתר, היועצים המנוסים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזרו אליכם בהקדם, נשמח לסייע גם לכם בתחומים נוספים כמו פתרונות מימון ואשראי לעסקים בתחילת דרכם, הלוואות לעסקים קיימים וכמובן הלוואות בערבות המדינה בתנאים מועדפים.   

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הייעוץ העסקי המובילות בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 70% מהגולשים שלנו מצאו יועץ בעזרת האתר

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • גולן שרעבי
  "העסק החדש שלי כמעט קרס. ברגע האחרון פניתי לייעוץ מקצועי ובלתי תלוי באתר. גם הצלתי את העסק שלי וגם חסכתי כמעט 4,000 שקלים בשנה אחת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • לימור נחמיאס
  "ליווי עסקי הוא אבן דרך בבניית עסק ובשמירה על יציבותו. קיבלתי הרבה טיפים מהמומחים באתר וייעול ההתנהלות הכלכלית שלי גרמה לי להגביר את המכירות בכ-17% תוך שלושה חודשים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יהב אלמוג
  "בשוק כל יועץ לוקח סכומים לא הגיוניים ויוצא שאתה עובד בשביל לשלם לו. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית נותנים ללא עלות מידע שלא יסולא בפז. עד כה חסכתי כ-7,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אלינור בן אברהם
  "השוק מוצף מידע מוטה ולפעמים מטעה. המידע שמומחי האתר מספקים הוא אובייקטיבי לחלוטין. באמצעות מומחה מטעמם הוצאתי את העסק מהקשיים
  צלמית תמונת פרופיל