השוואת הלוואות לעסקים

המילים הלוואות לעסקים על דף של מידע פיננסי

הכניסה של גופים חוץ בנקאיים רבים לתחום האשראי, שברה את המונופול הבנקאי בתחום ופתחה מגוון אפשרויות חדשות ללווה העסקי הממוצע. אולם, יחד עם חברות מוכרות ואמינות שמשרתות את הלקוחות ביושר, החלו להופיע גם עסקים מפוקפקים יותר שגבו עלויות לא סבירות של ריבית ועמלות. בגלל כך, חשוב מאד לבצע סקר שוק והשוואה אובייקטיבית בין הלוואות, אשר ניתן לבצע דרכנו, במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית.

השוואת הלוואות לעסקים

צריך לציין, כי רוב רובם של הלווים מכירים את האפיקים הבנקאיים של הלוואות עסקיות, אך פחות מעורים במה שקורה מחוץ לגופים אלה. העובדה היא, כי היום ניתן לאתר אף אופציות משתלמות יותר מהבנקים, כל עוד פרופיל החברה המלווה מתאים לקריטריונים שנקבעו. פנייה לאנשי מקצוע יכולה בהחלט לסייע באיתור מסלולים פחות מוכרים של אשראי.

אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, רוצים להקל על הלווים הפוטנציאליים ולספק להם פלטפורמה של השוואת הלוואות לעסקים ללא שום עלות. כמו כן, המומחים שלנו מעורים היטב לגבי ההתרחשויות בשוק האשראי הישראלי ויכולים להתאים את מסלול האשראי האופטימאלי עבורך תוך זמן קצר.

צריך לציין, כי חלק גדול מתהליך לקיחת ההלוואה נוגע למילוי נכון של הבקשה ועמידה בקריטריונים מינימאליים שאותם קובע המלווה. ליווי מקצועי לכל אורך העסקה יגדיל ללא ספק את הסיכויים לקבלת אישור חיובי וקבלת סכום האשראי המבוקש.

באמצעות האתר תוכל לקבל הלוואות לעסקים באפיקים הבאים

הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה

קרן BDSK

הלוואות מיוחדות לפתיחת עסק

הלוואות מיוחדות לעסקים קיימים

במידה ואתה חושב לקחת הלוואה עסקית למטרות שונות בקרוב, הגעת למקום הנכון. השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים כי הנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר ויסייעו לך לחסוך כסף וזמן על חיפושים מיותרים.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הייעוץ העסקי המובילות בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 70% מהגולשים שלנו מצאו יועץ בעזרת האתר

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • גולן שרעבי
  "העסק החדש שלי כמעט קרס. ברגע האחרון פניתי לייעוץ מקצועי ובלתי תלוי באתר. גם הצלתי את העסק שלי וגם חסכתי כמעט 4,000 שקלים בשנה אחת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • לימור נחמיאס
  "ליווי עסקי הוא אבן דרך בבניית עסק ובשמירה על יציבותו. קיבלתי הרבה טיפים מהמומחים באתר וייעול ההתנהלות הכלכלית שלי גרמה לי להגביר את המכירות בכ-17% תוך שלושה חודשים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יהב אלמוג
  "בשוק כל יועץ לוקח סכומים לא הגיוניים ויוצא שאתה עובד בשביל לשלם לו. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית נותנים ללא עלות מידע שלא יסולא בפז. עד כה חסכתי כ-7,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אלינור בן אברהם
  "השוק מוצף מידע מוטה ולפעמים מטעה. המידע שמומחי האתר מספקים הוא אובייקטיבי לחלוטין. באמצעות מומחה מטעמם הוצאתי את העסק מהקשיים
  צלמית תמונת פרופיל