הלוואת גישור לעסקים

פגישת עסקים בנוגע להלוואת גישור

אם העסק שלכם עומד לקבל סכום כסף גדול אך אתם זקוקים לכסף נזיל באופן מיידי, כדאי לכם לברר על הלוואות גישור ייעודיות לעסקים. הלוואות גישור לעסקים מקובלות בקרב הבנקים המסחריים ובשוק האשראי החוץ בנקאי, הן מהוות פתרון מושלם לעסקים רבים, בעיקר עבור עסקים קטנים ובינוניים. במקום לקחת הלוואה רגילה לכל מטרה, העסק יכול לקבל הלוואה לתקופה ידועה מראש, וכאשר הוא מקבל את סכום הכסף הגדול באפשרותו לפרוע בתשלום אחד את ההלוואה.

פתרון איכותי לגיוס אשראי לעסק

הלוואות גישור הפכו בעשור האחרון למקובלות בקרב עסקים קטנים ובינוניים, קל יחסית לקבל את ההלוואה וניתן לקבל את הכסף במהירות, בהשוואה להליך המורכב והממושך לקבלת הלוואות דרך קרנות בערבות המדינה.

בנקים וגופים פיננסיים חוץ בנקאיים נוטים לאשר בקלות ובמהירות את הבקשות להלוואת גישור כיוון שהם אינם לוקחים סיכון רב. יחד עם זאת, העסק חייב להוכיח כי הוא צפוי לקבל סכום גדול דיו לכיסוי ההלוואה, בעתיד הקרוב לעין. באמצעות ההלוואה אפשר לכסות חובות, לגשר על פער תזרימי, לשלם לספקים, להשקיע בעסק ולנצל הזדמנויות עסקיות שונות.

אמנם, הלוואות גישור לעסקים נוחות מבחינה תפעולית אך חשוב להכיר את החסרונות שלהן, למשל ריבית גבוהה יותר לעומת הלוואות רגילות, כניסה למעגל הלוואות שעסקים קטנים מתקשים לצאת ממנו, החזר תשלומים המשפיע על ההתנהלות השוטפת בעסק ועוד.

גישור על פער תזרימי

חשוב לדעת כי הלוואות גישור לעסקים נועדו לצורך גישור על פער תזרימי, ניתן לקבל אישור להלוואה רק אם מוכיחים כי העסק עומד לקבל סכום כסף המכסה את ההלוואה בעתיד הקרוב. כאשר לוקחים הלוואת גישור לעסק יש לבחור כיצד יתבצע פרעון ההלוואה, יש 3 שיטות החזר:

 • בולט – פרעון סכום ההלוואה במלואו בסוף תקופת ההלוואה.
 • בלון – תשלום ריבית לאורך תקופת ההלוואה ופרעון הקרן בתשלום אחד בסוף.
 • גרייסדחיית תשלומי הקרן והריבית לתקופה מסוימת.

הלוואת בולט נחשבת לפופולרית ביותר בין הלוואות הגישור לעסקים. כדי להחליט איזה מסלול עדיף לעסק, אין לוותר על ייעוץ פיננסי, בעזרת היועץ ניתן לבחור את ההלוואה המתאימה והנכונה ביותר עבור העסק.

צוות היועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יסייע לכם לקחת הלוואות גישור לעסקים מבנקים או מחברות מימון חוץ בנקאי, בהתאמה מלאה לצורכי העסק, יכולת ההחזר וסכום ההלוואה הנדרש. השאירו פרטים בטופס למטה ואנו נדאג לכל השאר.

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יערית בכר 5.10.2016
  "נזקקתי להשקעה מיידית בפיתוח אפליקציה. באתר למדתי איך לגייס משקיעים בקלות. תוך שתי פגישות סגרתי עם משקיע גדול, במקום לבזבז זמן וכסף על משקיעים לא רצינייים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מיטל ברוך 12.6.2015
  "חיפשתי משקיע לעסק שלי שעוסק בנדלן. דרך האתר הצלחתי לגייס את המשקיע הנכון, וחסכתי כך עשרות אלפי שקלים על עסקאות שהיו נופלות ומפילות אותי איתן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ערן ליפשיץ 22.6.2016
  אותי מעניין השוק בחו"ל אבל האנגלית שלי לא כל כך טובה. מומחי האתר הראו לי דרך פשוטה לגייס משקיעים באנגלית, ויש לי כמה הצעות בעשרות אלפי שקלים ממשקיעים כבדים על השולחן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • בן גורביץ'
  "לגייס משקיעים זה השלב הקשה ביותר, אבל באמצעות המומחים של האתר הצלחתי לגייס הון התחלתי של מיליון דולר!"
  צלמית תמונת פרופיל