הלוואות פרטיות לעסקים

שלט של הלוואה מאושרת

עסקים רבים בארץ זקוקים להלוואות ולפתרונות מימון מתקדמים ומשתלמים למגוון סיבות ומקרים. לנוכח המציאות הכלכלית המורכבת, התחרות הגבוהה, קשיי תזרים והלחץ מהבנקים, רוב העסקים בישראל זקוקים להלוואות, בין השאר עסקים מחפשים פתרונות מימון גם להרחבת העסק, לרכישת ציוד חדש או כדי לעבור תקופה קשה.

מה חשוב לדעת על הלוואות פרטיות לעסקים? 

עד לפני מספר שנים נאלצו בעלי העסקים לפנות לבנק בו התנהל חשבון הבנק של העסק, לחתום על מסמכים רבים, להציג ביטחונות או להחתים ערבים, ולהמתין לאישור ולהחלטת יועץ ההלוואות של הבנק. כיום, ניתן לקבל בשיחת טלפון אחת אשראי מהיר ומגוון הלוואות פרטיות לעסקים מגופים חוץ בנקאיים.
חשוב להדגיש כי הלוואות פרטיות לעסקים ניתנות באופן נורמטיבי מגופים מורשים הפועלים כחוק, ולא מדובר בהלוואות מסוכנות מהשוק האפור. את ההלוואה הפרטית מקבלים מגורמים מקצועיים הפועלים ברישיון ובהיתר משרד האוצר, גופים אלה נתונים לפיקוח וחייבים לפעול בהתאם לחוק.


הלוואה בתנאים נוחים ובהתאמה אישית

כדי לקחת הלוואה פרטית לעסק חשוב להחליט מראש מהו הסכום הרצוי, מהי מטרת ההלוואה, וכן מהי תקופת ההחזר וסכום ההחזר החודשי. יש לחשוב לטווח הרחוק ובצורה כלכלית, לכן אין צורך להגביל את סכום ההלוואה, אך גם יש להימנע מפיתוי לקחת הלוואה גבוהה מדי אותה תתקשו להחזיר.
מאחר ורק אתם מכירים את העסק שלכם ושולטים בהוצאות, בהכנסות וברווחים, הרי תוכלו לקבוע מראש מהו ההחזר החודשי הנוח לכם ולאיזה תקופת פירעון תשלומים אתם זקוקים. חשוב לערוך סקר שוק מקיף אך מאחר ויש גורמים רבים המציעים הלוואות פרטיות לעסקים בכל סדר גודל, רצוי לפנות ליועץ הלוואות מקצועי שיסייע לכם למצוא את ההלוואה המתאימה והנכונה ביותר עבורכם.
כמו כן, כדאי לדעת כי יש קרנות פרטיות אליהן ניתן לפנות לקבלת הלוואה, כך תוכלו לקבל הלוואה משתלמת בתנאים נוחים ובהתאמה אישית מלאה לצרכים הייחודיים שלכם. בנוסף, יש אפשרות לחברת פקטורינג הרוכשת ממך חשבוניות, כך אתה מקבל מזומן ביד וחברת הפקטורינג נוטלת על עצמה את הסיכון ועליה לגבות את התשלום. מעבר לכך, ניתן לפנות לחברת נכיון צ'קים ולקבל הלוואה מהירה לכל מטרה על חשבון צ'קים דחויים ותשלומים עתידיים, כך אתה מקטין גם את הסיכון במידה ואין לצ'ק כיסוי.
מעוניין לקבל הלוואה פרטית לעסק? מלא את הפרטים בטופס שבאתר וצוות המומחים שלנו יסייע לך לקבל את ההלוואה המשתלמת ביותר עבורך.

 

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יערית בכר 5.10.2016
  "נזקקתי להשקעה מיידית בפיתוח אפליקציה. באתר למדתי איך לגייס משקיעים בקלות. תוך שתי פגישות סגרתי עם משקיע גדול, במקום לבזבז זמן וכסף על משקיעים לא רצינייים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מיטל ברוך 12.6.2015
  "חיפשתי משקיע לעסק שלי שעוסק בנדלן. דרך האתר הצלחתי לגייס את המשקיע הנכון, וחסכתי כך עשרות אלפי שקלים על עסקאות שהיו נופלות ומפילות אותי איתן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ערן ליפשיץ 22.6.2016
  אותי מעניין השוק בחו"ל אבל האנגלית שלי לא כל כך טובה. מומחי האתר הראו לי דרך פשוטה לגייס משקיעים באנגלית, ויש לי כמה הצעות בעשרות אלפי שקלים ממשקיעים כבדים על השולחן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • בן גורביץ'
  "לגייס משקיעים זה השלב הקשה ביותר, אבל באמצעות המומחים של האתר הצלחתי לגייס הון התחלתי של מיליון דולר!"
  צלמית תמונת פרופיל