הלוואות מימון לעסק חדש

שלט של הלוואה לעסק חדש

עסקים קטנים ובינוניים נחשבים למנוע הצמיחה של הכלכלה הישראלית, הם מייצרים מקומות עבודה חדשים, משלמים מסים ותורמים לפרנסה קבועה עבור משפחות רבות. עם זאת, כל יזם יודע כי הקמת עסק חדש או הרחבת עסק קיים אינה פשוטה, ומחייבת אותו להתמודד מול הבנקים, רשויות המס וביורוקרטיה מורכבת וסבוכה.

הלוואות מימון לעסקים

כדי להקים עסק חדש מאפס חייב היזם לגייס הון אישי רב, אך ללא פתרונות מימון לעסקים הוא יתקשה להגשים את חלומו. גם בעלי עסקים קיימים חייבים הלוואות מימון לעסקים כדי לעבור תקופות קשות, על מנת להשקיע בעסק הקיים ולהרחיב אותו, כדי לרכוש ציוד וכדי להתגבר על קשיי תזרים.
עם זאת, אין למהר ולקחת הלוואות מימון לעסק חדש או קיים מאחר וכל הלוואה יש להחזיר. לכן, חשוב לקבל ייעוץ מקצועי, לערוך סקר שוק מקיף, לבדוק את כל האפשרויות ולהשוות בין החלופות הקיימות, ורק כך ניתן לקבל החלטה פיננסית נכונה ומשתלמת.


הלוואות מימון לעסק חדש בתנאים נוחים

הקמת עסק חדש מחייבת פתרונות מימון משתלמים ונוחים, ניתן לקבל הלוואות מימון לעסק חדש מבנקים, מקרנות בערבות המדינה, מקרנות פרטיות ומחברות מימון עסקים פרטיות. כדי לקבל הלוואה אטרקטיבית מהבנק יש להראות רצינות, מומלץ להציג תכנית עסקית, ובמידה ויש בטחונות כספיים כדאי להציגם על מנת להפיג את החשש של פקיד ההלוואות בבנק.
מומלץ לפנות למספר בנקים כדי להשוות בין מסלולי ההלוואות, עליכם לזכור כי כמו שאתם צריכים את הבנק הוא זקוק גם לכם, לכן ניתן להתמקח מעט על תנאי הריבית וההחזר כדי לשפר את התנאים.


קרנות סיוע לעסקים

חשוב לדעת כי יש קרנות סיוע לעסקים, ביניהן קרן הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה. עם זאת, לא כל עסק יכול לקבל את ההלוואה מהקרן, יש לעמוד בתנאים, וגם הליך אישור ההלוואה יחסית ארוך. אגב, ניתן לקבל גם הלוואות מימון לעסק קיים בהתאם לתנאים של הקרן.
לכן, מומלץ לפנות גם לגורמים פיננסיים כמו מט"י, קרן שמש, קרן סיוע לעולים חדשים, קרן קורת וכדומה, להשוות בין התנאים, ולקבל החלטה נכונה.
מעוניין לקבל הלוואת מימון אטרקטיבית להקמת עסק חדש? מלא עכשיו את הפרטים בטופס שבאתר, וצוות המומחים שלנו יסייע לך לקבל הלוואת מימון משתלמת לעסק חדש או קיים.

למה אנחנו?

 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים
 • פריסת תשלומים
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • נעמה פורר 6.10.2014
  "אין לתאר כמה קשה להשיג הלוואה לעסק חדש, אבל מסתבר שידע זה כוח. הקריאה באתר העשירה אותי במידע ועימו פניתי לקבלת הלוואה. מיותר לציין שהשגתי הלוואה בתנאים טובים במיוחד"
  צלמית תמונת פרופיל
 • שלום כהן 6.6.2016
  "המומחים של האתר הצליחו לשפר לי את ההצעה הטובה ביותר שקיבלתי להלוואה להקמת העסק שלי"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יעקב פיטר 8.2.2016
  "כשפותחים עסק צריך תזרים מזומנים גבוה, אבל הבנקים לרוב לא משתפים פעולה. מומחי האתר פרשו בפניי מאגר רחב, מתוכו בחרתי כמה הלוואות בתנאים משתלמים יותר והצלחתי לחסוך הון בעמלות!"
  צלמית תמונת פרופיל