הלוואות סולו לעסקים

בעל עסק בפגישה בנוגע להלוואת סולו

קרן סולו SMB  הוקמה במטרה לסייע לעסקים קטנים ובינוניים בארץ. הקרן מספקת פתרונות מימון מהירים ואטרקטיביים לצרכי הקמת עסקים חדשים בישראל, וכדי לסייע לעסקים קיימים לקבל אשראי נוסף מעבר לאשראי שהעסק מקבל מהבנק. מאחר ומרבית בעלי העסקים הקטנים והבינוניים עומדים בפני קשיי תזרים, ומסגרת האשראי הבנקאית לא מספיקה עבורם, ניתן לקחת הלוואות סולו לעסקים.

מהן הלוואות סולו לעסקים קטנים ובינוניים?

עסקים קטנים ובינוניים הם הקטר המניע את הכלכלה הישראלית ויש להם תפקיד חשוב לצמיחת המשק, לגידול במקומות העבודה ולשיפור הכלכלה הישראלית. עם זאת, בעלי עסקים קטנים ובינוניים מתמודדים עם בעיות רבות כמו מסגרת אשראי בנקאית מצומצמת, קשיים בגיוס כסף לצרכי הקמת או הרחבת העסק, קשיי תזרים וניהול ההוצאות השוטפות ועוד. בדיוק לשם כך כדאי לקבל בהליך יחסית קצר ומהיר הלוואות סולו ללא בטחונות המיועדות לעסקים קטנים ובינוניים בישראל.

חשוב לציין כי הלוואות סולו לעסקים אינן פוגעות במסגרת האשראי בבנק מאחר ואתה זוכה לקבל הלוואה חוץ בנקאית בתנאים משתלמים. לאחר הגשת בקשה להלוואה תקבל תשובה מהירה לגבי סכום ההלוואה שתוכל לקבל, כאשר הלוואות סולו הן בטווח של 50,000 ועד 500,000 ₪ לתקופה קצרה, עד שנתיים.

באמצעות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית תוכל להגיש את כל המסמכים הנדרשים לקבל הלוואות סולו, וללא כל צורך בבטחונות, למעט ערבות אישית שלך, תוכל לקבל את הכסף תוך זמן קצר. כדאי לדעת כי הליך הבדיקה קצר ביותר בהשוואה לטופסולוגיה המורכבת והארוכה שיש בבנקים, לעתים תוך שעות ספורות בלבד תוכל לקבל תשובה לגבי בקשתך להלוואת סולו לעסק שלך.

אם אתה מקים עסק חדש או במידה והנך זקוק לפתרונות מימון מהירים לעסק קיים כדי להגדיל את האשראי העומד לרשותך, אל תהסס ופנה אלינו עוד היום. צוות המומחים של פורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית עומד לשירותך, וללא כל התחייבות מצדך, נשמח לסייע לך ולהעניק עבורך מידע בנושא הלוואות סולו לעסקים ופתרונות מימון משתלמים נוספים.

לקריאה נוספת על אפשריות מימון לעסקים

הלוואות לעסקים קטנים בערבות המדינה

קרן BDSK

 

 

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יערית בכר 5.10.2016
  "נזקקתי להשקעה מיידית בפיתוח אפליקציה. באתר למדתי איך לגייס משקיעים בקלות. תוך שתי פגישות סגרתי עם משקיע גדול, במקום לבזבז זמן וכסף על משקיעים לא רצינייים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מיטל ברוך 12.6.2015
  "חיפשתי משקיע לעסק שלי שעוסק בנדלן. דרך האתר הצלחתי לגייס את המשקיע הנכון, וחסכתי כך עשרות אלפי שקלים על עסקאות שהיו נופלות ומפילות אותי איתן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ערן ליפשיץ 22.6.2016
  אותי מעניין השוק בחו"ל אבל האנגלית שלי לא כל כך טובה. מומחי האתר הראו לי דרך פשוטה לגייס משקיעים באנגלית, ויש לי כמה הצעות בעשרות אלפי שקלים ממשקיעים כבדים על השולחן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • בן גורביץ'
  "לגייס משקיעים זה השלב הקשה ביותר, אבל באמצעות המומחים של האתר הצלחתי לגייס הון התחלתי של מיליון דולר!"
  צלמית תמונת פרופיל