הלוואות מימון חברות

כסף שניתן כהלוואה חוץ בנקאית

כל חברה עסקית זקוקה לאשראי זמין במהלך פעילותה השוטפת והדבר נגזר בעצם מעצם ההגדרה של עסק. אם רמת ההכנסות של חברה ספציפית הן מבחינת הערכה גסה בלבד ויכולות להשתנות בכל רגע, הרי שחלק מההוצאות, כמו שכירות, משכורות, רכישת מלאי ועוד הן קבועות. זה גורם לכך, שחברה יכולה למצוא את עצמה לעיתים בגירעון וזקוקה להלוואה חיצונית. מהן האופציות של עסקים כאלו?

הלוואות מימון חברות מקרנות ממשלתיות ומענקי מדינה

מכיוון שהמדינה מכירה בחשיבותו של מגזר עסקי יציב ומתפתח, שתורם לצמיחת התוצר הלאומי גולמי, ישנם מענקים ותכניות סיוע רבות, שבאות לתמוך בעסקים שזקוקים לכך. לעיתים העזרה הפיננסית ניתנת במטרה לקדם מטרות חברתיות ספציפיות ופעמים אחרות, הסיוע הכספי הוא נגיש לכל חברה. נציין כמה מן הקרנות המוכרות יותר:

 • מסלול סיוע להקמת מפעלים בפריפריה – מכיוון שהפריפריה בישראל מפגרת מבחינה כלכלית לעומת מרכז הארץ, המדינה באמצעות משרד הכלכלה מעוניינת לתמרץ אנשי עסקים שמוכנים להקים מפעלים או להעביר מפעלים חדשים לפריפריה. על ידי כך מקווה המדינה ליצור מקומות עבודה חדשים, לפתח את הפריפריה ולקרב אותה למרכז. אופן הסיוע נעשה בצורה הבאה – מפעל אשר יעסיק מעל 400 עובדים או שמא משקיע מעל 300 מיליון ₪, יקבל תקצוב של 20% מהוצאותיו על ההקמה.

 

 • קרן הסיוע לעסקים הקטנים והבינוניים בערבות מדינה – אולי תכנית הסיוע המוכרת ביותר, שגם היא ממומנת על ידי משרד הכלכלה. המדינה מאצילה סמכויות למשרדי רו"ח שונים, אשר בוחנים את בקשות האשראי המתקבלות במסגרת ועדות מיוחדות עם נציגות לבנקים המסחריים. במידה והבקשה למימון חברה מתקבלת, הרי שהמדינה ערבה לכל סכום שיקבל העסק. כך, הבנקים המסחריים יכולים להעניק אשראי עסקי ללא חשש שלא יוחזר בעתיד.

 

יש לציין, כי קרן זו מתאימה לחברות עם מחזור עסקי קטן יותר ממאה מיליון ₪ בלבד, כאשר פריסת התשלומים נעשית עד לתקופה של חמש שנים בריבית אטרקטיבית למדי.

לקריאה על קרנות נוספות

קרן BDSK בערבות המדינה

קרן נתן ליזמות

הלוואות מימון חברות מבנקים

הסיכויים לקבל אשראי עסקי מבנקים תלויים בגורמים רבים, בין השאר היסטוריית האשראי של העסק, מחזור העסקים שלו, הרווחים הצפויים בעתיד, ותק ניהול החשבון בבנק הספציפי, היכרות עם בעלי תפקידים בבנק ועוד. מכיוון שבשנים האחרונות ישנה הקשחה מבחינת התנאים של מתן אשראי עסקי, הבנקים מעוניינים למזער את סיכוני האשראי כמה שאפשר ולכן יבחנו היטב את רמת הביטחונות של העסק וגם את הסיבה לאשראי.

בעל עסק אשר מעוניין לקבל אשראי בסכומים משמעותיים מהבנק, צריך להכין את עצמו היטב לפני הפגישה ואולי גם לצרף אנשי מקצוע, כגון רו"ח או עורך דין, אשר יאשר את העובדות שיוצגו בפגישה. מומלץ מאד להכין מצגת פשוטה לגבי הפעילות של העסק, לפרט בדיוק רב את הסיבות לבקשת האשראי ואף להיעזר בגרפים, טבלאות ונתונים כספיים שונים.

הלוואות מימון חברות מחברות חוץ בנקאיות ומשקיעים פרטיים

הגופים החוץ בנקאיים, כגון חברות האשראי והביטוח השונות, הם גמישים יותר מהבנקים באישור מתן הלוואות עסקיות ואינם נתונים לרגולציה הדוקה כל כך מצד בנק ישראל. אולם, חברה שתרצה לגייס כסף מגוף חוץ בנקאי, תיווכח לרוב שהתנאים מבחינת עמלות וריבית הן אטרקטיביות פחות מהממוצע בבנקים.

משקיעים פרטיים נוטים להעניק הלוואות עסקיות רק במקרים של רווחים משמעותיים שצפויים להתקבל בעתיד הנראה לעין. בכל מקרה, אופן הצגת הרעיון העסקי למשקיעים פרטיים דומה למה שמתרחש במחלקת האשראי בבנקים.

אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מעוניינים לקשר בין בעלי עסקים לבין גופים אשר מעניקים אשראי בתנאים אטרקטיביים במיוחד. אם אתה מעוניין לקבל מידע ממומחים בתחום, השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו ניצור קשר במהירות האפשרית.

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יאיר בן אבי 10.10.2016
  "גם עסק קיים צריך דחיפה, אבל זה לא כזה קל. באתר הראו לי דרך פשוטה לקבל הלוואה מגופים עסקיים שונים. בישיבה מול האתר הגאוני הזה קיבלתי הלוואה לעסק בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דגנית חרוסקי 4.4.2016
  "החלטתי לרכוש עסק קיים אבל הייתי צריכה מזומנים. אחרי שהבנק דחה אותי, נעזרתי באתר ופניתי לגופים אחרים. אישרו לי הלוואה בתנאים נוחים בתוך שעות ספורות!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נדיה יששכר 1.7.2015
  "חיפשתי הלוואה בנרות ולא ידעתי למי לפנות. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית קיבלתי את כל המידע, כולל מאגר מעודכן של גופי הלוואה. שלחתי פנייה והשגתי הלוואה לעסק בתנאים משלמים במיוחד"
  צלמית תמונת פרופיל