הלוואות לעסקים לנשים

אישה, בעלת עסק שקיבלה הלוואה באמצעות האתר

המגזר העסקי נשלט ברובו עדיין על ידי גברים, שמחזיקים גם בחברות מתחומים "נשיים" יותר, כמו אופנה או קוסמטיקה. עם זאת, המצב הולך ומשתנה בשנים האחרונות, כאשר יותר ויותר נשים הופכות ליזמיות ואף משתמשות באינטרנט כדי להפעיל את העסק העצמאי שלהן. בדומה לבעלי עסקים גברים, גם הנשים מחפשות אופציות משתלמות של אשראי עסקי חיצוני.

אופציות זמינות של הלוואות לעסקים לנשים

מבחינת האפשרויות של הלוואות עסקים לנשים, אין הבדלים כמעט בינן לבין הגברים, פרט אולי לניסיון המועט יותר שלהן בתחום. הבנקים, החברות החוץ בנקאיות והקרנות השונות מאפשרות נטילת אשראי עסקי לצרכים שונים, אך האישור יהיה תלוי בפרמטרים רבים, כמו היסטוריית האשראי, רווחים קודמים וצפויים של העסק, רמת ביטחונות, סכום ההלוואה המבוקש ועוד. מומלץ מאד לפנות לאנשי מקצוע אובייקטיביים במטרה להגדיל את הסיכויים לקבלת האשראי.

קרנות להלוואות איתן אנו עובדים

קרן תבור

קרן לעידוד השיווק בחו"ל

קרן סיוע ליוצואנים

מטרתנו העיקרית בפורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, היא להתאים את מסלול האשראי האטרקטיבי ביותר ללווה הפוטנציאלי. יתרה מכך, פנייה למרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יכולה להגדיל את הסיכויים לאישור חיובי של ההלוואה וזאת בגלל החשיבות הגדולה של הגשת בקשת אשראי מקצועית ומסודרת. במידה ואתה מתעניין בהלוואות עסקיות, השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ונחזור אליך בהקדם האפשרי.

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יאיר בן אבי 10.10.2016
  "גם עסק קיים צריך דחיפה, אבל זה לא כזה קל. באתר הראו לי דרך פשוטה לקבל הלוואה מגופים עסקיים שונים. בישיבה מול האתר הגאוני הזה קיבלתי הלוואה לעסק בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דגנית חרוסקי 4.4.2016
  "החלטתי לרכוש עסק קיים אבל הייתי צריכה מזומנים. אחרי שהבנק דחה אותי, נעזרתי באתר ופניתי לגופים אחרים. אישרו לי הלוואה בתנאים נוחים בתוך שעות ספורות!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נדיה יששכר 1.7.2015
  "חיפשתי הלוואה בנרות ולא ידעתי למי לפנות. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית קיבלתי את כל המידע, כולל מאגר מעודכן של גופי הלוואה. שלחתי פנייה והשגתי הלוואה לעסק בתנאים משלמים במיוחד"
  צלמית תמונת פרופיל