הלוואות ליצואנים

יזם בשיחת טלפון בנוגע להלוואה

כבר שנים רבות אנו שומעים על הקשיים שבהם נתקלים לווים עסקיים בעת גיוס אשראי. אולם, לאחרונה הופיעו אופציות אטרקטיביות למדי של מסלולי הלוואות זמינים לסקטורים שונים במגזר העסקי.

מסלולי הלוואות ליצואנים

לווים עסקיים אשר עוסקים בתחום היצוא ומתקשים למצוא הלוואה מתאימה בבנקים, יכולים לפנות גם לשוק החוץ בנקאי ולקרנות הממשלתיות השונות, שם הסיכויים לקבלת הלוואה הם גבוהים הרבה יותר. החברות החוץ בנקאיות, לדוגמא, מציעות מסלולי אשראי גמישים במיוחד ואילו הקרנות הממשלתיות מסובסדות ומתבססות על תנאים משתלמים במיוחד. אולם, חשוב מאד להתייעץ עם אנשי מקצוע בטרם הבחירה הסופית באפיק כזה או אחר.

אנו באתר המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, מעוניינים לתת לקוראים שלנו את האפשרות להשוות בין האפשרויות המשתלמות ביותר של מסלולי הלוואות זמינים. בנוסף לכך, המומחים שלנו הם בעלי ניסיון רב בתחום האשראי – עניין שיכול להקל עליך במידה רבה בעת בקשות הלוואה כאלו או אחרות.

מידע נוסף על מסלולי הלוואות לעסקים

הלוואות בערבות המדינה

קרן BDSK

קרן נתן ליזמות

במידה ואתה מעוניין לקחת הלוואה ליצואנים או כל סוג של אשראי אחר, תוכל לחסוך זמן וכסף על ידי שיחה טלפונית פשוטה. כל מה שעליך לעשות, הוא להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו ניצור קשר במהירות האפשרית.

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יערית בכר 5.10.2016
  "נזקקתי להשקעה מיידית בפיתוח אפליקציה. באתר למדתי איך לגייס משקיעים בקלות. תוך שתי פגישות סגרתי עם משקיע גדול, במקום לבזבז זמן וכסף על משקיעים לא רצינייים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מיטל ברוך 12.6.2015
  "חיפשתי משקיע לעסק שלי שעוסק בנדלן. דרך האתר הצלחתי לגייס את המשקיע הנכון, וחסכתי כך עשרות אלפי שקלים על עסקאות שהיו נופלות ומפילות אותי איתן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ערן ליפשיץ 22.6.2016
  אותי מעניין השוק בחו"ל אבל האנגלית שלי לא כל כך טובה. מומחי האתר הראו לי דרך פשוטה לגייס משקיעים באנגלית, ויש לי כמה הצעות בעשרות אלפי שקלים ממשקיעים כבדים על השולחן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • בן גורביץ'
  "לגייס משקיעים זה השלב הקשה ביותר, אבל באמצעות המומחים של האתר הצלחתי לגייס הון התחלתי של מיליון דולר!"
  צלמית תמונת פרופיל