הלוואות ומימון לעסקים קטנים

אשת עסקים בפגישה

העסקים הקטנים והבינוניים בישראל, כמו גם ברוב מדינות המערב, מהווים מנוע צמיחה חשוב לא פחות, ואולי אף יותר מהקונצרנים הגדולים במשק. מעבר לפעילות הכלכלית שמתבצעת דרך עסקים אלו, יש להם תרומה רבה גם לפיתוח סוציואקונומי של הפריפריה, יצירת תשתיות ומקומות עבודה, מעבר אוכלוסייה חזקה לאזורים מרוחקים יותר ועוד.

כבר שנים רבות נשמעות בתקשורת תלונות על כך שישנו קושי בקיום עסקים קטנים לאורך זמן. למעשה, רוב העסקים החדשים נסגרים בתוך שנתיים בגלל שלל בעיות פיננסיות. אם כן, מהם המקורות לגיוס כספים עבור העסקים הקטנים בכל זאת?

מימון לעסקים קטנים דרך בנקים וגופים חוץ בנקאיים

רוב בעלי העסקים הקטנים הם אינם בעלי אמצעים כספיים משמעותיים, כך שהיכולת שלהם לקבל קו אשראי מספק מהבנק מוטלת בספק. לאחר משבר הסאב-פריים בארה"ב, בנק ישראל החל לדרוש מהבנקים המסחריים להקשיח את תנאי האשראי ולעלות את הונם העצמי. כתוצאה מכך, בעלי העסקים הקטנים נדרשים להציג רמה גבוהה של ביטחונות ומסורבים בדרך כלל במתן אשראי.

אם נתייחס לגופים החוץ בנקאיים שעוסקים במתן אשראי עסקי, הרי שכאן ישנו סיכוי גדול יותר לקבל את ההלוואה המבוקשת, אך גם התנאים מבחינת ריבית ועמלות הם פחות משתלמים. מומלץ מאד להיזהר ולא להתחייב על תשלומי ריבית גבוהים מן ההכנסות הקיימות בעסק.

הלוואות לעסקים קטנים מקרנות ממשלתיות ופרטיות

זוהי אופציה אופטימאלית לעסקים הקטנים, שכן בהרבה מקרים הריביות הן נמוכות מאד או אף לא קיימות כלל בקרנות פילנתרופיות מסוימות. גם המדינה מכירה, כמובן, בחשיבותם של העסקים הקטנים, מה שגורם לה להפעיל את הקרן בערבות מדינה לעסקים קטנים (דרך משרד הכלכלה). קרן זו מקלה על בעלי העסקים להתנהל מול הבנקים, כאשר המדינה ערבה שהאשראי הניתן על ידי הבנק יוחזר באופן מלא. החיסרון של קרנות אלו, הוא כי לא כולם יכולים לקבל אישור חיובי, אלא רק עסקים בעלי פוטנציאל גבוה במיוחד.

לקריאה נוספת על הלוואות בערבות המדינה

הלוואות לעסקים קטנים בערבות המדינה

קרן נתן ליזמות

במידה ויש לך שאלות נוספות בנוגע למימון עסקים קטנים, אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית נשמח להפנות אותך למומחים הידועים ביותר בתחום וכמובן לעזור לך לקבל הלוואה המתאימה לצרכי העסק שלך. השאר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור קשר טלפוני במהירות האפשרית.

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יאיר בן אבי 10.10.2016
  "גם עסק קיים צריך דחיפה, אבל זה לא כזה קל. באתר הראו לי דרך פשוטה לקבל הלוואה מגופים עסקיים שונים. בישיבה מול האתר הגאוני הזה קיבלתי הלוואה לעסק בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דגנית חרוסקי 4.4.2016
  "החלטתי לרכוש עסק קיים אבל הייתי צריכה מזומנים. אחרי שהבנק דחה אותי, נעזרתי באתר ופניתי לגופים אחרים. אישרו לי הלוואה בתנאים נוחים בתוך שעות ספורות!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נדיה יששכר 1.7.2015
  "חיפשתי הלוואה בנרות ולא ידעתי למי לפנות. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית קיבלתי את כל המידע, כולל מאגר מעודכן של גופי הלוואה. שלחתי פנייה והשגתי הלוואה לעסק בתנאים משלמים במיוחד"
  צלמית תמונת פרופיל