הלוואה נכס מסחרי

תוכניות של נכס מסחרי

 

בניגוד להלוואה גדולה מהבנק לצורך מימון רכישת דירה למשל, כאשר בעלי עסקים ובעלי מקצועות חופשיים כמו עו"ד ורו"ח פונים להליך של רכישת משרד, ההיענות מהבנק ומחברת הביטוח תהיה פשוטה יותר, שכן ברור לכל כי יש באמצעותו של הלווה תזרים מזומנים קבוע והכנסות צפויות המאפשרות את קבלת המשכנתא ואת התשלום עבורה. לכן, בעלי עסקים ובעלי מקצועות חופשיים מתעניינים בהלוואות לנכס מסחרי. בשנים האחרונות התנאים להלוואות מסוג זה, כמו גם התנאים לרכישה, השתפרו, מה שמאפשר נוחות מירבית יותר לקראת מימוש העסקה.

הלוואה לנכס מסחרי – נכס מניב

נכס מסחרי מתייחס לנדל"ן אשר נרכש לצורך העסק, כמו חנויות, משרדים, בניינים, מבני תעשייה, בתי מלון, אולמות, ועוד. מדובר בנכס מניב, כלומר נכס בעל ערך הוני שמייצר תזרים מזומנים שוטף לאורך תקופה ארוכה מהשכר דירה השנתי כך שההלוואה שלוקחים נשענת על נכס המקרקעין ותזרים המזומנים המניב של הנכס.

הלוואות לנכסים מסחריים – יתרונות

אם ברצונכם לרכוש נדל"ן מסחרי אשר יתפקד כנכס מניב, הבנק וחברות הביטוח ילכו לקראתכם בהלוואה  מסוג זה מעצם הוכחתו של הנכס כמניב תשואה על בסיס קבוע, דבר המאפשר את תשלום ההלוואה. כמו כן, ישנה אפשרות להשבחת הנכס באמצעות שיפוצו, כך שמחירו יעלה. חשוב לבדוק את שיעורי הריבית ולהתעניין לגבי הטבות מס שמגיעות לכם ולבקש לנכות את הריבית למימון הרכישה, לקבל פחת לצרכי מס והכרה בהוצאות כמו אחזקה וניהול הנכס המסחרי.

רכישה לעומת השכרה של נדל"ן

בשנות המיתון האחרונות שוק הנדל"ן בכלל, ושוק הנדל"ן המסחרי בפרט, הראה מגמת ירידה. בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי מקצועות חופשיים מתעניינים ברכישת נכס מסחרי בשל הביטחון הכלכלי וקרנות ה'ריט' שנכנסו לשוק. רבים מעדיפים לקחת הלוואה לצורך רכישת נכס מסחרי מאשר לשלם מידי חודש בחודשו בעבור השכירות עבורו. דבר זה מבטיח גם כי הבנקים וחברות הביטוח מראים נכונות להצעות לגבי הלוואות על נכסים מניבים.

בסיכומו של דבר, כדאי לזכור כי הנדל"ן המסחרי הינו נכס מניב שיאפשר לכם לקבל הלוואה ביתר קלות ואף לשלמה, אולם עדיין, למרות שמדובר בנכס המאפשר תזרים מזומנים שוטף, כדאי לתכנן את ההוצאות הצפויות בקפידה ואת אופציות המימון שלכם בבואכם לקחת הלוואה מסוג זה, ולחשב את שיעורי הריבית המצטברים.

זקוקים לסיוע בקבלת ההלוואות המשתלמות ביותר לנכס מסחרי? מלאו את פרטיכם בטופס שבאתר והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם ויסייעו לכם בתהליך.

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • מאיר 4.10.2016
  הבנקים סרבו לתת לי הלוואה לעסק ובאמצעות האתר קיבלתי הלוואה חוץ בנקאית בריבית משתלמת
  צלמית תמונת פרופיל
 • בועז שליו 19.4.2016
  לאחר שניסיתי וסורבתי לקבל הלוואה מקרנות מדינה לבד, פניתי לאתר ובאמצעות הכלכלנים של האתר קיבלתי אישור מקרן תבור!
  צלמית תמונת פרופיל
 • יונתן שדה 16.10.2015
  בזכות הכלכלנים של האתר השגתי הלוואה לעסק מבנק לאומי בתנאים מעולים. מומלץ בחום
  צלמית תמונת פרופיל