הלוואה עד 700,000 ש"ח לעסקים

סכום כסף שניתן כהלוואה לעסק

רוב העסקים זקוקים בשלב מסוים לקחת הלוואה למטרות שונות כמו השקעה בעסק, תשלום חובות, הון חוזר, פתיחת סניף חדש, רכישת ציוד ומכונות ועוד. כאשר מחפשים הלוואה עד 700,000 ₪ לעסקים חשוב לערוך סקר שוק מקיף כדי לבחון את כל האפשרויות הקיימות ועל מנת לקבל החלטה פיננסית שקולה.

הדרך היעילה והמהירה ביותר לקבל אישור להלוואות עד 700,000 ₪ לעסק היא בעזרת יועץ פיננסי מקצועי ומנוסה, היועץ מכיר את כל מסלולי ההלוואות הקיימים לעסקים ומסייע לבעל העסק לקבל החלטה נכונה, להוזיל את עלויות המימון ולהיערך נכון לקראת תשלומי ההחזר.

איך ניתן לקבל הלוואה של שבע מאות אלף ₪ לעסקים?

הלוואות עד 700,000 ₪ לעסקים ניתן לקבל במערכת הבנקאות ומחברות מימון חוץ בנקאי. עסקים רבים פונים קודם כל לבנקים כדי לגייס הלוואה עד 700,000 ₪, אך הם עשויים לגלות כי הבנקים אינם ממהרים לאשר הלוואות לעסקים, ובמקרים מסוימים התנאים שהבנק מציב אינם אטרקטיביים לבעל העסק. לכן, כדאי לדעת כי ניתן לקחת הלוואה עד 700,000 ₪ לעסקים גם מחברות מימון חוץ בנקאי, ביניהן חברות מימון פרטיות הפועלות בהיתר ממשרד האוצר. יש גם קרנות מסוימות מהן ניתן לקבל הלוואה עד 700,000 ₪, כל עוד עומדים בתנאי הסף.

כדי לקבל הלוואה עד 700,000 ₪ חשוב להגדיר מהי מטרת ההלוואה, לכמה זמן צריך את ההלוואה, כיצד מעוניינים להחזיר אותה ואיזה בטחונות בעל העסק נדרש להציג. ישנם הבדלים משמעותיים בין הלוואה לצרכי הון חוזר, הקמת עסק חדש, השקעות, רכישת רכב לעסק, רכישת ציוד, תשלום חובות וכדומה. לכן, חשוב לקבל ייעוץ מקצועי כדי לבחור בפתרון המימון המתאים והנכון ביותר לצרכי ולמאפייני העסק.

מכרז הלוואות בעזרת יועץ פיננסי מנוסה

בעזרת צוות היועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית תוכל לקבל הלוואה עד 700,000 ₪ לעסקים בתנאים הנוחים והמשתלמים ביותר. אנו עורכים מעין מכרז בין הבנקים לחברות מימון חוץ בנקאי, ומסייעים לך לבחור בהלוואה המתאימה ביותר עבורך. כמו כן, בהתאם למאפייני העסק ומטרת ההלוואה, ישנה אפשרות להגיש בקשה לקרנות שונות, חלקן בערבות המדינה, עם זאת מעטות הקרנות שמציעות הלוואות בסכום של 700,000 ₪.

למידע נוסף ולהצעה אטרקטיבית עבור הלוואה עד 700,000 ₪ לעסק שלך, השאר פרטיך באתר. המומחים של פורטל מידע יחזרו אליך בהקדם עם הצעה מותאמת אישית, השירות ללא עלות או התחייבות מצדך.

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • דביר 5.10.2016
  באמצעות הכלכלנים של האתר קיבלתי הלוואה של מיליון וחצי ש"ח לעסק בתנאים מעולים
  צלמית תמונת פרופיל
 • שלום 2.5.2016
  האתר חיבר ביני לבין חברת הלוואות שעזרה לי לקבל הלוואה מקרנות מדינה
  צלמית תמונת פרופיל
 • יפעת מנחם 16.5.2015
  בזכות הכלכלנים של האתר שופרה לי ההצעה להלוואה שקיבלתי מהבנק !
  צלמית תמונת פרופיל