הלוואה לצורך רכישת עסק פעיל

שטרות הלוואה לצורך רכישת עסק פעיל

רכישת עסק פעיל נחשבת למשתלמת כל עוד מבצעים בדיקות מעמיקות ובוחרים בפתרונות מימון אטרקטיביים. כאשר רוכשים עסק פעיל זוכים ליתרונות רבים מאחר ויש מעגל לקוחות קבוע ועקבי, מוניטין, ציוד, מלאי ועובדים מיומנים. עם זאת, יש לגייס את ההון הנדרש לרכישת העסק הפעיל, ולרוב זקוקים להלוואה נוחה על מנת לנצל את ההזדמנות העסקית ולרכוש את העסק הקיים.

השקעה כספית גדולה

יש סיבות רבות מדוע אדם מוכר את העסק שלו, במקרים רבים רכישת העסק הפעיל נחשבת לכדאית עבור היזם מאחר והוא זוכה לעסק פעיל שיכול לייצר עבורו הכנסות ורווחים החל מהיום הראשון. לכל עסק פעיל יש קהל לקוחות, ציוד ומלאי, בעת רכישת העסק יש להתמקח על מרכיב המוניטין במחיר המכירה, וחשוב לבצע בדיקות מקצועיות על מנת לבחון האם העסקה משתלמת כלכלית.

הלוואה לצורך רכישת עסק פעיל ניתן לקבל מבנקים, מחברות מימון חוץ בנקאי, מחברות אשראי ומקרנות מימון ייעודיות, חלקן בערבות המדינה. יזמים רבים המתכננים לרכוש עסק פעיל פונים קודם כל לבנק כדי לנסות לגייס את ההון הנדרש עבורם להשלמת העסקה, הבנקים אינם ממהרים להעניק הלוואה לרכישת עסק פעיל, ויש לשכנע אותם ולהציג בפניהם נתונים המוכיחים את כדאיות העסקה.

אחד הפתרונות היעילים ביותר הוא לקחת הלוואה לצורך רכישת עסק פעיל מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה. הקרן מציעה מספר מסלולים, ביניהם מסלול השקעות המאפשר ליזמים לקבל את המימון הנדרש עבורם לרכישת העסק, כל עוד עומדים בתנאים השונים שנקבעו בסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה.

יחד עם זאת, כדאי לדעת כי הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה מציעה רק מימון חלקי ליזמים המעוניינים לרכוש עסק פעיל. הקרן מציעה הלוואות בגובה עד 35% מסכום ההשקעה הנדרש לרכישת העסק הפעיל, אך במקביל ניתן לקבל הלוואה לצורך השקעה בעסק, לרוב עד 500,000 ₪ לתקופה של עד 60 חודשים, עם אפשרות לגרייס לתקופה של עד 6 חודשים.

כדי לקבל הלוואה לרכישת עסק פעיל דרך הקרן לעסקים קטנים ובינוניים יש להכין תוכנית עסקית, למלא שאלון ארוך, לצרף מסמכים שונים, ביניהם הסכם רכישה חתום על ידי שני הצדדים לעסקה, דוחות כספיים שונים של העסק שרוצים לרכוש ויש להוכיח כי היזם מסוגל להשקיע לפחות 20% מסכום ההלוואה באמצעות הון אישי.

השאר פרטיך באתר והיועצים של מידע – המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, יחזרו אליך בהקדם עם הצעה אטרקטיבית להלוואה לרכישת עסק פעיל, בריבית נמוכה ולתקופה ארוכה.

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יערית בכר 5.10.2016
  "נזקקתי להשקעה מיידית בפיתוח אפליקציה. באתר למדתי איך לגייס משקיעים בקלות. תוך שתי פגישות סגרתי עם משקיע גדול, במקום לבזבז זמן וכסף על משקיעים לא רצינייים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מיטל ברוך 12.6.2015
  "חיפשתי משקיע לעסק שלי שעוסק בנדלן. דרך האתר הצלחתי לגייס את המשקיע הנכון, וחסכתי כך עשרות אלפי שקלים על עסקאות שהיו נופלות ומפילות אותי איתן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ערן ליפשיץ 22.6.2016
  אותי מעניין השוק בחו"ל אבל האנגלית שלי לא כל כך טובה. מומחי האתר הראו לי דרך פשוטה לגייס משקיעים באנגלית, ויש לי כמה הצעות בעשרות אלפי שקלים ממשקיעים כבדים על השולחן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • בן גורביץ'
  "לגייס משקיעים זה השלב הקשה ביותר, אבל באמצעות המומחים של האתר הצלחתי לגייס הון התחלתי של מיליון דולר!"
  צלמית תמונת פרופיל