הלוואה לעסקים קטנים

בעל עסק קטן חושב על לקיחת הלוואה

בתקופה האחרונה, ובעיקר מאז המשבר הכלכלי בשנת 2008, אנו שומעים פעמים רבות בתקשורת על מחנק אשראי מסוים שנוצר בבנקים המסחריים וזאת בגלל שינויים ברגולציה מצד הבנק המרכזי. לאחר משבר הסאב פריים וקריסת בנקים גדולים בעולם, בנק ישראל החל לדרוש מגופים בנקאיים בישראל להיפטר מנכסים רעילים ולהגדיל את ההון העצמי שלהם. הסיטואציה הזו פוגעת במיוחד בלקוחות העסקיים, אשר תלויים באשראי זמין לצורך פעילותם השוטפת.

 

אפיקים לקבלת הלוואה לעסקים קטנים

בעלי עסקים קטנים שאין ברשותם נכסים יקרי ערך שיכולים לשמש כביטחונות או תזרים מזומנים גבוה במיוחד, מתקשים כיום לגייס הלוואות מהמערכת הבנקאית. אולם, בו בזמן, אופציות אחרות הפכו הרבה יותר זמינות ופופולאריות לגבי מימון הון חוזר, השקעות והקמת חברות חדשות.

אפשרות אחת לגיוס אשראי עסקי, היא שימוש בקרנות הממשלתיות והפילנתרופיות השונות שקיימות בישראל, כמו קרן הסיוע בערבות מדינה לעסקים קטנים ובינוניים, קרן קורת ועוד. קרנות אלה מאפשרים לעיתים נטילת הלוואות משתלמות במיוחד ומטרתן היא לתרום לפיתוח הכלכלי בארץ.

אופציה נוספת היא פנייה לגופים חוץ בנקאיים, כמו חברות כרטיסי אשראי, גופי ביטוח ועסקים פרטיים שעוסקים במתן הלוואות. העלויות ללווה יהיו גבוהות יותר במרבית המקרים, אך הסיכויים לקבל את האשראי המבוקש גבוהים למדי.

אפשרויות הלוואות נוספות לעסקים קטנים

קרנות פילנתרופיות

הלוואות לעסקים קטנים בערבות המדינה

במידה ואתה מעוניין לברר על הצעות משתלמות של הלוואה לעסקים קטנים, אנו באתר המרכז לצרכנות פיננסית יכולים להפנות אותך ליועצים בתחום ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטיך באתר ואנו נחזור אליך במהירות האפשרית.

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יאיר בן אבי 10.10.2016
  "גם עסק קיים צריך דחיפה, אבל זה לא כזה קל. באתר הראו לי דרך פשוטה לקבל הלוואה מגופים עסקיים שונים. בישיבה מול האתר הגאוני הזה קיבלתי הלוואה לעסק בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דגנית חרוסקי 4.4.2016
  "החלטתי לרכוש עסק קיים אבל הייתי צריכה מזומנים. אחרי שהבנק דחה אותי, נעזרתי באתר ופניתי לגופים אחרים. אישרו לי הלוואה בתנאים נוחים בתוך שעות ספורות!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נדיה יששכר 1.7.2015
  "חיפשתי הלוואה בנרות ולא ידעתי למי לפנות. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית קיבלתי את כל המידע, כולל מאגר מעודכן של גופי הלוואה. שלחתי פנייה והשגתי הלוואה לעסק בתנאים משלמים במיוחד"
  צלמית תמונת פרופיל