הלוואה למטרת יבוא מסין

יבואן בפגישה עסקית

המשבר הכלכלי שפרץ בארה"ב בשנת 2008 ולאחריו התפשט לשאר העולם המערבי, הראה לקובעי המדיניות בישראל, שיש צורך ליצור גיוון רחב יותר בקשרים העסקיים ולא להסתמך אך ורק על מסחר עם מערב אירופה וצפון אמריקה. המצב שהיה עד המשבר למעשה הביא לתלות גבוהה מאד של היצוא הישראלי במדינות המערב, כך שהפגיעה בכלכלה הייתה גדולה למדי.

אם נתייחס למדינה כמו סין, הרי שמדובר על כלכלה שצומחת בקצב מהיר מאד, הרבה יותר מהממוצע בכלכלות המפותחות. הגודל העצום של האוכלוסייה מהווה מנוע צמיחה אדיר של יצוא מוצרים שונים וטכנולוגיות בתחום – מדובר על היצואנית הגדולה בעולם כיום. פיתוח קשרים עם סין הוא אינטרס עסקי וגם אסטרטגי של מדינת ישראל, כך שיבואנים המעוניינים בקשרי מסחר כאלה, יכולים למצוא מגוון של אפשרויות זמינות לגיוס אשראי.

היכן ניתן לקבל הלוואה למטרת יבוא מסין?

יבואנים שמעוניינים לקבל הלוואה לצורך הפעילות העסקית שלהם מול סין, יפנו בדרך כלל לסניף הבנק שבו מתנהל החשבון שלהם. הלוואות בנקאיות הן בהחלט נוטות להיות משתלמות יותר מבחינת ריבית, אך מצד שני, על הלווה הפוטנציאלי להציג מסמכים רבים על מחזור המכירות, להראות ביטחונות מתאימים ולעבור הליכים בירוקרטיים נוספים.

במידה והאופציה הבנקאית אינה קיימת, ישנה אפשרות לעשות שימוש בקרנות הממשלתיות שמסייעות לעסקים בתחום היבוא והיצוא. מכיוון שהמדינה מעוניינת בהצלחת החברות הללו, פרויקטים כמו קרן הודו-סין של משרד הכלכלה פועלים בתחום של הענקת אשראי, הצגת ערבויות ועזרה בייעוץ שוטף לגבי הפעילות העסקית מול סין.

בשנים האחרונות, בד בבד עם הקושי הגדל בגיוס הלוואות בנקאיות, החלו לצבור תאוצה המסלולים החוץ בנקאיים השונים, כאשר הכוונה היא בעיקר לחברות פנסיה, בתי השקעות, חברות כרטיסי אשראי ועסקים פרטיים אחרים שפועלים בתחום. המגוון הגדול יותר הזה של אפשרויות גרם לתחרות גדולה יותר על כיסו של הלקוח וכתוצאה מכך להוזלת העלויות ושיפור התנאים האחרים של אפיקי הלוואות.

מצד שני, הצפת השוק על ידי מסלולים חדשים ומורכבים יצרה בלבול רב בין הלווים שפחות בקיאים בתחום האשראי. לקוחות פרטיים ועסקיים שאין להם זמן או יכולת לבצע סקר שוק והשוואה יסודית, יכולים לשלם סכומים מיותרים לחלוטין על עמלות, ריביות ותשלומים נוספים שנגבים מהם במסגרת העסקה.

אנו בפורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, מעוניינים לתת ללווים פוטנציאליים את האפשרות לבחור במסלול האופטימאלי עבורם וזאת תוך כדי סיוע של אנשי מקצוע בעלי ניסיון. דרך פעולה כזאת יכולה להביא להוזלה משמעותית בעלויות ולהתאמה טובה יותר בין יכולת ההחזר לאשראי המתקבל.

אם אתה מעוניין לקחת הלוואה עסקית או צרכנית בתקופה הקרובה, תוכל לחסוך זמן וכסף על ידי שיחה טלפונית פשוטה. אנו באתר המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, נפנה אותך למומחים בתחום האשראי ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה למלא את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יאיר בן אבי 10.10.2016
  "גם עסק קיים צריך דחיפה, אבל זה לא כזה קל. באתר הראו לי דרך פשוטה לקבל הלוואה מגופים עסקיים שונים. בישיבה מול האתר הגאוני הזה קיבלתי הלוואה לעסק בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דגנית חרוסקי 4.4.2016
  "החלטתי לרכוש עסק קיים אבל הייתי צריכה מזומנים. אחרי שהבנק דחה אותי, נעזרתי באתר ופניתי לגופים אחרים. אישרו לי הלוואה בתנאים נוחים בתוך שעות ספורות!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נדיה יששכר 1.7.2015
  "חיפשתי הלוואה בנרות ולא ידעתי למי לפנות. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית קיבלתי את כל המידע, כולל מאגר מעודכן של גופי הלוואה. שלחתי פנייה והשגתי הלוואה לעסק בתנאים משלמים במיוחד"
  צלמית תמונת פרופיל