הלוואה ליזם חדש

שטרות כסף ישראלי עם טפסים להלוואה

חולם על הקמת עסק חדש אך ההון האישי שלך מוגבל? מחפש פתרונות משתלמים לגיוס הון ליזמים? ובכן, הלוואה ליזם חדש מאפשרת לך להגשים את החלום ולהקים עסק חדש ומצליח, כל עוד תבחר בפתרונות מימון ואשראי בהתאמה אישית ובתנאים אטרקטיביים.

לצורך גיוס הון ליזמים כדאי לפנות ליועץ עסקי מנוסה המכיר את כל פתרונות המימון והאשראי במשק הישראלי. ניתן לקבל הלוואה נוחה להקמת עסק חדש ממגוון רחב של גופים פיננסיים כגון: בנקים, חברות כרטיסי האשראי, חברות מימון פרטיות, בתי השקעות, קרנות הון סיכון, קרנות מימון בערבות המדינה, קרנות מימון פילנתרופיות ועוד.

ממי כדאי לקחת הלוואה להקמת מיזם עסקי חדש?

כדי לקבל הלוואה ליזם חדש חשוב לאפיין את צרכיו הייחודיים, לבדוק את השוק, להכין תוכנית עסקית מסודרת ולהשוות הצעות מגופים שונים המציעים מימון ליזמים. חשוב לציין כי לא רק יזמים בעולם ההייטק יכולים לגייס הון, למעשה כל יזם יכול למצוא מימון אטרקטיבי, כל עוד הוא מציג תוכנית עסקית ומוכיח את כדאיות הקמת העסק.

גיוס הון ליזמים מחייב ידע מקצועי, הכרות עם כל הגופים הפיננסיים בארץ, ניסיון רב וגם קשרים יכולים לעזור. אחד הפתרונות המשתלמים לקבלת הלוואה ליזם החדש הוא להגיש בקשה לקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה. הקרן מציעה מסלול ייעודי לעסקים בהקמה, זהו מסלול פופולרי בקרב יזמים בגלל התנאים הנוחים, פריסת התשלומים הארוכה, הערבות הגבוהה מצד המדינה ובגלל יתרונות נוספים.

כמו כן, אפשר להגיש בקשה לקרנות מימון ייעודיות המנוהלות על ידי הסוכנות היהודית, וכיום יש מגוון קרנות מימון לעסקים המנוהלות על ידי בנקים וגופים פיננסים נוספים, ביניהם חברות ביטוח. עם זאת, אין למהר ולקחת הלוואה מגוף זה או אחר, חשוב להבין מהם היתרונות והחסרונות בכל פתרון מימון, להשוות הצעות ותנאים ולקבל החלטה שקולה ואחראית.

מאחר ולרוב היזמים אין את הידע, הניסיון והזמן כדי לעסוק בגיוס ההון הנדרש עבורם, כדאי להיעזר באנשי מקצוע מיומנים. צוות היועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מתמחה בגיוס הון ליזמים, נשמח לסייע גם לכם לקבל הלוואה נוחה ובהתאמה אישית, השאירו פרטים כאן באתר ואנו נדאג לכל השאר!

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יערית בכר 5.10.2016
  "נזקקתי להשקעה מיידית בפיתוח אפליקציה. באתר למדתי איך לגייס משקיעים בקלות. תוך שתי פגישות סגרתי עם משקיע גדול, במקום לבזבז זמן וכסף על משקיעים לא רצינייים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מיטל ברוך 12.6.2015
  "חיפשתי משקיע לעסק שלי שעוסק בנדלן. דרך האתר הצלחתי לגייס את המשקיע הנכון, וחסכתי כך עשרות אלפי שקלים על עסקאות שהיו נופלות ומפילות אותי איתן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ערן ליפשיץ 22.6.2016
  אותי מעניין השוק בחו"ל אבל האנגלית שלי לא כל כך טובה. מומחי האתר הראו לי דרך פשוטה לגייס משקיעים באנגלית, ויש לי כמה הצעות בעשרות אלפי שקלים ממשקיעים כבדים על השולחן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • בן גורביץ'
  "לגייס משקיעים זה השלב הקשה ביותר, אבל באמצעות המומחים של האתר הצלחתי לגייס הון התחלתי של מיליון דולר!"
  צלמית תמונת פרופיל