הלוואה לחברה בע"מ

אדם חותם על טופס של הלוואה חוץ בנקאית

בשנים האחרונות, ניתן לשמוע שוב בתקשורת על מחנק אשראי בנקאי שעליו מלינים בעיקר הלקוחות העסקיים. הסיבה לכך נעוצה בהידוק הפיקוח של הרגולטורים על הבנקים המסחריים – לאחר המשבר הכלכלי ב-2008, הדרישה הייתה להגדיל הון עצמי ולהיפטר מנכסים רעילים, מה שמקשה על לווים עסקיים רבים, שאין להם נכסים וביטחונות משמעותיים.

מהן האפשרויות של קבלת הלוואה לחברה בע"מ?

פרט לאפיקים הבנקאיים הסטנדרטיים, בעלי עסקים יכולים לבקש הלוואה לחברה בע"מ בתנאים משתלמים מהגופים הגדולים בשוק החוץ בנקאי, כמו חברות ביטוח ובתי השקעות. היתרון הגדול של הלוואה מסוג זה, הוא בגמישות שלה לעומת אשראי בנקאי ובזמינות הגבוהה שלה. ניתן, לדוגמא, לבחור מסלולים מגוונים במיוחד מבחינת הצמדה, לשנות את סכומי ההחזרים החודשיים, להחזיר חלקים מהאשראי מפעם אחת, לבקש תקופות גרייס ועוד.

עד לפני שנים לא רבות, האופציה היחידה של לווים עסקיים ופרטיים הייתה פנייה לבנקים המסחריים בישראל. מכיוון שמספר הבנקים בארץ הוא מועט והתחרות ביניהם היא נמוכה למדי, האפשרויות של הלוואות זמינות היו די דומות. במידה ובנק אחד היה מסרב לתת הלוואה, סביר כי גם בקשות מגופים אחרים יסתיימו באותה צורה.

לאחרונה, החלו לצבור תאוצה ההלוואות החוץ בנקאיות ועם כניסתן של חברות ביטוח, כרטיסי אשראי ועסקים אחרים לתחום, התחרות התגברה ומגוון המסלולים הפך להיות רחב יותר. אולם, גם אם קל יותר לקבל הלוואה היום מאשר בעבר, לווים רבים מתקשים לבחור את האפיק המשתלם עבורם וזאת בגלל המורכבות והכמות הגדולה של הצעות זמינות.

אפשרויות נוספות לקבלת הלוואות לעסקים

קרנות פילנתרופיות

הלוואות בערבות המדינה

אנו בפורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מעוניינים לתת לך להשוות בין המסלולים המשתלמים ביותר שקיימים בשוק כיום. המומחים שלנו יבחנו את הצרכים שלך ויתאימו לך הלוואה עסקית או פרטית ללא שום עלות או התחייבות. אם אתה מעוניין לקחת הלוואה בתקופה הקרובה, מלא את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו ניצור קשר טלפוני במהירות האפשרית.

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יאיר בן אבי 10.10.2016
  "גם עסק קיים צריך דחיפה, אבל זה לא כזה קל. באתר הראו לי דרך פשוטה לקבל הלוואה מגופים עסקיים שונים. בישיבה מול האתר הגאוני הזה קיבלתי הלוואה לעסק בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דגנית חרוסקי 4.4.2016
  "החלטתי לרכוש עסק קיים אבל הייתי צריכה מזומנים. אחרי שהבנק דחה אותי, נעזרתי באתר ופניתי לגופים אחרים. אישרו לי הלוואה בתנאים נוחים בתוך שעות ספורות!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נדיה יששכר 1.7.2015
  "חיפשתי הלוואה בנרות ולא ידעתי למי לפנות. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית קיבלתי את כל המידע, כולל מאגר מעודכן של גופי הלוואה. שלחתי פנייה והשגתי הלוואה לעסק בתנאים משלמים במיוחד"
  צלמית תמונת פרופיל