גיוס כספים לעסק

צנצנת מלאה בכסף

יזמים ובעלי עסקים קטנים ובינוניים זקוקים לפתרונות מימון ואשראי כל הזמן, האשראי מהווה חמצן עבור הארגון, ומשמש את העסק למטרות שונות ומגוונות. באמצעות גיוס כספים לעסק ניתן להשקיע בחברה ולפתח אותה, ליזום הקמת עסקים חדשים או לפתוח סניפים במיקומים אטרקטיביים נוספים, לצלוח משבר רגעי בגלל בעיות בתזרים (הון חוזר) ועוד.

גיוס כספים לחברת סטארט-אפ

ישראל נחשבת לאומת הסטארט-אפ המובילה בעולם, וליזמים רבים יש רעיונות מעולים, אך חסר להם הכסף להקמת החברה. במשך השנים הוקמו קרנות מימון ייעודיות, חלקן בערבות המדינה, במטרה לסייע ליזמים להקים חברות הייטק חדשות וכדי להשקיע בחברות סטארט-אפ מבטיחות בתחומים שונים. כמו כן, ניתן לגייס כספים לחברות בענף ההייטק באמצעות קרנות הון סיכון, אפשר גם להצטרף לחממות טכנולוגיות, וכמובן אפשר לגייס אשראי מבנקים ומחברות מימון חוץ בנקאי.

גיוס כספים לעסקים קטנים ובינוניים

גיוס כספים לעסקים קטנים ובינוניים שונה מגיוס כסף לחברת סטארט-אפ, ולאחר הכנת תוכנית עסקית ואפיון צורכי העסק או היזם, ניתן לבקש הלוואות מהבנקים המסחריים, מחברות כרטיסי האשראי, מחברות מימון פרטיות ועוד. יש גם אפשרות לגייס את הכסף דרך קרנות מימון בערבות המדינה, למשל הקרן לעסקים קטנים ובינוניים, ומקרנות מימון נוספות כמו קרן נתן, קרן שמש, קרן הפועלים וכיוצא בזה.

חשוב לדעת

תהליך גיוס כספים מחייב ידע, ניסיון עשיר, הכרות עם מערכת הבנקאות ושליטה מלאה בפתרונות מימון ואשראי מחברות מימון חוץ בנקאי. יש לגייס את הכסף בהתאמה מושלמת לצורכי העסק ומאפייניו הייחודיים, אחרי בניית תוכנית עסקית מסודרת והשוואה בין מספר הצעות. לכן, כדאי לעבור את התהליך לגיוס הכספים עבור העסק בעזרת יועצים פיננסיים ועסקיים בעלי רקע מתאים.

כמו כן, יש לבדוק מספר אפשרויות ולהשוות תנאים, ולעולם אין להתחייב להלוואה מהבנק הראשון שמציע לעסק מימון. חשוב לנהל מו"מ יעיל מול מספר חברות מימון ובנקים, לבחון פתרונות משתלמים כמו גיוס הכסף מקרנות מימון ייעודיות, ורק אז לקבל החלטה שקולה ועניינית.

כאשר מגיעים לפגישה בבנק או עם נציגי קרן מימון מסוימת, חשוב לפרט אודות העסק, לציין נתונים פיננסיים ויש להותיר רושם חיובי, לכן כדאי להגיע בבגדים אלגנטיים ולדבר בכבוד. כל עסק חייב לגייס אשראי באופן תמידי, לכן חשוב לשמור על כל האופציות פתוחות.

אם אתם מעוניינים לגייס כסף לעסק שלכם – השאירו פרטים בטופס למטה. היועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מתמחים בגיוס כספים לכל סוגי העסקים, נשמח לסייע גם לכם. 

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יערית בכר 5.10.2016
  "נזקקתי להשקעה מיידית בפיתוח אפליקציה. באתר למדתי איך לגייס משקיעים בקלות. תוך שתי פגישות סגרתי עם משקיע גדול, במקום לבזבז זמן וכסף על משקיעים לא רצינייים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מיטל ברוך 12.6.2015
  "חיפשתי משקיע לעסק שלי שעוסק בנדלן. דרך האתר הצלחתי לגייס את המשקיע הנכון, וחסכתי כך עשרות אלפי שקלים על עסקאות שהיו נופלות ומפילות אותי איתן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ערן ליפשיץ 22.6.2016
  אותי מעניין השוק בחו"ל אבל האנגלית שלי לא כל כך טובה. מומחי האתר הראו לי דרך פשוטה לגייס משקיעים באנגלית, ויש לי כמה הצעות בעשרות אלפי שקלים ממשקיעים כבדים על השולחן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • בן גורביץ'
  "לגייס משקיעים זה השלב הקשה ביותר, אבל באמצעות המומחים של האתר הצלחתי לגייס הון התחלתי של מיליון דולר!"
  צלמית תמונת פרופיל