גיוס הלוואות ומימון עסקי לחברות ועסקים

שטרות כסף ישראלי

בעלי עסקים בכל הארץ, ובעיקר בעלי עסקים קטנים ובינוניים, זקוקים לפתרונות מימון ולהלוואות נוחות להקמת עסקים, להשקעה בעסק קיים, למימון הון חוזר ולתפעול השוטף. גיוס הלוואות ומימון עסקי לחברות ועסקים אינו דבר של מה בכך, לנוכח מצוקת האשראי הקיימת והקושי לגייס הלוואות מהבנקים המסחריים. לכן, כדי לגייס כסף לחברה שלכם מומלץ לפנות ליועץ עסקי מנוסה שמכיר את כל פתרונות המימון והאשראי, ויכול לסייע לכם לקבל הלוואות נוחות מגופים פיננסיים שונים, ביניהם קרנות מימון בערבות המדינה וקרנות מימון פילנתרופיות.

פתרונות לגיוס כספים לחברות ולעסקים

בעלי עסקים ויזמים המעוניינים לגייס הלוואה יכולים לפנות ולהגיש בקשה למימון עסקי מהגופים הבאים:

 • הלוואה בנקאית דרך הבנקים המסחריים.
 • הלוואה חוץ בנקאית מחברות מימון פרטיות, מחברות אשראי ומגופים פיננסיים נוספים.
 • קרנות מימון ייעודיות כמו קרן נתן, קרן שמש, הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה וכיוצא בזה.

במקרים מסוימים, הבנקים יציעו את ההלוואה הנוחה והאטרקטיבית ביותר לעסקים ולחברות, אך הם אינם ממהרים לאשר הלוואות ולעתים הם מקשיחים את התנאים לכן ההלוואה אינה משתלמת לעסק. כיום, חלק מהבנקים מפעילים קרנות מימון מיוחדות לעסקים, אלו קרנות הפועלות במתכונת דומה לקרן בערבות המדינה לעסקים קטנים ובינוניים.

חשוב לציין כי הקרן לעסקים קטנים ובינוניים מציעה הלוואות נוחות בשלושה מסלולים – מסלול הקמת עסק חדש, מסלול השקעה בעסק קיים ומסלול הון חוזר. במסלול עסקים בהקמה אפשר לקבל הלוואה נוחה עד 500,000 ₪ לתקופה של עד 5 שנים, זו הלוואה אטרקטיבית בגלל הריבית המשתלמת, פריסת התשלומים הארוכה, האפשרות לגרייס לחצי שנה והערבות הגבוהה מצד המדינה – עד 75% מהסכום.

בנוסף, יש קרנות מימון פילנתרופיות המציעות לעסקים קטנים ובינוניים הלוואה בריבית נמוכה או ללא ריבית. לכן, אין למהר ולגייס כסף לחברה מהבנק או מחברת מימון זו או אחרת, חשוב לפנות ליועץ עסקי מנוסה המכיר את כל פתרונות המימון והאשראי ויכול להתאים את ההלוואה הנוחה ביותר בהתאם למאפייני וצורכי העסק שלכם.

למידע נוסף בנושא גיוס הלוואות ומימון עסקי לחברות ועסקים – השאר פרטים בטופס למטה. המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזרו אליך בהקדם ויסייעו לך לגייס את המימון הנוח והמתאים ביותר לעסק שלך.

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יערית בכר 5.10.2016
  "נזקקתי להשקעה מיידית בפיתוח אפליקציה. באתר למדתי איך לגייס משקיעים בקלות. תוך שתי פגישות סגרתי עם משקיע גדול, במקום לבזבז זמן וכסף על משקיעים לא רצינייים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מיטל ברוך 12.6.2015
  "חיפשתי משקיע לעסק שלי שעוסק בנדלן. דרך האתר הצלחתי לגייס את המשקיע הנכון, וחסכתי כך עשרות אלפי שקלים על עסקאות שהיו נופלות ומפילות אותי איתן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ערן ליפשיץ 22.6.2016
  אותי מעניין השוק בחו"ל אבל האנגלית שלי לא כל כך טובה. מומחי האתר הראו לי דרך פשוטה לגייס משקיעים באנגלית, ויש לי כמה הצעות בעשרות אלפי שקלים ממשקיעים כבדים על השולחן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • בן גורביץ'
  "לגייס משקיעים זה השלב הקשה ביותר, אבל באמצעות המומחים של האתר הצלחתי לגייס הון התחלתי של מיליון דולר!"
  צלמית תמונת פרופיל