גיוס הון ומימון חוץ בנקאי

איש עסקים מחזיק שטרות יורו

חברות סטארט-אפ רבות מגייסות הון בשלבים שונים של חיי העסק כדי לממש ולהגשים את המיזם העסקי שהן מפתחות, לכן חשוב לדעת כי גיוס הון ממשקיעים פרטיים ומקרנות מימון חוץ בנקאי אינו דבר של מה בכך, יש להיזהר מטעויות נפוצות העלולות להתגלות כהרות אסון בהמשך, וישנם שיקולים רבים עליהם יש לשים לב, לדוגמה אי התאמה בין המשקיע ומאפייניו לבין החברה, גיוס סכום נמוך מדי, גיוס משקיעים פרטיים רבים, גיוס הון בשלב מוקדם מדי וכדומה.

גיוס הון מגיע עם מחויבות ואחריות של היזם

כדי שהמיזם העסקי שלכם יצליח עליכם לגייס הון ראשוני עצמי או מהסביבה הקרובה, אפשר לפנות גם למשקיעים פרטיים המחפשים הזדמנויות כלכליות ואפיקי השקעה אטרקטיביים, בנוסף ניתן לגייס את הכסף מבנקים או מקרנות מימון פילנתרופיות, קרנות מימון חוץ בנקאי ועוד.

גיוס הון מבנקים מחייב אחריות ומחויבות עצומה, יש להחזיר את הכסף לבנק ובמידה והמיזם העסקי לא מצליח אתם עלולים להיקלע למצוקה כספית קשה, לחובות הנושאים ריבית גבוהה ולבעיות נוספות מול הבנקים הידועים כגוף גדול, חזק וקשוח. לכן, בשלב הראשוני של המיזם העסקי נהוג להביא כסף מהבית, אפשר לעניין חברים, מכרים וקרובי משפחה כדי לגייס יותר כסף, וליהנות מסביבה תומכת שאינה דורשת מכם דוחות קבועים, פרזנטציות, מידע טכני מפורט וכדומה.

במידה ואתם מתקשים לגייס הון בשלב הראשוני הנקרא Pre Seed, שלב בו יש לכם רק רעיון כללי אך טרם גייסתם צוות פיתוח, שכרתם משרד והשקעתם בציוד, תוכלו לפנות גם למשקיעים פרטיים. עם זאת, מומלץ לא לגייס הון בשלב מוקדם מדי, ובטח שלא ממשקיעים שאינם מבינים את התחום בו אתם עוסקים. משקיע פרטי עלול להקשות עליכם, להיות תובעני ולדרוש נתח גדול מהחברה בתמורה להשקעה שלו, כמו כן מומלץ לא לפנות ליותר מדי משקיעים מאחר ואז תהיו מחויבים כלפי משקיעים רבים ולכל אחד מהם דרישות אחרות.

גיוס הון ומימון חוץ בנקאי עדיף להשאיר לשלב ה-Seed, השלב השני במסלול חיי חברות הזנק, בשלב זה כבר התחלתם בפיתוח המיזם, יש צוות מפתחים יחסית מגובש, כל עובד יודע את תפקידו ובמידה ואתם פועלים נכון יש לכם כבר מודל עסקי אותו ניתן להציג בפני משקיעים פוטנציאליים, נציגי קרנות הון סיכון וחברי ועדות אשראי של קרנות מימון חוץ בנקאי.

גיוס כספים ממקורות אלטרנטיביים

יזמים רבים פונים לבנק זה או אחר כדי לגייס את ההון הדרוש עבורם, יש בכך סיכון גבוה מאחר ועליהם להתחייב להלוואות גדולות ולעמוד בנטל תשלומי ההחזר. לכן, מומלץ לחפש מקורות מימון אלטרנטיביים, יש קרנות מימון בערבות המדינה, קרנות מימון פילנתרופיות, קרנות סיוע דרך הסוכנות היהודית, קרנות ייעודיות כמו הקרן של המדען הראשי וניתן לגייס הון גם ממשקיעים פוטנציאליים.

בעזרת המומחים של פורטל המרכז לצרכנות פיננסית תוכלו לבחור פתרונות מתקדמים ואיכותיים לגיוס הון ומימון חוץ בנקאי, ליהנות ממגוון אפשרויות של חיבור בין משקיעים ויזמים תוך ליווי עסקי צמוד, מייעוץ מקצועי של אנשי מקצוע מנוסים המתמחים בנושא ומפתרונות אלטרנטיביים שרק אנשי מקצוע מכירים. למידע נוסף השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יערית בכר 5.10.2016
  "נזקקתי להשקעה מיידית בפיתוח אפליקציה. באתר למדתי איך לגייס משקיעים בקלות. תוך שתי פגישות סגרתי עם משקיע גדול, במקום לבזבז זמן וכסף על משקיעים לא רצינייים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מיטל ברוך 12.6.2015
  "חיפשתי משקיע לעסק שלי שעוסק בנדלן. דרך האתר הצלחתי לגייס את המשקיע הנכון, וחסכתי כך עשרות אלפי שקלים על עסקאות שהיו נופלות ומפילות אותי איתן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ערן ליפשיץ 22.6.2016
  אותי מעניין השוק בחו"ל אבל האנגלית שלי לא כל כך טובה. מומחי האתר הראו לי דרך פשוטה לגייס משקיעים באנגלית, ויש לי כמה הצעות בעשרות אלפי שקלים ממשקיעים כבדים על השולחן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • בן גורביץ'
  "לגייס משקיעים זה השלב הקשה ביותר, אבל באמצעות המומחים של האתר הצלחתי לגייס הון התחלתי של מיליון דולר!"
  צלמית תמונת פרופיל