גיוס אשראי לעסקים מבנקים

אישה, בעלת עסק שקיבלה הלוואה באמצעות האתר

הבנקים בישראל אינם ממהרים לפתוח את הכיס ולאשר הלוואות ופתרונות מימון ואשראי נוספים לעסקים. בגלל מצוקת האשראי הקשה עמה מתמודדים עסקים בכל סדר גודל, המדינה החליטה על הקמת קרן ההלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה, יש קרנות נוספות שניתן לפנות אליהן, ביניהן גם קרן פועלים לעסקים המתחרה בקרן של סוכנות הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים.

רוב העסקים פונים לבנק בו מתנהל חשבון העובר ושב שלהם על מנת לגייס אשראי לצרכי הפעילות העסקית השוטפת, ניתן לקבל הלוואות בתנאים נוחים, פתרונות כמו ניכיון צ'קים, כרטיס אשראי לעסק, אפשרות לפריסת תשלומים ללא ריבית, הלוואות למימון סחר חוץ וכדומה. חשוב להדגיש כי גיוס אשראי לעסקים מבנקים בעזרת יועץ מנוסה מאפשר לעסק לחסוך עלויות, לייעל את העבודה בארגון, למזער סיכונים וליהנות מפריחה כלכלית ומשיפור בהכנסות וברווחים.

פתרונות אשראי לעסקים מבנקים

רוב הבנקים מציעים מחלקה עסקית המתמחה בטיפול באנשי עסקים ובחברות, לכל לקוח יש נציג מקצועי המסייע לו בפתרונות אשראי מתקדמים ומותאמים אישית. ככל שההיסטוריה הפיננסית של העסק טובה יתר, כך הוא יחוזר מצד הבנק ויזכה לפתרונות אטרקטיביים וזולים יותר, עם זאת לא חייבים לקחת הלוואות רק בבנק בו מתנהל חשבון העובר ושב של החברה, אפשר לגייס אשראי גם מבנקים מתחרים.

הבנק מעוניין שהעסק יצמח וישגשג, לכן הוא מציע הלוואות נוחות עם ריבית נמוכה, כמו כן הבנק יכול להציע פתרונות אשראי ייעודיים המותאמים לצרכי העסק כגון הלוואה לכל מטרה עד 100,000 ₪ במסלול מהיר, הלוואה אטרקטיבית לרכישת רכב מסחרי, מימון סחר חוץ, ניכיון צ'קים ועוד. חלק מהבנקים מציעים הלוואות דרך הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה או דרך קרנות אחרות. הבנקים מעוניינים לתרום ולסייע לעסקים לכן כל לקוח זוכה לנציג מקצועי המסייע לו לגייס את האשראי הנחוץ.

המציאות מוכיחה כי הבנקים אינם ממהרים להעניק אשראי לעסקים במדינה, הם נוטים להקשיח עמדות כאשר עסק מבקש הלוואה, לכן חשוב להגיע מוכן לפגישה בבנק, עדיף להיעזר ביועץ מקצועי המתמחה בניהול מו"מ לגיוס פתרונות אשראי לעסקים מבנקים. צוות היועצים של פורטל מידע, המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, מכיר את פתרונות האשראי של הבנקים בארץ, אנו מסייעים לעסקים רבים לקבל הלוואות אטרקטיביות ופתרונות מימון ואשראי נוספים מהבנקים השונים, נשמח לסייע גם לכם.

השאירו עכשיו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים ועם הצעה אטרקטיבית עבורכם לגיוס האשראי הנחוץ לכם מבנקים.

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יאיר בן אבי 10.10.2016
  "גם עסק קיים צריך דחיפה, אבל זה לא כזה קל. באתר הראו לי דרך פשוטה לקבל הלוואה מגופים עסקיים שונים. בישיבה מול האתר הגאוני הזה קיבלתי הלוואה לעסק בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דגנית חרוסקי 4.4.2016
  "החלטתי לרכוש עסק קיים אבל הייתי צריכה מזומנים. אחרי שהבנק דחה אותי, נעזרתי באתר ופניתי לגופים אחרים. אישרו לי הלוואה בתנאים נוחים בתוך שעות ספורות!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נדיה יששכר 1.7.2015
  "חיפשתי הלוואה בנרות ולא ידעתי למי לפנות. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית קיבלתי את כל המידע, כולל מאגר מעודכן של גופי הלוואה. שלחתי פנייה והשגתי הלוואה לעסק בתנאים משלמים במיוחד"
  צלמית תמונת פרופיל