גיוס אשראי לעסקים גדולים

יועץ עסקי יושב בפגישה עם בעלי עסק

עסקים גדולים מתמודדים עם אתגרים רבים ומגוונים, עליהם לעמוד בהתחייבויות כספיות לספקים, לרשויות המס ולעובדים, להתמודד עם גבייה ותזרים המזומנים בארגון, לחדור לשווקים חדשים ולמנף את הפעילות העסקית כדי לעמוד ביעדים שנקבעו מראש וכדי להצליח. בשל מצוקת האשראי לעסקים נדרשים הארגונים הגדולים במשק לחפש פתרונות יצירתיים לצרכי גיוס אשראי ופתרונות מימון נוחים ומותאמים לצרכי העסק.

גיוס אשראי לעסק לא רק במצוקה תזרימית

עסקים גדולים זקוקים לפתרונות אשראי מתקדמים ומותאמים אישית לא רק בעתות מצוקה תזרימית ובעיות פיננסיות, למעשה הם זקוקים לאשראי גמיש ונוח כל השנה כדי למנף את הארגון, לצרכי השקעה, רכישת עסקים אחרים וניצול הזדמנויות עסקיות ופיננסיות. עם זאת, גם עסקים גדולים מתמודדים עם קשיים לגייס אשראי מבנקים מסחריים, בדיוק כמו עסקים קטנים ובינוניים.

חשוב לזכור כי לכל עסק גדול יש התחייבויות כספיות גבוהות, מעבר לכך העסק זקוק להון נזיל כדי להשקיע, לשלם משכורות בזמן, לפרוע חובות לספקים, לצרכי פרסום ומיתוג העסק וכדומה. במידה והבנק מסרב לבקשת העסק הגדול ואינו מוכן להעמיד לו אשראי או מציע פתרון יקר ולא אטרקטיבי, חשוב לפנות ליועץ מקצועי המתמחה בפתרונות של גיוס אשראי לעסקים גדולים, בין היתר מחברות מימון חוץ בנקאיות.

חבילת פתרונות אשראי בהתאם למאפייני וצרכי העסק

בעזרת יועץ הלוואות ופתרונות אשראי ניתן לבנות חבילת פתרונות אשראי לעסק גדול, בהתאמה מושלמת לצרכיו הייחודיים. החבילה יכולה לכלול הלוואות לכל מטרה בריבית אטרקטיבית ולתקופה של לפחות חמש שנים, עם אפשרות לגרייס ל-6 חודשים, ניכיון צ'קים, כרטיס אשראי עסקי, דחיית תשלום עסקאות חו"ל למועד נוח יותר עבור העסק, גיוס כסף מקרנות אשראי שונות ועוד.

כדאי לדעת כי גיוס אשראי לעסק גדול אינו משימה פשוטה, בעיקר בגלל החשש של הבנקים להעניק הלוואות לעסקים גדולים, לכן מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי כדי לקבל החלטות נכונות ולגייס אשראי במחירים זולים ואטרקטיביים.

בעזרת צוות המומחים של פורטל מידע- המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית תוכלו גם אתם לגייס את האשראי לעסק הגדול שלכם, לפרטים נוספים ולהצעה משתלמת השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי. הייעוץ הראשוני הינו ללא עלות וללא התחייבות.

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יאיר בן אבי 10.10.2016
  "גם עסק קיים צריך דחיפה, אבל זה לא כזה קל. באתר הראו לי דרך פשוטה לקבל הלוואה מגופים עסקיים שונים. בישיבה מול האתר הגאוני הזה קיבלתי הלוואה לעסק בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דגנית חרוסקי 4.4.2016
  "החלטתי לרכוש עסק קיים אבל הייתי צריכה מזומנים. אחרי שהבנק דחה אותי, נעזרתי באתר ופניתי לגופים אחרים. אישרו לי הלוואה בתנאים נוחים בתוך שעות ספורות!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נדיה יששכר 1.7.2015
  "חיפשתי הלוואה בנרות ולא ידעתי למי לפנות. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית קיבלתי את כל המידע, כולל מאגר מעודכן של גופי הלוואה. שלחתי פנייה והשגתי הלוואה לעסק בתנאים משלמים במיוחד"
  צלמית תמונת פרופיל