גיוס אשראי לעסקאות נדלן

מבחר כרטיסי אשראי בינלאומיים

גיוס מימון ואשראי בנקאי או חוץ בנקאי לעסקאות נדל"ן מחייב ידע מקצועי, הכרות מעמיקה עם תחומי המימון והנדל"ן, ומציאת פתרונות יצירתיים המותאמים לצרכי היזם או הקבלן. מאחר ועסקים רבים מתקשים לגייס את המימון הנדרש עבורם לעסקאות נדל"ן בגלל מצוקת האשראי הקיימת והשמרנות הבנקאית, חשוב לפנות לגורם מקצועי המתמחה בגיוס אשראי ובפתרונות מימון אטרקטיביים ליזמי ולחברות בנייה, או לכל עסק אחר המעוניין להשקיע בנדל"ן מניב למטרות רווח ומינוף הכסף.

משמעות פיננסית לבחירת הבנק המלווה

המימון הנפוץ ביותר לעסקאות נדל"ן פרטיות הוא משכנתא אותה אפשר לקבל בבנקים שונים ומחברות ביטוח העוסקות בתחום זה. כאשר העסק לוקח משכנתא עליו גייס את ההון העצמי הנדרש על פי תנאי הבנק, ועליו לשעבד את הנכס. עם זאת, כאשר מעוניינים להשקיע בפרויקטים של התחדשות עירונית כמו תמ"א 38 ופרויקט פינוי בינוי, היזם זקוק לפתרונות מימון ואשראי מתקדמים יותר, לעתים ללא שעבוד הנכס.

לכן, אחת האפשרויות היא לקחת הלוואה עסקית גדולה עם תשלומי החזר נוחים המותאמים ליכולת ההחזר של הלווה, כאשר מתכננים להשקיע בנדל"ן מניב יש לוודא כי תשלומי ההחזר נמוכים מצפי ההכנסות בגין השכרת חנויות ומשרדים במבנה.

כדאי לדעת כי ניתן לגייס אשראי לעסקאות נדל"ן מבנקים, מחברות ביטוח ומחברות מימון חוץ בנקאיות, בחירה נכונה של הגוף המלווה את העסקה הינה קריטית להצלחתו של היזם ולהצלחת הפרויקט. יש לזכור כי קיימים שיקולים רבים בעת גיוס אשראי לצרכי השקעה בנכסים מניבים, בין היתר תקופת המימון, סוג הנכס ומצבו, מצב המשק והכלכלה העולמית, ביקוש לנכסים, ויש לקבל החלטה פיננסית חשובה בראייה כוללת המותאמת למצב הפיננסי של העסק, התחייבויות נוספות שיש לו, מצב תזרימי ועוד.

התאמת המימון לסוג ומצב הנכס

אחד השיקולים המרכזיים בבחירת אשראי לעסקאות נדל"ן הוא מצב הנכס, כלומר האם הנכס נמצא בשלבי תכנון, הקמה או שהנכס קיים וזקוקים למימון כדי לרכוש אותו. בנוסף, יש הבדל משמעותי בין האשראי הנדרש לעסקאות נדל"ן של מבנים מסחריים ותעשייתיים לבין פתרונות אשראי המותאמים לעסקאות נדל"ן כמו מרכזי קניות, בנייני מגורים, בתי מלון וכדומה.

מאחר והבנקים אינם ממהרים לספק פתרונות אשראי לחברות בנייה וליזמים קטנים או בראשית דרכם, כדאי לדעת כי יש קרנות מימון ייעודיות המציעות פתרונות מימון יחסית נוחים, אמנם המימון הבנקאי זול יותר, אך הבנקים מוגבלים בכמות האשראי שהם יכולים ומורשים לספק לעסקאות נדל"ן. לכן, הפתרון הוא לקבל ייעוץ וליווי מקצועי מחברה המתמחה בנושא גיוס אשראי לעסקאות נדל"ן שונות.

למידע נוסף ולפתרונות מימון ואשראי לכל עסקאות הנדל"ן השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם. צוות היועצים המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יסייע לכם לקבל את האשראי לעסקת הנדל"ן שלכם, בתנאים מועדפים ובהתאמה לצרכים הייחודיים שלכם. הייעוץ ניתן ללא התחייבות וללא תשלום.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הייעוץ העסקי המובילות בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 70% מהגולשים שלנו מצאו יועץ בעזרת האתר

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • גולן שרעבי
  "העסק החדש שלי כמעט קרס. ברגע האחרון פניתי לייעוץ מקצועי ובלתי תלוי באתר. גם הצלתי את העסק שלי וגם חסכתי כמעט 4,000 שקלים בשנה אחת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • לימור נחמיאס
  "ליווי עסקי הוא אבן דרך בבניית עסק ובשמירה על יציבותו. קיבלתי הרבה טיפים מהמומחים באתר וייעול ההתנהלות הכלכלית שלי גרמה לי להגביר את המכירות בכ-17% תוך שלושה חודשים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יהב אלמוג
  "בשוק כל יועץ לוקח סכומים לא הגיוניים ויוצא שאתה עובד בשביל לשלם לו. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית נותנים ללא עלות מידע שלא יסולא בפז. עד כה חסכתי כ-7,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אלינור בן אברהם
  "השוק מוצף מידע מוטה ולפעמים מטעה. המידע שמומחי האתר מספקים הוא אובייקטיבי לחלוטין. באמצעות מומחה מטעמם הוצאתי את העסק מהקשיים
  צלמית תמונת פרופיל