אשראי והלוואות לקבלנים

100,000 ש

מגזר הבנייה בארץ מאופיין בפרויקטים ארוכי טווח ועתירי תקציב. המימון לפרויקטים בענף הבנייה מגיע לרוב מכיסם של הקבלנים בעוד עליהם להמתין זמן רב לתגמולים ולתשלומים מהלקוחות. לכן, קבלנים בכל ענפי הבנייה, לרבות עבודות שלד, טיח, ריצוף וכיוצא בזה, מתקשים לנהל את תזרים המזומנים ולעמוד בהוצאות הנדרשות להקמת הפרויקט כמו חומרי גלם, משכורות, ציוד טכני ועוד.

מרבית הקבלנים בארץ זקוקים לפתרונות אשראי לקבלנים, הם לוקחים הלוואות גדולות אך בגלל החשש של הבנקים הם זוכים לתנאי החזר לא נוחים ולריביות גבוהות. לכן, כדאי לדעת כי ניתן לקבל סיוע דרך הקרן לסיוע לקבלנים בערבות המדינה, יש פתרונות נוספים אותם כדאי להכיר.

מימון בנקאי וחוץ בנקאי

הלוואות לקבלנים ניתן לקבל מבנקים ומחברות מימון חוץ בנקאיות. במקרים מסוימים עדיף לקבלן לקבל אשראי והלוואות לקבלנים מגופים פיננסיים חוץ בנקאיים כיוון שההלוואה לא פוגעת באובליגו שלו ומאפשרת לו לנהל את הפרויקט טוב יותר. עם זאת, פתרונות מימון לקבלנים מחברות מימון חוץ בנקאיות עשויות להיות יקרות יותר בהשוואה להלוואה מבנק זה או אחר.

לכן, כדאי לדעת כי ישנם פתרונות אשראי ומימון לקבלנים גם דרך קרנות שונות, חלקן בערבות המדינה וחלקן פילנתרופיות. קרנת מימון לעסקים המציעות הלוואות לקבלנים עשויות להיות הפתרון המושלם והנוח ביותר לקבלן, ההלוואה אינה פוגעת באובליגו שלו בבנק ומאפשרת לו לנהל את הפרויקט ואת ההוצאות הנדרשות להקמתו באופן הנוח ביותר.

חשוב להדגיש כי קבלנים זקוקים להלוואות ולפתרונות מימון ואשראי כדי לעמוד בנטל ההוצאות הנדרשות לפרויקט מסוים, הקבלן חייב לדאוג למימון כדי לרכוש חומרי בנייה, לשלם משכורות לעובדיו, לממן ציוד כמו מנופים, ציוד הנדסי כבד לעבודות עפר וכדומה.

למעשה, הקבלנים בארץ מתמודדים עם מצוקת תזרים קשה, לשם המחשת העניין נניח וקבלן מעוניין לקחת על עצמו פרויקט פיתוח האורך שלושה חודשים בעלות של 500,000 ₪. הקבלן צריך לגייס את הכסף מראש, כאשר את התגמול בסך 800,000 ₪ הוא יקבל רק עם השלמת העבודה. הקבלן זקוק להלוואה כדי לרכוש חומרי גלם ובנייה ולשלם לקבלני משנה ולעובדים, יש לו עוד הוצאות רבות אחרות. ככל שהמימון יהיה זול יותר עבור הקבלן כך הרווח שלו גדול יותר.

לכן, עליו לחפש פתרונות מימון והלוואה נוחה עם ריבית זולה ככל הניתן, עם תשלומי החזר נוחים, לעתים עם אפשרות לגרייס לתקופה של מספר חודשים עד לקבלת התשלום בגין עבודתו. כאמור, בפני הקבלן מספר אפשרויות, לקחת הלוואה מהבנק או מספר הלוואות מבנקים שונים, ביכולתו לפנות גם לחברות מימון חוץ בנקאיות המציעות אשראי לקבלנים, או לקבל מימון נוח ואטרקטיבי דרך קרנות סיוע המתמחות במתן הלוואות לקבלנים.

למידע נוסף ולהלוואות אטרקטיביות לקבלנים השאירו פרטים באתר. צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מסייע מדי שנה למאות קבלנים לקבל אשראי והלוואות בתנאים נוחים ובהתאמה אישית לצרכים הייחודיים.   

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הייעוץ העסקי המובילות בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 70% מהגולשים שלנו מצאו יועץ בעזרת האתר

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • גולן שרעבי
  "העסק החדש שלי כמעט קרס. ברגע האחרון פניתי לייעוץ מקצועי ובלתי תלוי באתר. גם הצלתי את העסק שלי וגם חסכתי כמעט 4,000 שקלים בשנה אחת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • לימור נחמיאס
  "ליווי עסקי הוא אבן דרך בבניית עסק ובשמירה על יציבותו. קיבלתי הרבה טיפים מהמומחים באתר וייעול ההתנהלות הכלכלית שלי גרמה לי להגביר את המכירות בכ-17% תוך שלושה חודשים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יהב אלמוג
  "בשוק כל יועץ לוקח סכומים לא הגיוניים ויוצא שאתה עובד בשביל לשלם לו. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית נותנים ללא עלות מידע שלא יסולא בפז. עד כה חסכתי כ-7,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אלינור בן אברהם
  "השוק מוצף מידע מוטה ולפעמים מטעה. המידע שמומחי האתר מספקים הוא אובייקטיבי לחלוטין. באמצעות מומחה מטעמם הוצאתי את העסק מהקשיים
  צלמית תמונת פרופיל