הלוואות לעובדי כתר


שני אנשי עסקים דנים בנוגע להלוואה

כתר היא חברה בינלאומית מוכרת המתמחה בייצור ושיווק פתרונות ומוצרי ריהוט, ארגון ואחסון לבית ולחצר. החברה שהוקמה לפני למעלה מ-60 שנה מעסיקה אלפי עובדים, מוצרי החברה נמכרים בהצלחה במדינות רבות ברחבי העולם.

עובדי חברת כתר זקוקים להלוואות מדי פעם, בדיוק כמו שאר העובדים בישראל. לעתים, העובד בחברת כתר זקוק להלוואה לכל מטרה לצורך סגירת מינוס גבוה בבנק, להחזר חובות, לרכישת רכב חדש או משנתון מתקדם, למימון טיפול רפואי, לחופשות, ללימודים וכדומה. את ההלוואה הוא יכול לקחת בבנק שלו, בבנקים אחרים או מחברות מימון חוץ בנקאיות, בין השאר חברות האשראי, חברות הביטוח המנהלות את כספי הפנסיה שלו וחברות מימון פרטיות.

הלוואה אטרקטיבית ומותאמת אישית

אין למהר ולקחת הלוואות לעובדי כתר, חשוב לבדוק מספר הצעות ולפנות לגופים פיננסיים שונים כדי לקבל החלטה נכונה ושקולה. עובדי כתר זוכים למשכורת קבועה, לכן לרוב הם נחשבים ללווים אמינים ויכולים לקבל הלוואות יחסית נוחות, בהתאם למצבם הפיננסי והיסטוריית האשראי שלהם.

במקרים רבים עובדי החברה פונים לבנק בו מתנהל חשבון העו"ש שלהם, עם זאת הבנק לא בהכרח יאשר את בקשתם להלוואה והוא עלול להציע ריבית גבוהה ותנאים לא נוחים. הפתרון המומלץ הוא לקחת הלוואות לעובדי כתר בעזרת יועץ מנוסה שמכיר את כל האפשרויות הקיימות. היועץ עורך מעין מכרז בין בנקים וחברות מימון חוץ בנקאי כדי לאפשר לעובד לקבל הלוואה נוחה ובהתאמה אישית.

בין השאר עובדי כתר יכולים לקבל הלוואה אטרקטיבית על חשבון כספי הפנסיה שלהם, למשל הלוואה נוחה על חשבון קרן השתלמות או קרן פנסיה. כמו כן, הם יכולים לקבל הלוואות נוחות לכל מטרה מחברות אשראי ומחברות מימון הפועלות בהיתר משרד האוצר.

להלוואה נוחה ואטרקטיבית לעובדי כתר, השאירו פרטים באתר. צוות המומחים של פורטל מידע – המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, יחזור אליכם עם הצעה משתלמת, השירות ללא עלות או התחייבות.

 


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת שליו 19.2.2016
  אני גננת וחיפשתי הלוואה משלמת לחתונה של ביתי, באמצעות האתר גילתי שאני זכאית להלוואה מיוחדת. ממליצה חום להתייעץ עם מומחי האתר לפני שחותמים
  צלמית תמונת פרופיל
 • איגור 17.6.2016
  אני עולה חדש וההיתי זקוק להלוואה לרכב, היועץ הפיננסי של האתר מצא לי הלוואה מיוחדת לעולים בתנאים טובים. תודה!
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקל מנחם 7.7.2016
  אני עובד הייטק וההייתי צריך הלוואה משלימה למשכנתא, נציגי האתר עזרו לי למצוא הלוואה שמתאימה במיוחד עבורי
  צלמית תמונת פרופיל