הלוואה עד 40,000 ש”ח


הלוואה עד 40,000 ש

האפשרויות לקבלת אשראי הולכות וגדלות כל הזמן, יחד עם ההתרחבות בשוק האשראי החוץ בנקאי. עם זאת, חשוב לזכור תמיד לערוך בדיקה יסודית לגבי הלגיטימיות של הגוף הפיננסי אשר מעניק את ההלוואה. במקרים מסוימים, חברות פרטיות עלולות להיות קשורות לגורמים מפוקפקים – עניין שבהחלט יכול לגרום לעוגמת נפש עבור הלווה.

איך ניתן לקבל הלוואה של ארבעים אלף ₪?

ניתן לקבל הלוואות בסכומים של עד 40,000 ₪ ממגוון גופים בנקאיים וחוץ בנקאיים, אך העלות של האשראי תלויה, כמובן, במאפיינים האישיים של כל לווה. הבנקים מציעים את הריבית הנמוכה ביותר עבור הלוואות עד 40 אלף שקלים, אך הסיכויים לקבל הלוואה הם הגבוהים ביותר אצל לווים בעלי הכנסה חודשית קבועה והיסטוריית אשראי נקייה. ניתן לקבל פריסה של האשראי לחמש שנים ואף לבחור במסלולים שונים בהתאם להעדפותיהם של הלווים.

הלוואה חוץ בנקאית עד 40 אלף שקל

 אם אתם שואלים את עצמכם איך לבצע בדיקה באמת יסודית ולמי כדאי לפנות, אנחנו כאן בדיוק בשבילכם. בדיקה מקצועית ויסודית תוכלו לקבל רק מגורם מקצועי שלא מונע משום אינטרס כלכלי. למטרה זו הקמנו צוות של יועצים פיננסיים מומחים, שמכירים את כל היצע השוק ולאחר שיחת ייעוץ אישית אתכם, ידעו בדיוק איזו הלוואה חוץ בנקאית עד 40 אלף שקלים להתאים לכם, כך שתנאי ההחזר והעלויות יתאימו ליכולת הכלכלית שלכם.

מטרתנו באתר מידע- המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית היא לספק את ההשוואה המלאה והרלוונטית ביותר בין הלוואות זמינות ולהתאים לאחר מכן את המסלול האופטימאלי לכל לווה. מכיוון שעלויות הריבית והעמלות השונות יכולות להגיע לאחוזים משמעותיים במיוחד מסכום ההלוואה, יש חשיבות גדולה בבירור מוקדם על האופציות המשתלמות ובנוסף התייעצות עם מומחים בלתי תלויים. לצורך כך, כל מה שעליך לעשות זה למלא את פרטיך האישיים בעמוד זה ואנו נדאג שהיועצים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית. הייעוץ הראשוני הינו ללא עלות או התחייבות מצידך.

הלוואות לפי סכומים נוספים:

הלוואה עד 10,000 ש"ח

הלוואה עד 20,000 ש"ח

הלוואה עד 30,000 ש"ח


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • שימי לאופר 23.8.2016
  "גם הלוואה קטנה יכולה להיות בעיה גדולה. למזלי המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית עזרו לי לקבל הלוואה"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יפעת מזרחי 11.7.2016
  קיבלתי הלוואה של 50,000 ש"ח בתנאים מעולים!
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני מזרחי 13.6.2016
  קיבלתי הלוואה של 10,000 תוך יום, וואלה הבטיחו וקיימו
  צלמית תמונת פרופיל