הלוואה עד 30,000 ש“ח


הלוואה עד 30,000 ש

פעמים רבות ניתן למצוא פרסומים של חברות פיננסיות שמבטיחות הלוואה של כמה עשרות אלפי שקלים לכל דורש וכמעט ללא תנאים מוקדמים. אולם, לאחר בחינה מדוקדקת יותר של הסעיפים בעסקה, מגלים הלקוחות הפוטנציאליים שהקריטריונים לקבלת אשראי הם לא כל כך פשוטים והעלויות גבוהות למדי.

איך ניתן לקבל הלוואה של שלושים אלף ₪?

רוב הבנקים והגופים החוץ בנקאיים שעוסקים במתן אשראי צרכני ועסקי יהיו מוכנים להעניק הלוואות בסכומים הנמוכים יותר בקלות יתרה יחסית. זאת, כמובן, בתנאי שהלקוח הוא בעל הכנסה קבועה ובעל היסטוריית אשראי תקינה.

לקיחת הלוואה בגובה של כמה עשרות אלפי שקלים מהבנק, לדוגמא, תהיה לרוב בריבית נמוכה למדי ותשקף את הסיכון של הלווה באופן מדויק יותר. לעומת זאת, במידה והלווה בוחר לפנות לאחד מגופי האשראי או חברות הביטוח לצורך קבלת אשראי, הוא ישלם ריביות גבוהות יותר בגלל שאין לחברה יכולת לבדוק את עברו בצורה יסודית.

איך לקבל הלוואה חוץ בנקאית עד 30 אלף שקל?

כמו שהסברנו קודם, אם נפל עליכם מקרה בהפתעה ואתם זקוקים לכסף נזיל או בימים של לחץ כלכלי ואי שקט נפשי, לא תמיד נוכל לסמוך על הבנקים שלנו. במקרה כזה, תגדילו ראש ותחקרו מה כל האפשרויות שעומדות לרשותכם לפני שאתם חותמים על משהו. היעזרו בייעוץ פיננסי מקצועי מגורם ניטרלי, זה חשוב מאוד. כאן תוכלו להתייעץ עם צוות יועצים מומחים ללא עלות או התחייבות. כך תוכלו לברר מה האפשרויות שלכם לקבלת הלוואה חוץ בנקאית עד 30 אלף שקלים ומה התנאים והתשלומים של כל חברה וחברה ובדרך זו תוכלו לקבל את ההלוואה עם התנאים שהכי מתאימים לכם.

אנו באתר מידע- המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מעוניינים להעניק סיוע ללווים שמחפשים אשראי מטעם גופים שונים אשר מציעים את המסלולים המשתלמים ביותר ללקוחות. אם אתה זקוק להלוואה באופן דחוף לסכום של עד 30,000 ₪, אך לא יודע מה הן האפשרויות שעומדות בפניך, הגעת למקום הנכון. השאר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו ניצור קשר טלפוני במהירות האפשרית. הייעוץ הראשוני הינו ללא עלות וללא התחייבות מצידך!


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • שימי לאופר 23.8.2016
  "גם הלוואה קטנה יכולה להיות בעיה גדולה. למזלי המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית עזרו לי לקבל הלוואה"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יפעת מזרחי 11.7.2016
  קיבלתי הלוואה של 50,000 ש"ח בתנאים מעולים!
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני מזרחי 13.6.2016
  קיבלתי הלוואה של 10,000 תוך יום, וואלה הבטיחו וקיימו
  צלמית תמונת פרופיל