מדנס סוכנות לביטוח – כל מה שצריך לדעת

זוג מבצע בדיקת החזרי מס לשכירים

איך להשיג את הביטוח הכי זול וטוב באמצעות סוכנות מדנס ביטוח

זקוקים לביטוח לשעת צרה. אחת מסוכנויות הביטוח שמעניקות כיסוי ביטוחי לשלל מצבים אפשריים היא סוכנות מדנס, אשר הינה אחת מסוכנויות הביטוח הגדולות בישראל. לפרטים נוספים תוכלו להתקשר אליהם לטלפון 03-6380000, אבל לפני שאתם מרימים את השפופרת (או את הסלולרי), תוכלו להבין כאן איך להשיג ממדנס ביטוח שיכסה אתכם בשעת צרה וגם יעלה לכם פחות, ומה ניתן להשיג מחברת מדנס. כמו כן, חשוב לבדוק את הסוכנויות המתחרות (בתחתית הדף) איך בוחרים סוכנות ביטוח.

 

 

למה לשים לב כאשר פונים לסוכנות מדנס ביטוח

 

 1. השוו את מחיר פוליסת הביטוח מול הסוכנות ומול חברת הביטוח באופן ישיר – כל סוכנות ביטוח צריכה להתפרנס אך סביר ומקובל שיהיה הפרש קטן במחיר. אם ההפרש בין מחירי סוכנויות הביטוח לסוכנות מסוימת גבוה במיוחד, הוא צריך לעורר סימני שאלה.
 2. בחרו את חברת הביטוח בה אתם מעוניינים – סוכנות מדנס ביטוח פועלת מול חברות ביטוח רבות. סוכן הביטוח יוכל להמליץ לכם עם אילו חברות ביטוח לעבוד (מומלץ תמיד עבדו עם חברת ביטוח אמינה וותיקה), ואף יציע לכם את הפוליסה האטרקטיבית ביותר.
 3. אל תקנו פוליסות או הרחבות שאתם לא צריכים – ריכשו רק פוליסות הנחוצות לכם, אל תרכשו הרחבות לפוליסות חדשות או קיימות אם אין לכם צורך בהן וכמו כן, אל תקנו הרחבת אביזרים לביטוח רכב, אם אין לכם אביזרים יקרים במכונית.
 4. השוו מול הצעה דומה – פנו ישירות לחברות הביטוח, או לסוכנויות ביטוח אחרות וקבלו מחברות נוספות הצעות מתחרות (רשימת חלק מהסוכנויות המתחרות בתחתית המאמר), על מנת שתוכלו להשוות בין המחירים והתנאים שתקבלו.
 5. התמקחו על המחיר – כמו בכל רכישה, צרכנות נבונה מתחילה בעמידה על המקח. שאלו אם יש מבצע לחיילים, סטודנטים, אנשים שלא מעשנים, נהגים שלא צברו עבירות תנועה וכו'.
 6. הבינו על מה אתם חותמים – לפני כל חתימה על פוליסת ביטוח יש לקרוא אותה היטב ולהבינה. זכותכם לקבל העתק מן החוזה לפני החתימה עליו כדי לקרוא אותו. אל תתנו לאיש להאיץ בכם לפני החתימה. במידת הצורך בקשו מסוכן הביטוח להסביר לכם כל סעיף לא מובן, גם אם הדבר גוזל זמן.
 7. ודאו שסוכן הביטוח הוא סוכן מוסמך ולא מתלמד – סוכני ביטוח מתמחים נמצאים בשלב ההתמחות ואינם רשאים לנהל תיקי לקוחות ללא השגחה צמודה של סוכנים מוסמכים. ודאו שסוכן הביטוח מולו אתם עובדים הוא סוכן מוסמך.

 היתרון בעבודה מול סוכנות ביטוח

סוכנות ביטוח יכולה בקלות לחסוך לכם זמן, טירחה ו-"כאב ראש" שכרוכים בפניה ישירה לחברת הביטוח. סוכנות ביטוח תדע להתאים לכם את הביטוח המתאים לכם מתוך מספר אפשרויות וחברות ביטוח, בעוד שחברת ביטוח תוכל להציע לכם רק את הביטוחים שהיא מציעה. יתרון נוסף של סוכנות ביטוח הוא במקרה שבו אתם מעוניינים להגיש תביעה לביטוח. סוכנות ביטוח מנוסה תדע לנצל את קשריה בחברות הביטוח ואת הידע המקצועי שלה על מנת להגיע לתוצאות מירביות.
 

 

למה כדאי לפנות לסוכנות הביטוח מדנס

סוכנות הביטוח מדנס היא סוכנות ותיקה המשרתת ציבור גדול של לקוחות. אם אתם מחפשים מצד אחד את היחס האישי של סוכנות ביטוח, ומצד שני גב חזק – מדנס היא המקום בשבילכם. יתרון נוסף הוא שכיום מדנס ביטוח מורכבת ממספר חברות שמעניקות שירותים בתחומי הביטוח השונים ובתחומים הנלווים. בין השאר, החברה מעניקה: ייעוץ והגנה משפטית, שירות ניהול סיכונים, ניהול תביעות ועוד – את כל אלה מדנס מעמידה לרשותכם.

היתרון של מדנס ביטוח – ביטוחי בריאות וביטוחי אחריות מקצועית רפואית

מדנס ביטוח מחזיקה באגף מדי-גפ, המשמש כאגף הבריאות בחברה. באגף פותחו מוצרי ביטוח מתקדמים בתחום הבריאות תוך תכנון וניהול תוכניות ביטוח בריאות אישיות וקבוצתיות. בנוסף, מדנס היא הספק הראשי של ביטוחי אחריות מקצועית-רפואית בישראל מאז שנת 1979.

אילו מתחרים של מדנס ביטוח כדאי לבדוק

להלן רשימה של מתחרים שכדאי לכם לקבל גם מהם הצעות ביטוח. לחלופין יש אתרים המאפשרים לקבל הצעות מכל החברות גם יחד ועורכים עבורכם את המכרז, מה שחוסך לכם טלפונים.
 • סוכנות ביטוח רוזין
 • רמות סוכנויות ביטוח
 • פסגות סוכנות ביטוח
 • יצחק שטיין סוכנות ביטוח
 • כרמים סוכנות ביטוח
עוד משרדי סוכני ביטוח תוכלו למצוא באינדקס סוכני הביטוח
טיפ: כדאי לכם לבדוק בכל הזדמנות את המבצעים של חברות הביטוח המפורסמים בעיתונים ובמקומות אחרים, פעמים רבות רק אם תגיעו עם ההצעה שראיתם בפרסום של חברת ביטוח, תוכלו לקבל את ההטבה, לעומת אם תתקשרו כלקוח תמים שאינו מכיר את המבצעים השונים.

 

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ20% במחיר ביטוח הפולסיה
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  מעל 80% מגולשי האתר רכשו פוליסת ביטוח באמצעות האתר

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • יוסי פרץ 16.9.2016
  "חיפשתי חברת ביטוח שתיתן לי הצעה משתלמת, באתר מצאתי את הרשימה המלאה של חברות הביטוח. קיבלתי הצעות זולות ב-25% פחות ממה שהציע לי הסוכן
  צלמית תמונת פרופיל
 • זהבית חלמיש 14.4.2015
  "חיפשתי מידע אמין ואובייקטיבי על חברות ביטוח בישראל. באתר קיבלתי כל מה שרציתי, וגם הנחה בביטוח מכיוון שפניתי דרך האתר. משתלם ביותר!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • רונן גורביץ 16.7.2012
  "כשחידשתי את הביטוח לרכב, רציתי שתהיה לי תמונה רחבה של חברות הביטוח בישראל. מצאתי באתר רשימה מלאה ומתוכה איתרתי את הפוליסה המדויק לצרכי. חסכתי לפחות 20% מהתשלום השנתי!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אביב בן פורת 8.8.2016
  "האתר מציג תמונה מקיפה של חברות הביטוח ולכן קל מאוד לזהות את ההצעה המתאימה והזולה ביותר. השוותי וחסכתי!
  צלמית תמונת פרופיל