שאלות ותשובות

כפתור סגירת פופאפ
שאל שאלה חדשה אייקון צ'אט

איזה בנק נותן משכנתא הכי טובה?

 • תשובה 1

  התשובה לשאלה הזו פשוטה: הבנק האחרון שתיגש אליו! זאת מפני שהבנקים, מעבר למבנה המוקפד ולחולצות המעומלנות של יושביהם, הינם בסטות בשוק, לכל דבר. התפקיד שלך הוא לא להיבהל מהמונחים החדשים ומהאווירה הרשמית ולהבין כי אתה צריך לגרום למוכרים של המשכנתאות (זה בדיוק מה שהם) להתחרות עליך, והדרך היחידה לעשות את זה, היא ללכת לשוק, כלומר לבדוק לפחות ארבעה בנקים שונים ולכל אחד לספר על התנאים הנהדרים שאתה מקבל בבנק השני. רק לאחר שתעשו סבב נוסף בין הבנקים ותקבלו הצעות משופרות, תוכלו לדעת איזה בנק מציע את המשכנתא הכי טובה (עבורכם). שימו לב שאין חוקים, פקיד שיתרשם לטובה מהרצינות שלכם יכול להשיג לכם תנאים טובים יותר "ולהילחם" שתקבלו ריבית מופחתת, וזה לא משנה מאיזה בנק הוא. לכן גשו לרשימת הבנקים למשכנתאות ותתחילו להרים טלפונים (לכולם!).

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות והבנקים הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא בנקאית

שירותים פיננסים מתקדמים

לקוחותינו מספרים

 • יוגב שלום 24.6.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי, אבל לא הייתי בטוח דרך איזה בנק לעשות את זה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נירית ומאיר 24.1.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים ודרך איזה בנק לקחת את המשכנתא, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • יעל לוי 21.10.2015
  "משכנתא חדשה, ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל