הלוואה על חשבון קרן השתלמות אלטשולר שחם

קוביות עץ עם האותיות הלוואה באנגלית על מחשבון

אלטשולר שחם הוא אחד מבתי ההשקעות הגדולים והמובילים בשוק ההון הישראלי, החברה הוקמה בשנת 1990. בית ההשקעות אלטשולר שחם מתמחה בין היתר בניהול תיקי השקעות, קופות גמל, קרנות השתלמות קרנות פנסיה וקרנות נאמנות. בית ההשקעות מנהל נכסים בהיקף של למעלה מ-94 מיליארד ₪, וישראלים רבים מחזיקים בקרן השתלמות של אלטשולר שחם בגלל התשואה הגבוהה והביצועים האיכותיים לאורך השנים.

הלוואה לכל מטרה על חשבון קרן השתלמות

הלוואה על חשבון קרן השתלמות אלטשולר שחם מיועדת רק לעמיתים, ללא עמלת פתיחת תיק. ניתן לקבל הלוואה נוחה לכל מטרה לתקופה של 3 או 7 שנים. חשוב לדעת כי ההלוואה מיועדת לעמיתי קרנות ההשתלמות במסלולים הבאים:

 • אלטשולר שחם השתלמות כללי
 • אלטשולר שחם השתלמות אג"ח עד 15% במניות

בית ההשקעות אלטשולר שחם מציע לעמיתי קרנות ההשתלמות הלוואות החל מסכום של 20,000 ₪ ועד 500,000 ₪, כנגד הכספים שהעמית צבר בקרן ההשתלמות שלו. שיעור ההלוואה המקסימלי תלוי בסכום הנזיל במועד העמדת ההלוואה לעמית, בדרך כלל עד 70% מהסכום הנזיל, או עד 40% אם הסכום נזיל רק בתום תקופת ההלוואה. סוגי ההלוואה האפשריים הם בלון, שפיצר וגרייס.

גובה הריבית להלוואה על חשבון כספי העמית בקרן ההשתלמות הוא 0.50%- P (כסף נזיל), או ריבית בשיעור 1.5% +P אם הסכום אינו נזיל.

כדי לקבל הלוואה על חשבון קרן השתלמות אלטשולר שחם יש למלא טופס בקשה ולצרף מסמכים כמו צילום תעודת זהות, אישור על ניהול חשבון, הרשאה לחיוב החשבון עם חתימה של הבנק.

בעזרת היועצים המנוסים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית תוכלו לשפר משמעותית את הסיכוי לקבל הלוואה על חשבון קרן השתלמות אלטשולר שחם, השאירו פרטים בטופס ואנו נדאג לכל השאר!

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 95% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה לכל מטרה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ליאור רגב 13.6.2016
  "באמצעות האתר קיבלתי הלוואה דחופה לסגירת חוב בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקלה שלום 20.2.2016
  "איציק, יועץ מטעם האתר סידר לי הלוואת סטודנט בתנאים טובים! ממליצה חום"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ברוך רובין 1.10.2015
  "ההייתי צריך הלוואה לחופשה משפחתית באמצעות האתר קיבלתי הלוואה עם שליח עד הבית. מומלץ! "
  צלמית תמונת פרופיל