תעודת זכאות מחיר למשתכן

אדם מחזיק פיסת עץ שכתובה עליה המילה משכנתא

תכנית מחיר למשתכן מאפשרת לחסרי דיור, וכיום גם למשפרי דיור, לרכוש דירה חדשה באחד הפרויקטים וליהנות מהנחה משמעותית במחיר הנכס. כדאי לדעת כי מחירי הדירות בפרויקטים של מחיר למשתכן זולים משמעותית ממחירי השוק, יחד עם ההטבות השונות ניתן במקרים מסוימים לזכות בהנחה אטרקטיבית של כ-200,000 ₪. כדי להשתתף בהגרלות ולממש את הזכאות יש להוציא תעודת זכאות למחיר למשתכן, ניתן לעשות זאת בשירות המקוון או באחד הסניפים של חברות ההרשמה.

מי יכול לקבל תעודת זכאות מחיר למשתכן?

ראוי לציין כי ישנם הבדלים בין תעודת זכאות משרד השיכון לבין תעודת זכאות למשתתפים בתכנית מחיר למשתכן. כדי לקבל בפרויקט מחיר למשתכן תעודת זכאות יש לעמוד בתנאים שונים כגון:

 • חסרי דיור- יחיד מעל גיל 35 או זוגות בכל הגילאים.
 • ללא דירה- חסר דיור שלא היו לו ב-6 השנים האחרונות דירה או זכויות מעל שליש בדירה או זכויות בקרקע המיועדת לבנייה.
 • משפרי דיור- מי שבבעלותם יותר משליש דירה או שהיה בבעלותם יותר משליש דירה ב-6 השנים האחרונות.

איך להוציא תעודת זכאות לדיור למשתכן?

כאמור, הדרך המהירה והפשוטה ביותר להוציא תעודת זכאות מחיר למשתכן היא בשירות המקוון באינטרנט, ניתן לגלוש לאתר מחיר למשתכן ולעקוב אחרי ההנחיות באתר. מי שאינו מעוניין להירשם בשירות המקוון או שאין ביכולתו לעשות זאת, יכול לתאם תור באחת מחברות ההרשמה- אלונים, מילגם או עמידר. יש סניפים בפריסה ארצית רחבה של חברות ההרשמה.

חשוב לדעת כי בסוף הרישום בשירות המקוון יש לשלם אגרה בסך 187.20 ₪, גם בסניפי חברות הרשמה יש לשלם את האגרה, ניתן לשלם במגוון אמצעי תשלום. במידה ויש לצרף אישורים מיוחדים המערכת תתריע ולא ניתן לבצע את הרישום בשירות המקוון אלא יש להגיע פיסית לאחד מסניפי חברות ההרשמה.

במידה ומעוניינים להוציא תעודת זכאות לפרויקט מחיר למשתכן באחת מחברות ההרשמה יש לבדוק איזה מסמכים נדרשים כדי לקבל את תעודת הזכאות בסניף של החברה. כך למשל יש להביא תעודת זהות + ספח, מקור וצילום, תעודת נישואין או תעודת גירושין בהתאם לסטטוס המשפחתי, תצהיר להורים עצמאיים (חד הוריות), טופס הצהרה לזוגות ידועים בציבור ועוד.

לאחר קבלת אישור על תעודת זכאות למחיר למשתכן ניתן להירשם להגרלות הפתוחות. את האישור לתעודת זכאות מקבלים לרוב תוך 10 ימי עסקים, האישור נשלח בדואר אלקטרוני. באתר ההגרלות יש להקליד את פרטי הזיהוי, ההשתתפות מותנית באישור זכאות בתוקף, אפשר להירשם למספר הגרלות במקביל. ברוב הפרויקטים במסגרת תכנית מחיר למשתכן מקצים לבני המקום שיעור מסוים מכלל הדירות בפרויקט. לאחר זכייה בהגרלה מקבלים עדכון על כך בהודעת טקסט ובדואר אלקטרוני.

למידע נוסף בנושא תעודת זכאות מחיר למשתכן ולהצעה אטרקטיבית למשכנתא מותאמת אישית, השאירו פרטים בטופס שבאתר והיועצים המומחים של המרכז לצרכנות פיננסית יחזרו אליכם בהקדם. השירות ללא עלות או התחייבות מצדכם.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותכם בנושא מחיר למשתכן:
מחיר למשתכן בחריש
מחיר למשתכן בראשון לציון
מחיר למשתכן בהרצליה

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל