תוצאות הגרלה מחיר למשתכן

זוג שזכה בדירה בהגרלות מחיר למשתכן

בעקבות העלייה הבלתי פוסקת של מחירי הדיור בישראל החליט שר האוצר כחלון ליזום ולקדם את תוכנית הדגל שלו לפתרון מצוקת הדיור בקרב זוגות צעירים וחסרי דיור, התוכנית ידועה בשם מחיר למשתכן. התוכנית נועדה לאפשר לחסרי דיור לרכוש דירה במחיר שפוי, בהנחות של 20-30% ממחירי השוק הממוצעים.

כדי להשיג את ההנחה המשמעותית הוחלט במשרד האוצר לשנות את אופן שיווק הקרקע לבנייה, במקום להוציא את הקרקע למכרז ולשווק אותה ליזם המציע את הסכום הגבוה ביותר, במסגרת התוכנית משווקים את הקרקע ליזם המציע מחיר נמוך ביותר למטר בנוי של דירה. התוכנית מאפשרת לחסרי דיור להגשים חלום ולרכוש דירה למגורים באזורים שונים ברחבי הארץ.

השתתפות בתוכנית מחיר למשתכן

חסרי דיור וכל מי שעומד בדרישות הסף כדי להשתתף בתוכנית מחיר למשתכן חייבים להוציא תעודת זכאות באתר המקוון שהוקם לתוכנית. ראוי לציי כי תוכנית מחיר למשתכן עוברת עדכונים ומתקדמת כל הזמן, גם משפרי דיור יכולים לקבל תעודת זכאות ולהשתתף בהגרלות.

לאחר קבלת הזכאות ניתן להשתתף בהגרלות השונות, יש להיכנס לאתר ההגרלות ולהקליד את שם המשתמש והסיסמה. באתר הייעודי יש רשימה של פרויקטים, ניתן לקרוא מידע על כל פרויקט ולהחליט באיזה הגרלה להשתתף. חשוב לוודא כי משתתפים בהגרלות המתאימות לתנאי הזכאות. ניתן להירשם למספר הגרלות במקביל, עם זאת זכייה באחת ההגרלות מבטלת את ההרשמה להגרלות אחרות.

תוצאות ההגרלה

כשבועיים לאחר סגירת ההגרלה מתבצעת הגרלה בפיקוח רואה חשבון מוסמך, תוצאות הגרלה במחיר למשתכן נשלחות בדואר אלקטרוני לנרשמים, ישנה אפשרות לקבל את תוצאות ההגרלה גם בהודעת טקסט הנשלחת לנייד. בנוסף, תוצאות ההגרלה מפורסמות באופן אנונימי באתר ההגרלות של תוכנית מחיר למשתכן. כדי לגלות האם זכיתם עליכם להזין את קוד הזיהוי שלכם ותוכלו לבדוק באתר האם אתם בין הזוכים בהגרלה זו או אחרת.

למידע נוסף בנושא הגרלות מחיר למשתכן ופרסום תוצאות ההגרלה, השאר פרטיך בטופס שבאתר המרכז לצרכנות פיננסית. אנו נחזור אליך ונוכל לסייע לך גם לקבל משכנתא מותאמת אישית ובתנאים נוחים בהתאם ליכולת ההחזר שלך. הייעוץ באתר הינו בחינם וללא התחייבות.

דברים  נוספים שיכולים לעניין אותך:
שאלות ותשובות על החזרי ותשלומי משכנתא
ריבית משכנתא היום
מחשבון משכנתא

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל