קנס על מיחזור משכנתא

העברת שטרות כסף מיד ליד

משכנתא הינה הלוואה ייחודית בשוק האשראי ומתאפיינת בתקופה ארוכה במיוחד של פריסת החזרים ובסכומים המשמעותיים ביחס להלוואות אחרות שזמינות בגופים הבנקאיים. הפרמטרים המסוימים, המאפיינים הלוואות דיור, מביאים לעיתים למצבים שבהם הלווים מעוניינים לבצע שינויים במשכנתא כשהיא עדיין פעילה.

קנס על מיחזור משכנתא

כאשר לווה מעוניין לשנות את תמהיל המשכנתא שלו, לפרוע מסלולים ספציפיים בצורה מוקדמת או למחזר את ההלוואה בצורה אחרת, עליו לזכור שלא מדובר בפעולה פשוטה ומבחינה מסוימת, מדובר על תהליך הדומה לנטילת משכנתא חדשה לגמרי. מעבר לכך, הלקוח צריך להיות מוכן להתמודד מול קשיים ביורוקרטיים, להשקיע מזמנו החופשי וגם לעמוד מול הוצאות שונות, כמו קנס יציאה.

עמלת פירעון מוקדם, שנגבית על ידי הבנקים בכל סוגי ההלוואות, הופכת להיות למשמעותית מאד בהלוואת משכנתא וזאת בגלל הסכומים שמעורבים בעסקה. בדומה לאשראי במסלולים אחרים, גם כאן ישנה עמלה תפעולית של שישים ₪ ותשלום על אי הודעה מראש (שממנו ניתן להימנע).

איך אפשר לדעת אם יש קנס משכנתא במחזור?

העלות המשמעותית בקנס מחזור משכנתא עבור הלוואה נמצאת בסעיף של עמלת היוון. תשלום זה, שרלוונטי לגבי מסלולים עם ריבית קבועה, יכול לייקר את הפירעון באלפי שקלים. לפיכך, מומלץ מאד לכל לווה שמעוניין למחזר את המשכנתא, לברר מראש על קנסות יציאה ולהתייעץ עם מומחים טרם ההחלטה הסופית.

האם אפשר להוריד קנס יציאה?

באופן עקרוני התשובה היא כן, ככל שותק החזר המשכנתא שלכם גבוה יותר כך תוכלו לשלם קנח מופחת עובר פירעון מוקדם של המשכנתא. אם ותק המשכנתא שלכם הוא 5 שנים לפחות אז תקבלו הנחה של 30% מהקנס, אם ותק המשכנתא שלכם הוא בין 3 ל-5 שנים אז תקבלו הנחה של 20% מהקנס. ותק של פחות מ-3 שנים לא מזכה בהנחה.

מעוניינים במידע נוסף על מיחזור משכנתא? קראו את המאמרים הבאים

האם כדאי למחזר את המשכנתא?

מיחזור משכנתא – כך תחסכו עשרות אלפי שקלים

במידה ואתה מעוניין לקבל ייעוץ על מחזור משכנתא, אנו באתר המרכז לצרכנות פיננסית יכולים להפנות אותך למומחים בעלי ניסיון ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטיך באתר ונחזור אליך במהירות האפשרית.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  הגולשים שלנו חסכו כבר מעל מיליון ושלוש מאות אלף ע"י מיחזור משכנתא

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • רונן יפרח 20.7.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי אבל לא ממש הבנתי בתחום הזה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • קובי דהן 28.5.2016
  "חסכתי באמצעות אסף יועץ המשכנתא מהאתר כ- 70,000 ש"ח על ידי מחזור המשכנתא שלי!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • טליה שליו 8.10.2015
  " ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים כאשר המשכנתא התחילה לחנוק, ובאמת המידע ויועץ מהאתר עזר לי למחזר ולחסוך כ800 ש"ח בתשלום המשכנתא החודשי"
  צלמית תמונת פרופיל