משכנתא דירה מקבלן

משכנתא לדירה

לרכוש דירה זה לא עסק פשוט, על אחת כמה וכמה לרכוש דירה חדשה מקבלן. אם החלטתם לעשות זאת, ברגע שאתם מסיירים בין החדרים הריקים והבלתי מטויחים, נטולי החלונות, הרהרו ביניכם לבין עצמכם באופציות הפיננסיות העומדות לרשותכם וכיצד אתם נכנסים להרפתקה הזו, ולא פחות חשוב – כיצד יוצאים ממנה. בדיוק לשם כך קיימת משכנתא דירה מקבלן. אז מה חשוב לדעת לפני שחותמים?

למה בכלל לקחת משכנתא דירה מקבלן

אם החלטתם להיפטר מגחמותיו הבלתי נסבלות של בעל הדירה שאתם שוכרים, ולצאת לעולם שכולו דירה מקבלן, מוטב שתדעו שמדובר בסכום לא קטן שמחייב משכנתא מיוחדת. כמובן, כמו בכל משכנתא ובכל הלוואה (ובכל הרפתקה כלכלית מורכבת ורבת אחריות) מומלץ להיעזר במומחה כלכלי ויועץ משכנתאות מנוסה שישמור על האינטרסים שלכם מול הקבלן וירד לדקויות בחוזה, תוך התחשבות במצב שוק ההון ומדד תשומות הבנייה המשפיע על מחירי הבניה ועל מחיר הדירה העתידי.

למה לשים לב בעת החתימה

מדד תשומות הבנייה משפיע כאמור על מחירי הבנייה, אך לעתים הקבלן יגבה מחיר גבוה יותר מהלקוחות בשל התייקרות הבנייה. יש לשים לב לפרטים שכאלה עם יועץ משכנתאות. כמו-כן, יש לשים לב למספר פרמטרים חשובים נוספים: בדיקת מפרט הדירה; התחייבויות הקבלן; מיסים ומס רכישה; רישום זכויות הדירה על שמו של רוכש הדירה; בדיקת מצב אפשרי להזמנת שינויים בדירה והודעות על ליקויי בניה, ועוד.

לפני חתימת החוזה תידרשו לשלם מפרעה לקבלן, כך שייתכן ותיאלצו לקחת הלוואת גישור המחייבת יכולת החזר חודשי ואחוזי מימון. חשוב להתייעץ עם בעל מקצוע בנושא. בכל מקרה, לפני שאתם ניגשים לקבלן יש לקחת בחשבון את מקורות המימון ואת יכולת ההחזר החודשי ולקחת משכנתא עם פריסת תשלומים נוחה.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • רבקה ומוטי 23.6.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים את התהליך, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • יוני 23.1.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי אבל לא ממש הבנתי בתחום הזה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מירי ס 2.10.2015
  "משכנתא חדשה, ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל