משכנתא אובייקטיבית המלצות

יועץ משכנתא מחתים אדם על הסכם

לפני כל הוצאה, בוודאי הוצאה גדולה ורבת חשיבות, רצוי לקחת כמה רגעים לטובת מחשבה מפוכחת בנושא. לפני משכנתא או הלוואה אחרת, האפשרויות שעומדות בפניכם ראויות להישקל בקפידה. כך אמור הדבר לגבי משכנתא אובייקטיבית אשר נבנית עבור לוקח המשכנתא משיקולים אובייקטיביים בלבד.

לחשב את כל האפשרויות

לפני לקיחת משכנתא יש לבדוק את האופציות השונות העומדות לרשותכם. יעוץ משכנתא אובייקטיבית ייתן לכם ניתוח כלכלי ויעוץ לצד משא ומתן עם הבנקים על מנת להשיג את המשכנתא המתאימה עבורכם בתנאים נוחים ובריבית סבירה. זאת לעומת הצעות של הבנק אשר עלולות להיות מושפעות לטובת האינטרס של הבנק והמשכנתא המתאימה עבורו ללא שקלול הנתונים של צרכי הלקוח וטיב המצב הכלכלי שלו ושל משפחתו.

לכן, משכנתא אובייקטיבית מתבססת בראש ובראשונה על יעוץ מהימן ובניית תוכנית משכנתא לצרכיו של הלקוח בהתבסס על נתוניו האישיים – תקופת המשכנתא, החזרים מתאימים וריביות, סוג הביטוח המלווה את המשכנתא, כמות פריסת התשלומים, ועוד. בעזרת גורמים החיצוניים למוסדות פיננסיים ניתן לקבל שירות כזה לצורך בניית תוכנית המשכנתא. 

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • רבקה ומוטי 23.6.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים את התהליך, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • יוני 23.1.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי אבל לא ממש הבנתי בתחום הזה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מירי ס 2.10.2015
  "משכנתא חדשה, ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל