משכנתא לצורך שיפוץ הבית

מפתחות לבית שעבר שיפוץ באמצעות הלוואת משכנתא

לאחר רכישת הנכס אנו חייבים לתחזק אותו באופן שוטף, אחת לכמה זמן אנו מעוניינים לבצע שיפוץ מקיף כדי להתאים את העיצוב לצרכים המשתנים, וליהנות משיפור משמעותי באיכות חיינו. שיפוץ מקיף בנכס כרוך בעלויות גבוהות, לרובנו הון פנוי בצד באמצעותו נוכל לשלם לקבלן השיפוצים, למעצב פנים או לאדריכל, לשלם את חומרי הבנייה ולרכוש פריטי ריהוט חדשים בהתאמה לקונספט העיצוב העדכני.

הפתרון לכך הוא לקחת משכנתא לצורך שיפוץ הנכס, יש לשעבד את הנכס לבנק וניתן לבחור מבין מסלולי משכנתא שונים בתנאים נוחים יחסית כמו במשכנתא רגילה.

למי מתאימה משכנתא לשיפוץ הבית?

כל משפחה וכל אדם המעוניינים לשפץ את ביתם אך חסר להם את המימון הנדרש, יכולים לפנות לאחד הבנקים כדי לקחת משכנתא לכל מטרה או משכנתא למטרת שיפוץ הבית. חשוב לזכור כי תהליך שיפוץ הנכס יקר וארוך, לעתים עלינו לפנות את הבית במהלך השיפוצים מאחר ואי אפשר לגור באתר בנייה. כאשר זקוקים לפתרונות מימון בתנאים נוחים עם פריסת תשלומים ארוכה ותשלומי החזר חודשיים בהם ניתן לעמוד, הפתרון היעיל והנכון ביותר הוא לקחת משכנתא לשיפוץ הבית.

ראוי לציין כי הבנקים מציעים שני סוגי משכנתא ללווים המעוניינים לשפץ את הנכס שלהם- משכנתא לכל מטרה ומשכנתא לשיפוץ הבית. ברוב המקרים משכנתא לכל מטרה יקרה יותר ממסלול משכנתא לצורך שיפוץ הבית, חשוב לערוך סקר שוק מקיף בין כל הבנקים ולקבל ייעוץ מקצועי על מנת לקבל החלטה פיננסית חכמה ונכונה.

מהם היתרונות של משכנתא לצורך שיפוץ הנכס?

מאחר ועלויות שיפוץ הנכס גבוהות ויש לקחת הלוואה על סכום גבוה, הבנקים מציעים פתרון לכל מי שרוצה לשפץ את הדירה שלו, להעלות את ערכה בשוק וליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר. ניתן לקחת משכנתא לצורך שיפוץ הדירה או הבית, יש למשכנתא יתרונות רבים מאחר וניתן לקבל סכום גבוה תמורת שעבוד הנכס, ליהנות מפריסת תשלומים ארוכה ומתשלומי החזר נוחים, ואין צורך להחתים ערבים או להציג עירבון מאחר והנכס עצמו מהווה עירבון עבור הבנק.

למידע נוסף על הלוואה כנגד שעבוד נכס

כמו כן, ניתן לקבל את הכסף לצורך השיפוץ תוך זמן קצר וללא ביורוקרטיה ארוכה ומייגעת, כיום כאשר הריבית אפסית ישנם מסלולי משכנתא נוחים כך שניתן לערוך שיפוץ מקיף בדיוק כפי שרוצים וחולמים. מעבר לכך, המשכנתא לצורך שיפוץ הבית אינה פוגעת במסגרת האשראי כמו הלוואות רגילות מהבנק, אך חשוב להתמקח על התנאים כדי להוזיל עלויות.

למידע נוסף, לייעוץ, לשאלות ולפרטים נוספים השאירו פרטים באתר. צוות יועצי המשכנתא המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזור אליכם בהקדם ותקבלו הצעה אטרקטיבית למשכנתא לצורך שיפוץ הבית שלכם.

 

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • רבקה ומוטי 23.6.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים את התהליך, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • יוני 23.1.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי אבל לא ממש הבנתי בתחום הזה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מירי ס 2.10.2015
  "משכנתא חדשה, ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל