משכנתא למסורבי בנק

זוג שהיו מסורבי משכנתא מקבלים משכנתא

בשעה טובה החלטתם לרכוש דירה למגורים ולבטח פניתם לבנק כדי לקבל הצעה אטרקטיבית למשכנתא. אם הבנק מסרב לתת לכם משכנתא לבטח פניתם לבנקים נוספים, וגם אתם עלולים לגלות כי הבנקים מסרבים לתת לכם משכנתא. אם חשבתם שחלום הדירה הולך ומתרחק מכם כדאי לעצור לרגע, לנשום עמוק, ולדעת כי יש אפשרות לקבל משכנתא למסורבי בנק באמצעות הלוואות דיור מחברות מימון חוץ בנקאיות.

פתרון למסורבי משכנתא

אמנם, ברוב המקרים הבנקים יציעו משכנתא בתנאים הנוחים ביותר, עם זאת הבנקים אינם מחויבים לתת משכנתא, ולכל בנק יש מדיניות שונה ומערכת שיקולים אחרת המשפיעה על החלטתו האם לאשר או לדחות את בקשתם למשכנתא. לכן חשוב לדעת כי קיים פתרון למסורבי משכנתא מהבנקים, אך כדי להגשים את החלום עליכם לפנות לחברה מקצועית המתמחה בנושא ומציעה משכנתא למסורבים דרך חברות מימון חוץ בנקאיות.

משכנתאות למסורבים

לפני שממהרים לקחת משכנתא למסורבים בבנק כדאי לבדוק מדוע קיבלתם סירוב להלוואה מהבנק. הסיבות העיקריות בגללן בנקים מסרבים לתת משכנתא הן:

 • הון עצמי נמוך– זוג צעיר ללא דירה המעוניין לקבל משכנתא חייב לגייס הון עצמי בשיעור של לפחות 25% משווי הנכס, בהתאם למגבלות בנק ישראל.
 • יציבות פיננסית– כל הבנקים בוחנים את יכולת ההחזר של מבקשי המשכנתא כדי לאמוד את יכולתם להחזיר את ההלוואה ולעמוד בתשלומים החודשיים. אם הבנק מעריך כי אין ללווה את יכולת ההחזר הנדרשת הוא יסרב לתת לו משכנתא.
 • חשבון בנק מוגבל– אם חשבון הבנק של הלווה מוגבל כל הבנקים לא יאשרו עבורו משכנתא.
 • היסטוריית אשראי בעייתית– לווה בעל היסטוריית אשראי בעייתית לרוב לא יוכל לקחת משכנתא מהבנק בגלל החשש שלא יעמוד בתשלומי ההחזר.
 • תיק בהוצאה לפועל– במידה וקיים תיק בהוצאה לפעול נגד מבקש ההלוואה, הבנק לא ימהר לתת לו משכנתא.
 • משכורת נמוכה או לא סדירה– מבקש הלוואה שאינו עובד, מחליף עבודות בתכיפות גבוהה או מקבל שכר נמוך לא יקבל ברוב המקרים משכנתא מהבנק.
 • משכנתא פתוחה– אם יש לכם משכנתא שטרם סיימתם לשלם, יתכן והבנק יסרב להעניק לכם משכנתא חדשה.

ייעוץ משכנתא למסורבים

בהתאם לסיבת הסירוב של הבנק לתת לכם משכנתא ניתן לקבל סיוע למסורבי משכנתא מיועץ הלוואות ומשכנתאות מקצועי, לדוגמה אפשר להוכיח לבנק כי פתרתם את בעיות האשראי בעבר, התיק בהוצאה לפועל נסגר, באפשרותכם לקבל סיוע מההורים באמצעות הלוואה על הדירה בבעלותם כדי לגייס את ההון העצמי או להקטין את סכום המשכנתא.

כמו כן, במקרים מסוימים ניתן להכין תמהיל משכנתא נכון וטוב יותר ולשכנע את הבנק לאשר עבורכם את ההלוואה כדי שתוכלו לרכוש את דירת החלומות בה אתם מעוניינים. כמו כן, באמצעות יועץ מקצועי ניתן לשכנע את הבנק, במקרים מסוימים, לתת לכם הלוואה לכל מטרה כדי לגייס הון עצמי, במקביל לאישור המשכנתא, כל עוד יודעים כיצד לשכנע את יועצי המשכנתא של הבנקים.

עם זאת, ברוב המקרים נהוג לקחת הלוואות למסורבי משכנתא מחברות מימון חוץ בנקאיות. חשוב לדעת כי משכנתא למסורבי בנק כרוכה בתנאים פחות אטרקטיביים מהלוואה דרך הבנק ובריבית גבוהה יחסית, לכן חשוב לקבל ייעוץ על מנת להחליט האם תוכלו לעמוד בנטל תשלומי ההחזר וכי אינכם מסתכנים לשווא. משכנתא לוקחים לשנים ארוכות ויש להחזיר אותה בזמן, אחרת מסתכנים באיבוד הנכס ועלולים לסבול ממצוקה כלכלית קשה.

צוות היועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מעניק ייעוץ משכנתא למסורבים. נשמח לסייע לכם להגשים חלום ולרכוש דירה למגורים או להשקעה. מלאו פרטים בטופס שבאתר וקבלו הצעה אטרקטיבית למשכנתא למסורבי בנק.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות הטובים ביותר בענף
 • עם הצלחה לא מתווכחים
  מעל 75% בהשגת משכנתא חוץ בנקאית

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • בועז 24.6.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, אבל סורבנו על ידי הבנק שלנו, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • שלי מאירי 27.8.2016
  "למרות שסורבתי לקבל משכנתא על ידי הבנק שלי אבי יועץ המשכנתא מהאתר עזר לי לקבל משכנתא חוץ בנקאית בתנאים לא פחות טובים ממה שהייתי מקבל מהבנק תודה!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • רגב ברוך 1.10.2015
  "כששמעתי שסורבתי לקבל משכנתא מהבנק, חרב עולמי, למזלי חבר המליץ לי על שירותי האתר, ולאחר פגישת ייעוץ למשכנתא עם אבי אושרה לי המשכנתא! "
  צלמית תמונת פרופיל