משכנתא לעסקים – ייעוץ ראשוני בחינם!

בית עם כסף שנחסך כמשכנתא

עסקים רבים בארץ מתמודדים עם מציאות כלכלית מורכבת ומאתגרת, ועליהם לתכנן נכון את ההשקעות שלהם כדי למקסם את הרווחים. אחת ההוצאות המכבידות על תזרים המזומנים של העסק היא שכר הדירה, לכן עסקים רבים מעוניינים לרכוש נכס מסחרי כדי לחסוך בעלויות ולהשקיע היטב את כספם. באמצעות משכנתא לעסקים ניתן לרכוש נכס מסחרי מניב או לשימוש עצמי, לחסוך בעלויות וליהנות מרווחים עתידיים.

משכנתא לקניית נכס מסחרי

הלוואה לרכישת נכס מסחרי מניב או לשימוש עצמי מאפשרת לעסקים להשקיע רווחים באופן מיטבי ולקצור פירות בעתיד. מאחר ומחירי הנכסים המסחריים רק עולים מעלה, מדובר בהשקעה משתלמת לכל עסק. ניתן לקחת משכנתא לעסק כדי לרכוש נכס מסחרי לשימוש עצמי, ובמקום לשלם שכירויות גבוהות, לחסוך את עלות שכר הדירה וליהנות מנכס איכותי אותו ניתן למכור בעתיד.

כמו כן, משכנתא לעסקים מאפשרת לרכוש נכס מסחרי מניב כדי להשכירו וליהנות מאפיק הכנסה נוסף ומשתלם. בנוסף, כדאי לדעת כי חלק מהבנקים מציעים אפשרות לקחת משכנתא לצרכי שיפוץ בית העסק, ניתן לקבל הלוואה בתנאים אטרקטיביים עם פריסת תשלומים רחבה.

חשוב לדעת כי הבנקים המסחריים בארץ מציעים משכנתא לעסק בתנאים שונים, לכן חשוב להשוות בין כל האפשרויות הקיימות על מנת לקבל החלטה כלכלית נכונה ואחראית. בין הבנקים המציעים משכנתאות לעסק ניתן למנות את הבנק הבינלאומי, בנק מזרחי טפחות, בנק הפועלים, בנק דיסקונט ואחרים.

יש גם מספר קרנות לעסקים קטנים באמצעותן ניתן לקבל הלוואה מועדפת לקניית נכס מסחרי מניב או לשימוש עצמי. בין השאר, באמצעות הקרן לעסקים קטנים בערבות המדינה ניתן לקבל הלוואה לקניית נכס מסחרי לצרכי שימוש העסק, לכן חשוב לבדוק את כל האפשרויות הקיימות, ובהתאם לכך לקבל החלטה ממי לקחת משכנתא לצורך קניית הנכס המסחרי.

מסלולי משכנתא לעסקים

הבנקים למשכנתאות מציעים מגוון מסלולים של הלוואה לקניית נכס מסחרי מניב או לשימוש עצמי, כדי לקחת משכנתא טובה מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי, ואין למהר ולחתום על חוזה למשכנתא מהבנק הראשון המציע הלוואה. כך לדוגמה, ניתן לקבל משכנתא לרכישת נכס מסחרי במסלול צמוד למדד המחירים, לריבית פריים, במסלול מט"ח וכיוצא בזה. ראוי לציין כי לרוב הבנקים דורשים את שעבוד הנכס בתמורה לקבלת משכנתא לרכישת הנכס המסחרי, ובהתאם לשיקול דעת הבנק יש להציג ביטחונות נוספים.

באמצעות פורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית משווים וחוסכים בעלויות משכנתא לעסקים. מלאו את הטופס באתר וקבלו הצעה משתלמת למשכנתא לעסק מכל הבנקים המובילים בארץ.

למידע נוסף, לשאלות ולקבלת הצעה אטרקטיבית השאירו פרטים באתר וצוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזור אליכם בהקדם.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל ל85% הצלחה בגיוס משכנתא לעסקים

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • ורד בוסקילה 18.3.2016
  "יועצי האתר עזרו למחזר את המשכנתא שלי לעסק ולחסוך 65,000 ש"ח"
  צלמית תמונת פרופיל
 • פיני ל 28.9.2016
  "כבעל עסק, אני יודע שכל שקל חשוב - ולכן אני רוצה להודות ליועץ משכנתאות אסף, שעזר לי לקבל משכנתא לעסק שרק יכולתי לחלום עליה"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אייל ע 5.10.2015
  "רצינו להתרחב ולקנות את המשרדים בהם נמצא העסק שלנו, למזלנו עוז, יועץ משכנתאות מהאתר עזר לנו להגשים את החלום, זה לא היה פשוט אבל היום הנכס שלנו"
  צלמית תמונת פרופיל