מחשבון מיחזור משכנתא

חישוב משכנתא

ישראלים רבים שלקחו משכנתא לפני מספר שנים תוהים האם כדאי להם למחזר את המשכנתא כדי לשפר תנאים ולחסוך כסף. כדאיות מיחזור משכנתא תלויה בגורמים שונים ומגוונים לכן מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי וניתן לבצע גם חישוב מחזור משכנתא באמצעות מחשבון ייעודי. לנוכח הריבית הנמוכה שנמצאת כיום בשפל חסר תקדים, יתכן ותגלו בעזרת מחשבון מחזור משכנתא כי באפשרותכם לחסוך עשרות אלפי שקלים ולמעלה מכך, עם זאת אין תחליף לייעוץ מקצועי של מומחים לנושא.

מחזור משכנתא האם כדאי?

חשוב להבין מהו הליך מחזור משכנתא לפני שמקבלים החלטה פיננסית חשובה המשפיעה על חייכם. כדאי לדעת כי מיחזור משכנתא הוא תהליך בו עליכם לפרוע את ההלוואה הקיימת שלקחתם מהבנק כדי לרכוש את הדירה שלכם, ולקיחת משכנתא חדשה עם תנאים משופרים כמו ריבית עדכנית נמוכה, בחירת מסלולים חדשים ואטרקטיביים יותר ואפשרות לשינוי יתרת תקופה החזר ההלוואה. באמצעות מחזור משכנתא תוכלו להגדיל או להקטין את ההחזר החודשי, בהתאם ליכולת ההחזר העדכנית שלכם מאחר וזו השתנתה מהתקופה בה לקחתם את ההלוואה.

לקריאה נוספת על מחזור משכנתא

מהו מחשבון מיחזור משכנתא?

מחשבון מיחזור משכנתא נועד לספק לכם מידע האם כדאי לכם לבצע את ההליך וכמה כסף תוכלו לחסוך. באמצעות המחשבון תוכלו לבצע בדיקת כדאיות מיחזור משכנתא, עליכם להקליד במחשבון את נתוני המשכנתא הנוכחית, מידע לגבי המשכנתא החדשה, ותוך שניות ספורות תוכלו לדעת מהו החיסכון החודשי הצפוי בתשלומי ההחזר, וכמה כסף תשלמו במשכנתא החדשה.

חשוב לדעת כי מחשבון מיחזור משכנתא משקלל גם את עלות המחזור של ההלוואה, עליכם לזכור כי הליך המיחזור מחייב אתכם לשלם עמלת פירעון העשויה להסתכם בכמה עשרות אלפי שקלים, בהתאם לתמהיל המשכנתא הנוכחית. כמו כן, עליכם לבדוק מהי עלות השינוי הצפויה בפוליסת ביטוח משכנתא והאם יש עלויות נלוות כמו פתיחת תיק חדש ועוד.

חישוב כדאיות מיחזור משכנתא באמצעות מחשבון יאפשר לכם להעריך את כדאיות המהלך, אך עליכם לפנות גם לגורם מקצועי ומנוסה כדי לבדוק היטב את כדאיות מיחזור המשכנתא הנוכחית, ועל מנת להרכיב תמהיל משכנתא חדש ומותאם אישית למאפיינים שלכם ולשינויים בתנאי הריבית ושיעור המדד במשק.

באתר תוכלו להעזר במחבר מחשבוני משכנתא מתקדמים

מחשבון משכנתא

מחשבון רגישות משכנתא

מחשבון עמלת פרעון מוקדם

מחשבוני משכנתא נוספים

לפרטים נוספים בנושא חישוב מחזור משכנתא השאירו פרטים באתר. צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזור אליכם ויסייע לכם לקבל החלטה נכונה ומשתלמת כלכלית.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  הגולשים שלנו חסכו כבר מעל מיליון ושלוש מאות אלף ע"י מיחזור משכנתא

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • רונן יפרח 20.7.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי אבל לא ממש הבנתי בתחום הזה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • קובי דהן 28.5.2016
  "חסכתי באמצעות אסף יועץ המשכנתא מהאתר כ- 70,000 ש"ח על ידי מחזור המשכנתא שלי!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • טליה שליו 8.10.2015
  " ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים כאשר המשכנתא התחילה לחנוק, ובאמת המידע ויועץ מהאתר עזר לי למחזר ולחסוך כ800 ש"ח בתשלום המשכנתא החודשי"
  צלמית תמונת פרופיל