אתר למשתכן

זוג שזכה בדירה בהגרלות מחיר למשתכן

שר האוצר כחלון מקדם במלוא כוחו את תוכנית הדגל שלנו שנקראת מחיר למשתכן. התוכנית נועדה לסייע לחסרי דיור לרכוש דירה חדשה במיקומים שונים ברחבי המדינה במחירים נמוכים ממחירי השוק. במסגרת התוכנית זוכים הזכאים להטבה משמעותית מאחר ומחירי הדירות נמוכים בכ-200,000 ₪ בהשוואה למחירי השוק.

משרד הבינוי והשיכון האחראי על הפרויקט הקים את אתר למשתכן בו ניתן להירשם להגרלות השונות. לפני ההרשמה יש להוציא תעודת זכאות באתר המקוון דרך אחת מחברות ההרשמה, יש לשלם אגרה ועם קבלת אישור הזכאות בדואר אלקטרוני ניתן לבחור באיזה פרויקט או פרויקטים להשתתף.

מחיר למשתכן אתר חדש

כדי לסייע לזכאי התוכנית הוקם אתר למשתכן בו ניתן לקרוא מידע חשוב כמו מי זכאי להשתתף בהגרלות, איזה משפחות יכולות לקבל תעודת זכאות, כיצד להשתתף בהגרלות ועוד. עם זאת, רבים זקוקים לעזרה כדי לבחור בסוג הזכאות המתאימה להם ולהבין מהם ההבדלים בין זכאי סדרה א' ו-ב', איך לקבל את ההטבה, מה הכוונה בעדיפות לבני המקום ועוד.

רישום להגרלות לאחר קבלת תעודת זכאות

תעודת זכאות למחיר למשתכן מאפשרת להשתתף בהגרלות הפתוחות, ניתן לקבל מידע על כל פרויקט וחשוב לבדוק האם הזכאות שמקבלים במייל מתאימה לפרויקט זה או אחר. את הזכאות ניתן לקבל לאחר הליך רישום באתר המקוון או דרך אחת מחברות ההרשמה. יש מקרים בהם לא ניתן להגיש בקשה לתעודת זכאות מחיר למשתכן מאחר ויש להציג מסמכים שונים, במקרים אלה יש להגיע לאחד מסניפי חברות ההרשמה (עמידר, אלונים, מילגם).

את תעודת הזכאות מקבלים תוך כ-10 ימי עבודה, יש לשלם אגרה בסוף הליך הרישום בסך 187.20 ₪. עם קבלת האישור לתעודת הזכאות ניתן לגלוש אל אתר למשתכן כדי להשתתף בהגרלות הפתוחות. בכניסה הראשונה אל מחיר למשתכן אתר ההגרלות יש לשנות את הסיסמה שמקבלים יחד עם אישור הזכאות, ובאמצעות שם המשתמש והסיסמה החדשה ניתן לבחור בפרויקטים באתר ההרשמה להגרלות כדי להירשם לפרויקטים הרלוונטיים.

רישום באתר מחיר למשתכן או מחיר מטרה אתר ההגרלות

ישראלים רבים אינם מודעים להבדלים המשמעותיים בין מחיר מטרה למחיר למשתכן. לכן, כדאי לדעת כי פרויקט מחיר מטרה הוא התוכנית הקודמת של משרד הבינוי והשיכון, התוכנית עדיין ממשיכה במקביל לפרויקט מחיר למשתכן. בפרויקט מחיר מטרה הקריטריונים שונים לעומת הקריטריונים למשתתפים במחיר למשתכן, פרויקט מחיר מטרה מיועד בעיקר לחסרי דירה ולמשפרי דירה, כיום גם בתוכנית מחיר למשתכן יכולים להשתתף משפרי דיור.

הפרויקטים של מחיר מטרה מיועדים בעיקר לחרדים בגלל שאחד הקריטריונים הוא ותק נישואין ומספר ילדים, במחיר למשתכן הקריטריונים פשוטים יותר ואין השפעה למספר שנות הנישואין ולמספר הילדים.

כדאי לדעת כי לפרויקט מחיר למשתכן אתר הגרלות ייעודי, את הפרויקטים של מחיר מטרה ניתן לראות דרך האתר של משרד הבינוי והשיכון. אתר למשתכן הוא חדש, יש בו מפה מפורטת של כל הפרויקטים, בקליק מהיר ניתן לבצע הליך רישום מקוון לקבלת תעודת זכאות, ולאחר מכן יש לגלוש אל מחיר למשתכן אתר ההגרלות כדי להירשם להגרלות השונות הפתוחות.

למידע נוסף על מחיר למשתכן אתר ההגרלות ועל מחיר מטרה אר ההגרלות, השאירו פרטים באתר. היועצים המנוסים של פורטל מידע המרכז לצרכנות פיננסית יסייעו לכם להירשם להגרלות הפתוחות, ולאחר זכייתכם תוכלו לקבל הצעה אטרקטיבית למשכנתא בהתאמה אישית מלאה ליכולת ההחזר שלכם.

דברים נוספים שיכולים לעניין אותכם:
מחיר למשתכן בהרצליה
מחיר למשתכן בראשון לציון
מחיר למשתכן בחריש

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל