איך נרשמים למחיר למשתכן

זוג צעיר בדירה ממחיר למשתכן

תוכנית מחיר למשתכן מאפשרת לחסרי דירה וכיום גם למשפרי דיור לרכוש דירה בהטבה משמעותית העשויה להגיע עד 200,000 ₪. התוכנית נועדה לסייע לזוגות צעירים ולכל מי שמוגדר כחסר דירה על פי הקריטריונים שנקבעו על ידי משרד הבינוי והשיכון, להגשים חלום ולרכוש דירה חדשה במיקומים אטרקטיביים ברחבי המדינה. כדי להשתתף בהגרלות הפתוחות יש להוציא תעודת זכאות באתר הרשמה למחיר למשתכן, לאחר קבלת האישור ניתן להשתתף בהגרלות השונות.

איך נרשמים למחיר למשתכן?

רבים מעוניינים לדעת איך נרשמים למחיר למשתכן לכן כדאי לדעת כי לפני הרשמה לפרויקט מחיר למשתכן בפרויקט מסוים בעיר זו או אחרת, יש לקבל תעודת זכאות. כדי לקבל תעודת זכאות למחיר למשתכן ניתן לבחור בהליך הרשמה מחיר למשתכן דרך אחד האתרים המקוונים של חברות ההרשמה:

כדאי לקרוא מהם הקריטריונים כדי לקבל תעודת זכאות המאפשרת לבצע הרשמה לדיור למשתכן, טמנם ככלל התוכנית מיועדת לחסרי דירה, אך החל ממאי 2017 גם משפרי דיור בתנאים מסוימים יכולים להשתתף בהגרלות השונות. חסרי דירה הם זוגות נשואים, ידועים בציבור, משפחות חד הוריות, יחידים מעל גיל 35 (רווקים, גרושים ואלמנים) ונכים יחידים בני 21 ומעלה, בכפוף לקריטריונים שנקבעו על ידי משרד הבינוי והשיכון.

מחיר למשתכן הרשמה באינטרנט או בסניף אל אחת מחברות ההרשמה

את תעודת הזכאות למחיר למשתכן מקבלים תוך 10 ימי עבודה, כל עוד עומדים בתנאים הנדרשים, תעודת הזכאות נשלחת באמצעות דואר אלקטרוני. ישנם מקרים בהם נדרשים לצרף מסמכים שונים, למשל אישור על רישום לנישואים בתוך 3 חודשים מרגע הגשת הבקשה, אישורים רפואיים לנכים יחידים מעל גיל 21, אישורים של הורים עצמאיים (חד הוריות) וכיוצא בזה. במידה ועליכם להגיש מסמכים עליכם להגיע לאחר מסניפי חברות ההרשמה.

באתר המקוון של מחיר למשתכן רישום לקבלת תעודת הזכאות כרוך בתשלום אגרה בסך 217.80 ש"ח, את האגרה יש לשלם בסוף הרישום באתר. יודגש כי לא ניתן לבצע רישום להגרלה מחיר למשתכן ללא תעודת הזכאות.

מחיר למשתכן איך נרשמים להגרלות?

לאחר קבלת תעודת הזכאות בדואר אלקטרוני מקבלים במייל גם סיסמה זמנית באמצעותה ניתן להיכנס לאתר מחיר למשתכן הרשמה להגרלות. באתר המקוון להגרלות יש להקליד שם משתמש וסיסמה, לאחר מכן נדרשים לשנות לסיסמה ייחודית, וכך ניתן להתחיל לעיין ברשימת הפרויקטים ובהגרלות הפתוחות, בהתאם לתנאי הזכאות.

רישום להגרלה מחיר משתכן אפשרי רק לפרויקטים הפתוחים אותם ניתן לזהות באמצעות כפתור ירוק שעליו כתוב הטקסט "להרשמה". יש לאשר את התקנון של ההגרלה, בסיום הליך רישום למחיר למשתכן מקבלים דואר אלקטרוני נוסף המאשר את ההרשמה שלכם להגרלה. באתר רישום מחיר למשתכן מופיעים כל הפרויקטים הפתוחים, ניתן להירשם למספר פרויקטים התואמים את זכאותכם.

חשוב לציין כי באתר מחיר למשתכן הרשמה אינה עולה כסף, גם אם תזכו בהגרלה אינכם חייבים לרכוש דירה בפרויקט בו השתתפתם. כדאי לדעת כי במקרים מסוימים תקבלו פניה נוספת ממשרד הבינוי והשיכון כדי לאשר מחדש את ההרשמה שביצעתם לפרויקט מסוים, זהו הליך שגרתי ולא מדובר בהגרלה חדשה.

תוך עשרה ימים לאחר סגירת מועד הרשמה למחיר למשתכן מתבצעת הגרלה אוטומטית במשרד הבינוי והשיכון. את תוצאות ההגרלה תקבלו בדואר אלקטרוני, אפשר לקבל הודעה גם במסרון לטלפון, התוצאות יפורסמו באופן אנונימי (ללא שמות וזיהוי) גם באתר ההגרלות.

למידע נוסף בנושא הרשמה למחיר למשתכן השאירו פרטים באתר וצוות היועצים המנוסה של מידע המרכז לצרכנות פיננסית יחזור אליכם עם כל התשובות. אם זכיתם בהגרלה נשמח לסייע לכם לקבל משכנתא מותאמת אישית בתנאים הנוחים והמשתלמים ביותר, השירות ללא עלות או התחייבות מצדכם.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל