מחיר למשתכן שוהם

דגם בית ומפתחות

במרץ 2018 נפתחה ההרשמה להגרלות מחיר למשתכן שוהם, ההגרלה הגדולה כללה את שכונת הדרים בשוהם ואת ההגרלה לבני המקום. במסגרת מחיר למשתכן ביישוב שוהם הוגרלו 573 דירות, מתוכן 141 יחידות דיור הוגרלו בקרב בני המקום.

במכרז מחיר למשתכן שוהם אזורים זכתה ברוב הפרויקטים. חברת אזורים בנין היא חברת בנייה ותיקה, החברה זכתה לאחר שהגישה את ההצעה הנמוכה ביותר למטר בנוי דירה. כדאי לדעת כי בפרויקט מחיר למשתכן שוהם מחיר מטר בנוי של דירה הוא כ-13,700 ₪ כולל מע"מ, המחיר משקף הנחה של יותר מ-20% ממחירי השוק החופשי.

מחיר למשתכן שוהם אזורים

שכונת הדרים בשוהם היא שכונה חדשה הנבנית בימים אלה בכניסה הדרומית ליישוב. על פי התכנון השכונה עתידה לקלוט מאות משפחות וזוגות צעירים, בשכונת הדרים מתכננים לבנות 1440 יחידות דיור חדשות, התמהיל מגוון וכולל 224 יחידות לדיור מוגן, 716 יחידות דיור במסגרת מחיר למשתכן  ועוד 234 יחידות דיור ישווקו בתוכנית דירה להשכיר.

כ-30% מהדירות במסגרת מחיר למשתכן שוהם הן יחידות דיור קטנות בשטח עד 80 מ"ר, בשכונה החדשה מתוכננים לקום בנייני מגורים בני 3,5 ו-6 קומות, כולל דירות גן, פנטהאוזים, דירות בנות 3 חדרים, 4 ו-5 חדרים. בנוסף, השכונה כוללת פארקים ירוקים, מרכז מסחרי, גני ילדים, בית ספר יסודי, בית ספר תיכון, מבני ציבור ותרבות ועוד.

ההשתתפות בהגרלות מחיר למשתכן שוהם מיועדת לכלל הזכאים, לרבות זכאים מסדרה א' ו-ב', בהגרלות החדשות יוכלו להשתתף גם זכאים מסדרה ג'. חשוב לדעת כי יש ביקוש גבוה לדירות מחיר למשתכן בשוהם, לכן אם החלטתם להשתתף בהגרלה עליכם לבדוק כי הזכאות שלכם מתאימה, וכמובן יש לקרוא מידע על הדירות המשווקות כדי לבדוק מהו המפרט הטכני, מיקום השכונה, עלות הדירה ועוד.

מחיר למשתכן שוהם הנחה

השכונה החדשה בשוהם נבנית על עתודת הקרקע האחרונה ביישוב, לכן לאחר מאבק ממושך של בני המקום הוחלט לקיים הגרלה נוספת לטובתם. הזוכים בהגרלות מחיר למשתכן ביישוב שוהם עומדים לגור בשכונה חדשה וחכמה המתוכננת היטב ועל פי סטנדרטים גבוהים במיוחד, על מנת להבטיח איכות גבוהה לתושבים החדשים והקיימים. מחירי הדירות בפרויקטים השונים של מחיר למשתכן ביישוב מגלמים הנחה של כ-20% ממחירי השוק, זו הטבה משמעותית שלא כדאי להחמיץ.

למידע נוסף בנושא מחיר למשתכן בשוהם ולסיוע בקבלת משכנתא בתנאים מועדפים לזוכים בתוכנית – השאירו פרטים בטופס שבאתר. המומחים של מידע –  המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזרו אליכם בהקדם, ויסייעו לכם לקבל משכנתא נוחה בתנאים מעולים.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל